Akrep burcu kadını hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

arkadaşlar akrep burcu kadını hakkındaki yorumlarınız nelerdir aceba ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Kinci ,tartısmaya hazır biriler. Ama onlarla konustukca onları daha yakından tanıdıkca cok iyi dost olabilirler.

1|0
    0|0
    • tartışmalarında da haklı çıkıyolar

• evet öyle ama karsısındakini sinir etmeyi bildikleri için tartısma büyüyebiliyor :) bu arada tskkürler en iyi cevap sectiğin için

• ne demek rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer akrepsen yanlış anlama da sadece benim burcum ile iyi anlaştığını biliyorum, o kadar. Sanırım birbirlerini tamamlıyorlar.

1|0
    0|0
  • akrep in insan versiyonu:)

0|0
    0|0
  • zeki, kurnaz, tutkulu..idare etmesi güç.

1|0
    0|0
  • Uzaktan seyretmekte fayda var :)))

0|0
    0|0
    • neden

• hemen bulmalıyım onları :)

• Aslan başak boğa oğlak

• seks e düşkün değillermiş...

bi koç olarak hiç hoşuma gitmeyen özelliği

0|0
    0|0
  • çekilir gibi değil,

0|0
    0|0
  • Yalancı.

0|0
    0|0
  • Bi' akrep burcu erkeği olarak söyleyebilirim ki, sıcak. Çok sıcak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• akrep burcu kadını akrep erkegi gibi degildir, ozelliklerini bir cogu pek fazla tasımasa da, politik olmayı iyi becerirler, erkekleri hangi burctan olursa olsun cesitli entrikalarla elinde tutabilme yetenegine sahip, cinsellik durumuda akrep erkegi gibi degildir, normal bir kadındır kendileri, ev islerinde basarılı, bircok iste pratiklerdir, kendisine guven duyulmasını saglar ve kıskanclık konusunda akrep erkegi gibi degildir, abartılı belli ederler

Ozetle; tek bir kisiye baglanana kadar onlarca kisiyi idare edebilecek kadar kurnaz, birine baglandıktan sonra hayatını o-na adayacak kadar sadık, asırı ozguveni oldugu halde kıskanc, pratik zekalı degil fakat bildigi islerde pratik-hızlıdır

1|0
    0|0
    • ekleme: akrep isen, kusura bakma akrep burcu kadınları diger burc kadınlarına cok samimi gelmez, aslında cok sırdastırlar fakat gorunus itibari ile boyledir, et yemeklerini harika yapıyorlar :)

• yazmıstım yukarıda, "erkekleri hangi burctan olursa olsun cesitli entrikalarla elinde tutabilme yetenegine sahip"

• saolasın :)

• Benim o ben :D

0|0
    0|0
  • Akrep kadını diğer kadınlardan farkı yok bence.Var diyorsa nerde bu kadınlar.Sal erkekelerin üzerinede bayram etsin erkekler

0|0
    1|0
  • Bunun ne anlamada sordunki.Hani farazi duyumlar var akrep kadını böyle şöyle şehvetli yok öyle azgın böyle mazgın gibi...Saçma aptalık görgüsüzlük.O Zaman diğer kadınlara haksızlık kötülük olmuş olur zaten burçlar saçmalıktır.Kimileri var burçla yatıp burçla kalkıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...