Kapat

Türk erkekleri neden bu kadar kusursuz?

Hepsi okadar yakışıklısı 185 boyunda esmer tatlı gülüşlü kaşlı filan yani Hepsi Top Model Birde Türk kızlarını beğenmiyorlar rus kizi istiyorlar sormazlarmı adama Rus kizi seni neyapsın? Adamlar kendilerini okadar beğeniyorki bize dönüp nekadar çok kendinizi beğeniyorsunuz diyorlar... Herkes başkalarını eleştirir dönüp kimse kendine bakmaz yaa o çok acı..

Bizde biliyoruz Portekiz İspanyol erkeği istemeyi ...enazından boyları uzun erkek diye gezdirmeye utanmassin:)) Her türk kızının boyu kısa değil aynı şey erkeklericinde geçerli

0|0
10|29

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 29

• 3|1
    0|0
  • ama biz sempatiğiz :) link

3|4
    0|0
  • 2|1
    0|0
  • ben türk kızlarından memnunum.Normal kızlar işte ne eksik ne fazla.Diğer ülkelerde yok mu sanki kezbanlar.Türklerinde güzelleri var.Benim hoşuma gidiyosunuz.He benim boyum uzun gözler yeşil vs.Ama kimseyi dışlamıyorum.İnsan insandır bence.Beğeneceğim de çıkar beğenmeyeceğim de.Net!

2|2
    0|0
  • Rus kızları uzun boylu sarışın kaslı erkek istemiyor sorunda o zaten. Onların ülkesinde bu erkeklerden bolca olduğu için daha çok Türk erkek profiline yakın kıllı esmer yağız delikanlılar arıyor. Kusura bakmayın ama Türk kadınları orta halli güzel olmalarına rağmen sıfır kaprisli rus neredeyse kusursuz olan rus kadınlara göre çok kaprisliler ve dayanılmaz bulunmaz olduklarını düşünüyorlar. Ehh haliyle arz-talep meselesi...Nereden bileceksin diye sorarsanız bulunduğum yer küçük bir Rusya gibi zaten...

0|0
    0|0
    • yurt disinda brisuru rus arkadasim var... ve anlattikalrinedena hic biri uymuyor soprun suki bn butun turk erkklerini soylemiyorum.. ki butun turk kizlari anlattiklarinda ayni degil

• Rus kızı seni yapsın diyosunda Antalyaya gittinmi hiç sen :D ordaki evlenme oranlarını biliyomusun artı ben turizm işinde çalışmıştım Türk erkekleri seviyolar esmer olduğumuzdanmıdır nedir artık.Ayrıca erkeklere laf etmişsinsde burnu havada gibisinden kızlarınmı burnu havada erkeklerinmi bana sanki kızlar gibi geliyo ayrıca bütün Türk erkekleri top modelmi olcak başka ülkelerin erkekleri topmodelmi her ülkede aynı göbeklisi var incesi var irisi var bazısını beğenirsin bazısını beğenmezsin artık o sana kalmış bişey bu başka ülkelerde de böyle aşağılamanın anlamı ne ? ayrıca Türk erkeklerinin yazdığını görüyosunda Türk kızlarının yazdığını hiç mi görmüyosun Türk kızlarıda biskolata erkeği biskolata erkeği diye hep soru açıyodu bi ara hep hakaret ediyolardı Türk erkeklerine feminizm olduğu kesin bu sitede zatende bu kadarda olmaz ama bari iki tarafı baz alarak soru açsaydın bi tarafın açtığı soruları görerek öbür tarafın açtığı soruları görmezden gelerek soru açmak olmaz.adamlar Rus kızları istiyolar Rusyaya gitmeye gerek yok onlar zaten geliyo buraya artık sevgilimi olcaklar evlenceklermi bilemem sizde Portekiz İspanyol diyosunuz atlayın gidin başka bi ülkeye o zaman yeterki şu muhabbet bitsin artık.Kendi milletinden olanı bu kadar aşağılayan millet görmedin daha.

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerini genel olarak bilmem de benim kusursuz olduğum doğrudur <3

3|1
    0|0
  • bu arkadaşımızın kısa boylu sevgilileri olmuş hep sanırım, bide çirkinlermiş galiba. sonra da böyle kompleks yapmış kendine 1.85 çok yakışıklı falan diye, ergendir, olur böyle şeyler. geçer diyip zamana bırakmak lazım

2|2
    1|4
    • sen niye hala havliyorsun:D acaba senin gibi onume gelenle cikmiyorum bu bir kendim 175 boyundayim benden kisa biriyle cikicak degilim genel olarak soyluyorum.. sokakta kac erkek 185 boylarinda aciklanmis birsye bunu kabul etsen iyi olur turk erkekleri diger ulkelerin erkekelrine gore kisa.. bence sen simdi sus kendin 2 3 yas buyuksun diye gotun kalkmasin ;) git rus kiz bul tabi sana bakarsa olmadi fotodaki muzun ustune otur agzina al yap birseyler iste

• ohohohoho kız falan ama fena lafı koydu güldüm burdan :D

• yaz kızım:TCK nın 56. maddesi 6 fıkrasına göre şahıs aşk sarhoşu olmaktan sorununu başkalarına suç atarak yenebileceğini sanıyor...

• çarşı karıştı arkadaş sakin olun yaw link

2|3
    0|0
    • bune ameke bütün dünya buna inansa yazdım foto slayt çıktı gözleme kadınlar yurdum insanı çilekeş anadolu kadını :))) görün görün bi de isveçli istiyonuz !

• Her Portekizli erkeği Ronaldo sanıyorsan sana güle güle yolun açık olsun, tak koluna getir tabi. :PP

2|0
    1|0
  • Şu kıza bir Romeo bulunsun da şu sorulardan kurtulalım artık

0|1
    1|0
  • ne oldu? biri yine mi seni reddetti. euah

2|1
    3|0
    • en son ki sorulan sorulari gorseydin sacmalamazdin:)

• banane birsuru rus arkadaslarim var trde yasamiyorum ama sacma buluyorum dediklerini

• yahu sen konuşmayı bilmedikçe böyle saçma sapan şeylere sinirlenirsin bol bol. ilk önce efendi ol. konuşma tarzına ve tavrına dikkat et. ve nasıl da sana küfür edilmesi hoşuna gitmeyecekse, sende başkasına etme. kocaman kızsınız. ayıptır.

• Bak bizimkinde bi mantık var uzun boylu beyaz tenli mavi gözlü zerre kaprisli olmayan erkeğe değer veren ilik gibi rus kızları bu ozellikte türk kızı varmı yok e biz elimizde olmayanı istiyoruz he deseydikki ıtalyan kızı olsun veya senin dediğin gibi portekizli kız olsun ozaman mantıksız olurdu çünkü bunlar akdeniz milleti türk ıtalyan pertekizli ıspanyol birbirinin hemen hemen aynısıdır zaten( dersenki hayır değiller hiç benzemiyorlar türklere yalan söylüyorsun dersen ozaman beni değil bilimi yalanlamış olursun zira araştırmada ıtalyanlarla yüzde 90 gen benzerligimiz var bunuda inkar etmek nasıl bir mantiktir bilemiyorum arkadaş.) o bakımdan sizde erkek konusunda sarışın mavi gözlü uzun boylu iskandinavlari tercih edin akdenizli erkek deyince gulesim geliyor hemde agzimla değil, he dünyada şöyle bir gerçek var akdenizin erkeği iskandinavin kadını makbuldür.

0|0
    0|0
  • Ya siz rahatsız mısınız arkadaş ? Yok rus istiyorlar yok uzun boylu yanında dolaştırırsın falan ? Biscolata erkeği diye kıçını yırtanlar bi anda kaplan kesilmiş ? Hayırdır sevgiliniz falan mı terketti neyin acısı bu ? Sanki TÜRK ERKEĞİ denen insan oğulları tek bir fabrikadan imal ediyor ve hepsinin donanımları aynı. eneee sıç kaka bok ehe .

0|1
    0|0
  • yine mi sen ya.en kısa zamanda kendine erkek arkadaş edin.

0|0
    1|0
  • Neden bu kadar umrunuzda ki bazı kendini bilmezlerin sözü ki.Sanki sen o kendini bilmezlerden birini sevip, ona mı aşık olacaksın.O insanların önemsiz olduğunu düşünüyorsun ama bu sorularla onlara önemsediğini göstriyorsun.Salla, takma kafana.Ne derlerse desinler ya.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık böyle bişe:)

0|0
    1|0
  • Hay hay... Dünya senindir... Yolun açık olsun :)

1|1
    0|0
  • tip var yakısıklılık var herşey var karakter yok bazılarında kullanıp atıyolar kızları bumu kusursuzluk ?

0|1
    0|0
    • ?haa turk erkekleri cok seviyor

• bazıları çok sever bazıları çok seviyomus gibi dawranır alacagını alır gider .. dış görünüşe aldanma kimlerde ne yürekler var kiminde tip var insanlık yok

• türklerin kendi kendilerine yoğun gaz vermek gibi ayrıcalıklı bir alışkanlıkları vardır...Oysa avrupanın en acınası milletiyiz...

0|0
    0|1
  • Ya nereden uyduruyorsunuz...

Çok tiksinçler. Kız olsaydım lez olurdum ben şahsen.

2|0
    0|0
    • Etnik köken olarak Türk kökenli olmasamda doğma büyüme Türkiyeli birisi olarak ciğeri beş para etmez insanlarız.

• 1,77 boyunda sarışınım kaslı sayılmam tatlı gülüşüm yok ve rus kızlarından da hiç haz etmem,kendimi de beğenmem kimseyi de...

0|0
    0|0
  • gerek yok bu kadar komplekse yaa.sktr et.isteyn istediğni düşünür.bide bizm ülkede bi atasözü wardr.çok sık kullannıylo.bnde bayılrm kendsne.kedi uzanamadığı ciğere mundar dermş :d

0|0
    0|0
  • ruslar esmer seviosa ben rusyaya giderim her türlü :D türk kzılarına lafım yok ama.seneye de inş erasmusla polonyaya gitcem

0|0
    0|0
  • tuh esmer değilim kaybettim rusu :D

0|2
    1|0
  • Ben bulmuşum polonyalı bi prenses , ne yapayim paracı , çıkarcı içi boş türk kızlarını

0|1
    0|0
  • Sen iyisin boş ver gerisini :)

0|0
    0|0
  • Zekamı fermuarımın altından sarkıtsam tüm kadınları tavlarım !

0|0
    0|1
    • :( böylece hakkındaki diğer iddiaları doğrulamış mı oldun? :(((((

• acaba zekam ölçütünde pipim olsa mı demek istedin?pipin çok mu küçük de overclocked?yoksa gitgide talihsizleşen cevabını açıklamak ister misin?

• Rus kizi seni ne yapsına katılmıyorum.Ruslar Türklere hasta bikerede ispanyollar,portekizliler seni ne yapsın bi düşün bakalım :D

0|0
    0|0
    • ispanyol portekiz erkekleri melez kizlari sever beyb;) cirkin biri deigl.im ama gbizlendigine gore mide bulandiricisin ruslar turk erkegi derken kivanc tatlitugu gibilerini kastediyor

• soran çatlasın diye mübalağa yaptım kardeş :)

• ha taam o zman :)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• var olanla yetinilmiyor işte:) bende italyan erkek istyrm nolcak smdi :D ama türk erkekleri daha yakısıklı hıhhhh :p

1|3
    0|0
  • Adamlar kendilerini okadar begeniyorki bize donup nekadar cok kendinizi begeniyorsunuz diyorlar...

noktayı koymuşsun zaten romeo :)

1|0
    0|0
  • kör topal yuvarlanıp gideceğiz:(

1|2
    0|0
  • Niye bu asagilama cabasi.. Bosverelim.

1|1
    0|1
  • rus kız istiyorsa kendine rus bulsun,aşağılamakta nedir

1|0
    0|0
  • çok sert.

0|0
    0|0
  • Biz ne yapalım körle yatan şaşı kalkarmış:)

0|0
    0|0
  • yurtdışından ilk döndüğümde suratımı ekşiterek dolaşıyodum göz zevkim bozuldu tr'de

0|0
    0|0
  • Boş boş konuşuyorlar, dönüp dolaşıp türk kızlarına gelecekler...

0|0
    0|2
Yükleniyor...