Spor yapmak istiyor musunuz? Ne amaçla yapmak istiyorsuz?

Fitness, yağ yakımı, kas geliştirme hakkında ve spor hakkında sorusu olan gelsin :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• yag yakımı icin..

0|0
    0|0
    • Bu konuda diyeceklerim;
      Günlük alman gereken kalori ihtiyacı vardır bu kalorinin üstüne çıkarsan kilo alır, altına inersen kilo verirsin. Burada devreye yediklerin giriyor. Günlük yediğin besin değerlerine bakıp toplam aldığın kaloriyi öğrenmen gerek. Buna gore kendine bir beslenme programı yapmalısın ve en önemlisi de budur. Spor ise kalori yakmana yardımcı olduğu için bu sureci hızlandırır.

• Yeme demiyorum yiyeceksin elbet ama yaktığın kadarını :). Biraz boğazdan kısmakta fayda var ama.

• Yemek yemiyorum zaten aksamlari film izliyorum genelde yaninda gidiyor ama napim :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Yağ yakımı hakkında bilgi alabilir miyim acaba? Bu sene spora gideceğim yüzme fitness felan işe yarar mı bilgi verirseniz memnun kalırım :)

0|0
    0|0
    • Ben profesyonel yüzücüyüm ve yuzmeyi öneririm. Hem zevkli hemde baya enerji harcatan bir spor. Vücudun tüm kasları aktif olduğu için baya kalori harcarsınız. Buda kilo vermenize yardımcı olabilir. Ancak nizami yüzmenix gerek suya el vura vura "şap şap" ses çıkara çıkara değil. Gerekirse 1 2 ay eğitim almalısınız. Yüzerseniz fitness a gerek kalmaz. Profesyonel olarak düşünmediğiniz sürece tabi ki yaş geçmiş artık :))

• popo ve baseni küçülmek, özellikle de selülitlerden kurtulmak için.

0|0
    0|0
    • Bölgesel olarak ne yazık ki yağ yakamazsın. Yağları erittikçe istediğin bölgelerden de az az gidecek. Selülitler içinde fitness'a başlayabilir öncelikle varsa fazlalıklarını (yazıklarına bakılırsa var gibi) verip sıkılaştırma hareketleri yapabilirsin. Kaslarıda şişirdikce deri sıkılaşacaktır :)

Erkekler Ne Diyor 1

• soru sorulması için soru soruyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...