Erkek arkadaşınız yada kız arkadaşınız sizi aldatsa onu tekrar affetmek mümkün mü?

diyelim ki sevgiliniz sizi aldatıyor (yanı sız anlıyosunuz veya bı yerden ogrenıyosunuz)bu sorum herkese gelsın ama sadece bir defa baska bırıyle oluyor . Size deli gibi yalvarıyor ağlıyor herkes araya gırıo arkadasları falan yapmıs bir hata hadı barışın falan.Pekı ne yaparsınız affedermısınız?

Güncellemeler:
ama bide şöyle bir şey var genelde bayanlar cevapladıgı ıcın soyle anlatayım erkek arkadasınız başka bir kadınla aldattı sızı sonra pişman olmus hem siz hem erkek arkadasınız hemde sızı aldattığı kız yaşananları unutmaz hele bide o karşı tafartaki kaltak elinizden almaya calısır çocugu bence
lanet olsun açıkçası ben bıdaha gerı donmem ben bu olayı öğrensem kal krizi geçiririm lan çünkü benım sevgımı hak eden çok az kişi vardır övünmek için degil ama sonunda üzülmemek için çok seçici bir insan olmusumdur harbiden yani :)

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu durum aynen benım basıma geldi erkek arkadasım aldattı benı hemde kuzenim dediği kişiyle bana aldığı hediyelerden onada almış benle buluşmadan önce onunla buluşmuş nerdesın deyincede ablamd diyordu sonradan cıktı tabı kokusu . Sonra tekrar barışmak ıcın bi sürü şey yaptı o cıktıığı kız bile gelip benimle konuşu o ssenı seviyor senle barışmak ıstıyor tekrar ona şans ver dedi. Ama bakalm 7 ağustosta 2 yıl olucak tekrar mesaj atarsa barışma ihtimalini düşünebilirim .. (: Ama birazda korku var tabi güvenemem ona .

0|0
    0|0
    • bence akın ole bıse yapma yuh be kuzenıyle mı aldatıyo pıslık herıf ya

• :)) sürttü zaten burnu sürtecegı kadar dahada cektiriyrum zaten ona acısını benim cektgımı oda ceksın yanı nolucak :) İşte bu fikir gerçekten cok mantıklı gerçekten tesekkürler :)

• rica ederım nedemek yardımcı olduysam sevındım ıyı anslar sana :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Be ona o kadar deger vermişken onu deliler gibi sevmişken gidpte başka kıza bakıcaksa kusura bakma onu Allah affetsın.

1|0
    0|0
  • gerçekten pişmansa seviyosak birbirimizi biraz süründüedükten sonra ederm ikinci bi şans veririm yani ama hak edecek biriyse

0|0
    0|0
  • O araya giren arkadaşlara sinir olurum oldum olası:) Gerçekten bir kerelikse affedebilirim.Ama tekrarı olduğunda yaşayacaklarını tahmin bile edemez.

0|0
    0|0
    • Senaryo olayını abartmayalım:)Şöyle bir durumda var her iki cins içinde geçerli yapan,kendine yapıldığında hazmedebilecekse yapmalı.

• seviyorsam burnunu süründürdükten sonra affederim fakat tekrarlaması göz önünde olarak devranır haraket ederim

0|0
    0|0
  • herkes araya girerse sevmem.yapış yapış ilişkiler olacak herkesle aramda.dönerim arkamı giderim.yok efendi efendi gelip söylerse düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Eğer çok seviyorsam biraz süründürür sonra affederim.

0|0
    0|0
  • tekrar affetmek. öncesinde neler yaptı da tekrar oluyor.

belli olmaz, bir anda bırakmam. oturur konuşuruz.

0|0
    0|0
  • gerçekten çok sevsem belki affederim ama burda erkek gerçekten sevse neden başkasıyla aldatsın ki

0|0
    0|0
  • Affedip onu aldatırım hemde yediremeyeceği bir şekilde ortada brakarak.

0|0
    0|0
  • böyle bişey asla mümkün olamaz affetmem direk ayrılırım

0|0
    0|0
  • hayır aşk heerşeyi affetmiyor maalesef :((

0|1
    0|0
  • bence mümkün değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6