Ofsayt nedir bilen var mı?

Ofsaytı anlatabilecek yeteneğe sahip biri var mı?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Anlatıyorum. Alısverişteyiz şimdi kızlar yeni sezon ürünü geliyo yanınızda arkadaslarınız var bide başka bir kadın sizden değil ama ürün o kadına geliyo sizde ona gitmeden kasaya kosuyosunuz ya hani o ofsayt işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kafanın, ayağın veya vücudun herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten yakın olma durumu

0|1
    0|0
  • Atak yapan takımın forvet oyuncusunun top ayaktan çıktığı anda rakip takımın savunmasındaki son adamın arkasında kalmasıdır :))

0|0
    0|0
    • Sadece forvet oyuncusu mu :)

• Cunku bu sefer top bir defans oyuncusu sayilir ofsayt olur topla ayni hizada veya gerisinde olmasi lazim pasif ofsayt nedir bilmem bunu bilirim sadece

• Bu işte pasif ofsayt. Beden eğitimi spor meslek yüksek okulu mezunuyum sorduğun kişide bilgi tam :p

• Oyuncunun karsi takimdan kaleci disinda hic oyuncu olmadan ceza sahasına girmesi soyleyin kizlar:D

0|1
    0|0
  • Şimdi şöyle ben arkadasımla bir magazaya gidiyorum karsıdanda hiic sevmedigim kızlar geliyor bunlarda karsı takım ben. bir tisort begeniuyorumm bu top ama kızlardaonu iastiyor kaleyide kasa olarak düsünürsek ben. arkadasima diyorumki sen kasanin arkasina gec ben tisortu atiyim alip gidelim diger kizlarda kasanın onunde arka arkaya durup beni engelleye calisiyor ahanda bu ofsayt.

0|0
    0|0
    • Of bunun yazıldığını görsem yazmazsın * ya benden önce aynı örneği biri vermiş ben şu an şok 😒😒😂😂😂

• Biliyorum. Burak sağolsun

0|0
    0|0
  • Ben varım rakip takımın kale çizgisine toptan ya da rakipten yakın olma durumu

0|0
    0|0
  • Rakip takımın kale çizgisinin içinde oyuncunuz varken kol atmak? Değilmiydi?:))

0|0
    0|0
  • biliyorum da anlatamam :/

0|0
    0|0
  • Vücudun herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan veya rakipten daha yakın olması?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ofsayt, FIFA Genel Sekreteri Urs Lins imzasıyla ülke federasyonlarına gönderilen 968 nolu sirkülere göre kafasının, vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelmektedir. Kollar bu tanıma katılmamıştır. Futbol baş, vücut ve ayaklarla oynanır. Eğer bunlar rakibin kale çizgisine yakınsa orada potansiyel bir avantaj vardır. Yalnızca kollar rakibin ilerisindeyse, kazanılacak bir avantaj yoktur şeklinde yapıldı.

Sadece ofsayt pozisyonunda bulunmak bir ihlal değildir.

0|1
    0|0
  • şimdi mavi takım var diğelim bir orta saha bide forvet bide sarı takım sarı takımın defansını düşün mavi takımdaki orta saha oyuncusu forvete pas vercek topa tam vururken mavi takımın forveti sarı takımın defansının gerisinde kalıyorsa ofsatdır.

0|0
    0|0
  • pası verecek oyuncunun top ayağından çıktığı anda gole giden oyuncuya ulaşacak zaman diliminde atağa giden oyuncu defans oyuncularından ileride topla buluştuysa ofsatyttır

0|0
    0|0
  • Hucumdaki takimdaki oyunculardan topun son oynandigi anda en ilerdeki oyuncusunun rakip takim kale cizgisine yakin rakip takimin 2. Oyuncusundan daha yakin olmasi. yani top son oynandigi anda topla kale arasinda en az iki rakip oyuncu olur ve hucum yapan takimdan bir oyuncuda top ve kale cizgisu arasinda kaleye bu oyunculardan biribden daha yakin olmasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...