Hiç karşılaştınız mı böyle bir olayla

şimdi sevgilinizden ayrılıyosunuz ama genel anlamda çok üzülen savaş veren sizsiniz sizce ilerde bu kişinin sizin yaşadıklarınız yaşama ihtimali nedir yani çevremde o da günün birinde pişman olacak acı çekecek diyenler var böyle bir olay deneyimlediniz mi ya da inanıyomusunuz böyle birşeye adalet gibi birşey diyelim.aslında bunu beklemek çok saçma ama insan içten içe bekliyor diliyor bu bencillik mi bilmiyorum ...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıl önce çok sevdiğim bir çocuk vardı. 1 yıl kadar çıktık ama o 1 yılda hep ben savaş verdim. Çok büyük emek verdim ilişki devam etsin diye ama bir yerden sonra patladım. Hep o ayrılır o affettirirdi kendini. En son ben ayrıldım. 1 ay takmadı. Sonra deli gibi pişman oldu hala bırakmadı peşimi. Olabiliyor böyle şeyler. Ben hiç ihtimal vermezdim onun piman olacağını ama 2 yıldırda o yalvarıyor. Tabii iş işten geçtikten sonra ne fayda..

0|0
    0|0
    • Ya aynısı benim başıma geldi benim sevgilimde öyle diyor 6 buçuk yılda hep ben verdim ben hep seni sen ise hep kendini düşündün herşey bitti diyor ama bu tamda ben düzelirken ve herşeyin yoluna girdiği hatta tamda nişan olacağı zamanda bitirdi şimdi bana tamamen düşman hadi ben neyse ortak tanıdığımız ve benim tarafımda olupta sevdiği insanlarla da tamamen görüşmeyi kesti neden böyle yaptı birde kendiside diyodu sende değişme var artık adam oluyosun falan diye neden böyle oldu sence geri dönermi

• artık yorulmus zaten boyle olur bır tarafa caba verır verır karsı taraf duzelmeye baslayınca artık o caba veren ınsan yorulur onun ıcın senın ıyılesmen de artık bı anlam ıafde etmez ben aynısını yasadım caba veren taraf olarak tam ıyılestı ama bu sefer ben bıktım usandım devam edecek bır pskolojım kalmadı ne kadar cok sevsem de ...bence artık donmesı bıraz zor o kafasında bıtırmıs baksana arkadaslarınla bıle gorusmuyor

• nakata arkadasım sen düzelmiş olabilirsin pişman olabilirsin fakat insan soğuduktan sona tekrar bağlanamıyor kendimden biliyorum. Benim bu bahsettiğim eski sevgilimde düzeldi. Ama inan içimde zerre sevgi bırakmadı. Artık deli gibi aşık olsa ne fayda? İntihar etti hatta yine dönemedim. Çünkü dönseydim ben mutsuzken bi başkasını nasıl mutlu edebilirdim? Yani içinde bir şeyler kalmışsa dönebilir. Eğer onu soğuttuysan kendinden tüm çabayı o vermişse ilişkiniz için çok zor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kötüler hep kazanır, sana acı veren başkalarına da acı verecektir, üzülmek nedir bilmezler genelde. Bazı kişiler çok bağlanmazlar ilişkide, bağlanmayan adam da nasıl acı çeksin ki? Ne yazık ki böyle oluyor.

0|0
    0|0
  • yok hiç ümit etme cok kızdan ayrıldım cok kıza deger vermedim bana deger verdikleri halde ama hala deger veriyolar günün birinde bende aynısını yasarmıyım bilemem ama şu anda bi sorun yok ki zaten o cocuk o acıyı cekinceye kadar sen baskasına asık olur onu unutmus olursun merak etme ;) aşk haindir ;)

0|0
    1|0
  • Ah etmişsen

Ahın tutarsa o kişi perişan olabilir.

Yine de büyük bir şerefsizlik olmadığı sürece

kimseye beddua etmemek gerekir.

0|0
    0|0
  • Eden bulur dünyasıdır. Hani bunu beklemek biraz kincilikten kaynaklanıyor. Ama haksızlık eden o haksızlığa uğramadan ölmez bu bir kesindir.

0|0
    0|0
    • ben de oyle dusunuyorum mutlaka bır keske olur dıyorum

• yok ona katılmıyorum sevgılıyse ayrılmaz gorusune ınsanlar tanısır bıseyler yurumez ve bıter bıtebılır hıc bısey sonsuza denk surmez

• eden bulur dünyasında yaşamıyoruz malesef .düşündüğün şey ise bencillik değil gayet normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şuan bunu yaşıyor gibiym sevgilim benden ayrıldı önceden sürekli ben peşindeydim bu sefer hiç bişey yapmadım faceden ona hitaben sözler falan yapmadım çocuk nasıl acı çekiyor anlatamam o duygusuz ruhsuz şey nasıl sözler paylaşıyor etme bulma dünyası ALLAH'ın adaleti öyle büyük ki yaşatıyor

0|0
    0|0
    • acı ceksın demıyorum keske olsun ılerde dıyorum desın bunu

• : )) Bitmiş bir kitabın sonuna gelindiğinde " Devamı nasıl oldu acaba?" gibi bir şey olur : )) en güzeli düşünmemek.

• buna katılıyorum :)

• senden yaşamasa da başkasından yaşayacaktır. maalesef hiç bir zaman insanların yaptıkları yanında kalmıyor en son ilişkimde bunu farkettim.sen de bir süre sonra düşünmeyeceksin zaten.hiç acı çekmemiş hissedeceksin bence.

0|0
    0|0
  • bencillik değil sonuç olarak sen savaştığın birşeyi kaybettin böyle düşünmen normal. ileride aynısını çekmese bile mutlaka acısı çıkıyor yaşadım ve aynısını o da yaşadı o yüzden merak etme mazlumun ahı kalmaz asla :)

0|0
    0|0
  • pişman olup dönuyorlar ama :D Benı bulamıolrrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...