Sevgilim ne yapmaya çalışıyor anlamadım ki ?

Bir sevgili düşünün. Her şey yolunda giderken sakallara mana bulan onları kesmemi isteyen. Sakallarını kesene kadar ben yokum dedi ve gitti. Ama maşallah Facebook ve benzeri yerlerden erkeklerle konuşuyor hele biri ile karşılıklı 15-20 tane şarkı paylaşmışlar. Çocuktan "güzel bayan" iltifatına "ay kendimi olgun hissettim" cevabını vermiş. Yakın arkadaşına sordum durumu seni seviyor biraz canı sıkkındır yarın sabah konuş dedi fakat bu sefer ben konuşmak istemiyorum hep peşinden mi koşacağım ben. Bu kızla kavgalar yüzünden 4-5 kere ayrıldık sonra tekrar barıştık. Sizce ne yapmaya çalışıyor? Ben ne yapmalıyım ?

(Sakalları seviyorum ama onun için keserdim şimdi inat oldu kesmiyorum! )

Güncellemeler:
Sadece bahanedir saldım ipni.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayatında biri varken hareketlerine dikkat etmeli.O dikkatli davransın önce.Sakal konusuna gelince ilk başlarda beğendiği yada sorun etmediği bir şeyi şimdi sorun ediyorsa uzaklaşmak için bahane arıyor demektir.

0|1
    0|0
    • Keşke öyle olsa biz kaç kere konuştuk bu konuları eskiden sorun yoktu çünkü sakal uzatmıyordum şimdi durduk yere böyle bir kavga gerçekten yıktı beni..

• bence tepkisiz kal.Üsteleme.

• nedendir bilmiyorum sevgi yumağı olmak istiyorum. sihirli değnekle sevgi dağıtasım geldi

Kızlar Ne Diyor 9

• Emin ol sadece bahane arıyor ...

0|1
    0|0
    • Ahh şu kızlar.. :/

• taviz verme tavrını ortaya koy , o sana söylemeden sen ona söyle ." bir müddet görüşmeyelim , sen kafanı dinle .Aklın başına geldiğinde beni ararsın " de :)) bak nasıl kapak oluyor , sudan çıkmış balığa dönüyor ...

• Zaten yeni barıştık ve görüşmüyoruz doğru düzgün ama deneyeceğim..

• Yakın arkadası -arabozan- yukunu sırtına almamak icin yalan soylemis, seven insan sevdiginden ayrıyken anlattıgın kadar rahat davranamaz, kafasını dagıtmak icin desek, giden o sen degilsin, mumkun degil pek boyle bir durum.

0|1
    0|0
    • Rahat maalesef :/

• Farkındayım nerede işkence çektiren adamlar var ona bağlanıyorlar..

• erkekler de nerede kacan kızlar var o-na :-)

• çok fazla taviz vermişsin. bence ağırlığını koy. kendine gelsin.

0|1
    0|0
    • Maalesef sıkıya gelemiyor hanım efendi ağlıyor..

• ağlamanın arkasına sığınıyor. Usta bir kızmış. Karşında tehlikeli biir var söylim sana. Saf gösterip ama saf olmayan biri. ağlasada git üstüne.

• Gideceğim bakalım...

• onu bunu bilmemde çok yorar bu kız seni..

0|1
    0|0
  • senin sevgine layıksa onun için herşeyi yaparsın sakalın lafı bile olmaz ama o bunun için gidiyor ve böyle şeyler yapıyosa bi düşün sen ya seni kendine bağlamaya çalışıyor ya da dalga geçiyor ya da sakallı olunca yakışıklı oluyosundur bunu hazmedemiyodur :)

0|0
    0|0
  • Senin sevgilinken nasıl başkalarıyla konuşa bliyor ki o bence seni pekte takmıyor

0|0
    0|0
    • Konuşuyor işte neden diye sorunca sadece seni seviyorum farkeder mi diyor..

• Allah büyük gönlüne göre versin :)

• Amin amin :)

• bahane,palavra..süründür takma hiç.

0|0
    0|0
  • Kesme.

0|0
    0|0
  • sana yol vermek yakışır.. yol ver gitsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nasreddin hoca'ya ipini ödünç. vermesini istemiş komşusu, Hoca ipe un serdim demiş. Hocam ipe un serilir mi? deyince komşusu. " Gönül vermek istemeyince, ipe un da serilir." demiş. Bütün mesele bu.

1|1
    0|0
  • kaçan herzaman kovalanır ( tabi sevgi varsa) . bu bi kuraldır . bunu yapmanı öneririm ama kız arkadaşınında ne yapmaya çalıştığı belli değil

0|1
    0|0
    • Onu kullandım tabii fakat pek bana göre değil :/

• benimde bana göre değil dediğim biçok şey vardı fakat bu dünya o kadar acımasızki değişmek zorundasın. canın yansın istemiyosan iyi yada kötü bi sonuç alana kadar farklı farklı şeyler denemelisin . keşke herşey basit olsa , hiç canımız yanmasa . ama ne yazıkki böyle değil :/

• Arkana bile bakma!

0|1
    0|0
  • bu kızın yapısı böyle demek ki..bu saatten sonra bunu değiştiremezsin, şutla gitsin olan sana oluyor.

0|1
    0|0
  • sana ne desem ne tavsiye etsem boş kapılmış gidiyorsun,umarım gittiğin yolun sunu mutluluk olur...

0|1
    0|0
    • İnşallah..

• Bir kere ben şu sakalı sevmeyen kızların mantığını anlamakta güçlük çekiyorum. Yani bu sakalı veren Allah. Eğer kesilecektiyse, neden bayana da vermedi. Demek bayan ile erkeği ayırt etmek için bir şeylerin daha olması gerek. Şahsen yüzünde kıl tüy olmayan (fıtri olanlar hariç) erkekleri çok ciddiye almıyorum.

• en sevdiğim kızlar cevap vermiş. kulak vermelisin

0|1
    0|0
  • gollük paslar almışsın. koyuver gitsin tekmeyi.. hazzına doyum olmaz. ve sakın arama, isteyen gelir bulur seni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...