Protein Tozu Marka Öneriniz Var mı?

Protein tozu almak istiyorum. Safra kesem yok, o yüzden karaciğeri fazla yormayacak, kaliteli ve bayanların kullanmasında bir sakınca olmayan bir protein tozu önerebilir misiniz?
Düzgün ve terbiyeli yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Önerileriniz sayesinde "multipower pure whey isolate " almaya karar verdim. Kullananlar biraz yorum yapabilir mi?
Not:Spor yapıyorum :) Zaten o yüzden protein tozu kullanmak istiyorum.

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Gene ağzı olan konuşmuş bikere izole proteinler çok üst seviye vücutcular içindir daha safdır ve kana çok çabuk karışıp kas sistemini hemen besler yalnız bunun olması için hatrı sayılır bir kas yapınız ve kas kütleniz olmalı yanibu işi uzun zamandır yapıyo olmalısınız ki üstelik siz bir bayansınız bırakın sizin kas kütleniz fazla olamaz zaten o yüzden aldığınız proteini vücudunuz büyük bir çoğunu kullanamaz izole olduğu için yani reseptörleriniz daha buna uygun değil ki ben bile 2 yıldır body çalışıyorum 1.86 boy 81 kiloyum ben bile normal konsante protein tozu kullanıyorum size önerim izole protein size hele bir bayan sporcu için çok anlamsız burada saçmalamış biçok kişi o yüzden size yeni başlayanlar için uygun olan naturel WEİDER whey protein öneriyorum izole felan alıpda boşuna vücudunuzu zorlamayın lütfen. ve herkezin yorumunuda dikkate almayın.

1|0
    0|0
    • İlk cümlenize gülümsedim açıkçası :) Benimde kafam karıştı, herkes başka bir şey diyor. Ama sizin ve (bir beyfendi daha var) onun yorumları çok mantıklı. İzole proteinde daha az yağ ve şeker olduğunu, kana daha çabuk karıştığını söylediler. Ama sizin önerileriniz sayesinde vazgeçtim :)
      Sizin öneriniz bu galiba, değil mi? :
      cdn.supplementler.com/.../...tozu_908_gr_2093.jpeg

• @kartafilis bey sizin öneriniz bu değil mi? :)
      www.sportyshealth.com.au/.../...-whey-gold-5lb.jpg

• kana çabuk karıştıkları doğru bu da daha saf oldukları için ancak daha önceden kas yapmış olmanıza gerek yok.. izole proteinler daha düşük şeker yağ ve karb içerdiği için kilo kontrolü sağlamaya çalışıp yapsız kas kütlesi hedefleyen sporcular için idealdir Dmatize iso 100 25/28 gr protein oranı ve yüksek amino asit profili ile piyasadaki en iyi izole proteindeir. . Bana sorarsanız hedefiniz doğruldusunda izole konsantre ya da whey seçimi daha uygun olacaktır.. Ancak özellikle avrupada bayanlara yönelik protein algısıyla pazarlanana bir marka daha var ki bu da EAS whey protein.. Ancak Türkiye'ye uzun süredir ithal edilmiyor.. Nereden alabileciğiniz konusunda fitbull. com 'u bende tavsiye edebilirim hızlı güvenilir ve işlerini iyi yapıyorlar

Erkekler Ne Diyor 28

• selam protein tozunda multipowerden çok bir performans alamazssın
    iso proteinlerde Dymatize ISO 100 sınıfının en iyisidir performansı en yüksek ve güvenilir olandır.
    normal whey kullanmak istersen optimumnutrition gold whey kullanabilirsin ben ondan vazgeçmem fiyat performans olarak dünyanın en iyisi kabul edilir.
    başka soruların varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarım
    nereden alabilirm sorusun en güzel cevabıda www.fitbull.com hem fiyatları uygun hem hediyeleri cici hem ürünleri orjinal şu zamana kadar tavsiye ettiğim herkes memnun kaldı. güzel firmadır ;)

1|0
    0|0
    • multici arkadaşlar savunmaya geçmeden önce yazayımda multipower kötü degildir. sadece performans ve etki olarak dymatizenin biraz altında kalıyor.

• az yiyerekverilen kilolar daha hızlı şekilde geri döner sakıncalıdır. spor yapmayı ve beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmeden kalıcı sonuçlar elde etmek imkansızdır. 24 kilo verdikten sonra sporu bırakıp eski yemek alışkanlıklarına devam edersek verdiğimiz sürede 24 ü 34 olarak geri alırız :) hayatta düzenlemeler bazı kültürlerimizi elden geçirmek gerekiyor. eskiden tatlı manyagıydım artık ne arıyor nede krizine giriyorum.. düzenli hayatın getirileri insanda yemek yemenin etkilerinden daha güzel etkileşimler bırakıyor..

• İlk üç ayda 15 kilo verdim bilinçsiz olarak. Sonra ufak ufak devamı geldi.2 yıldır aynı kilodayım :) Bende tatlıya aşırı düşkün bir insanım ama iki haftadır kendimi kısıtmalamayı bırakınca canım istemez oldu :)

• merhaba, iyi protein dersen multipoweri öneririm, ama multipowerinde whey proteini, bunlarada 2 ye ayrılıyor hidrolize ve izole olanlan, karaciğerin yorulmasın istiyorsan izole protein al ama günde 30grdan fazla alma sakıncalı, marka olarak dersen multipower öneririm , iyi markalar için de gnc ve weider de var.

1|0
    0|0
  • Ben hard line kullandım. Dis etlerimde kanama yaptı. Daha sonra GC marka aldım aynı sorun onda da karşıma çıktı. Artık protein tozu kullanmiyorum. Gunde 5 tane yumurta beyazı ye yeter bence. Zaten spor da yapmiyormussun gerek yok protein tozunu

1|0
    0|0
    • Spor yapıyorum, o yüzden içmek istiyorum. Yumurta ile kötü bir anım var ne yazıkki ve sevmiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim.

• kalorisi az olan muscle tech in nitro tech proteinini oneririm icinde nerdeyse yok oranda karbonhidrat ve seker var ve izole oldugu icin kana cabuk karısıyor spor sonrası harika olur

1|0
    0|0
  • Muscletech

1|1
    0|0
  • optimumla başlaya bilirsin ama tadı ortadır musc ın tadı berbat :) vede bağırsakları çok çalıştırıyorlar :(

1|0
    0|0
  • Doktordan yardim almalisin, protein tozlarinin yol açtığı facialari goruyoruz. Lutfen hekime başvurun

1|0
    0|0
  • ne kadar bütçen var

1|0
    0|0
    • Para önemli değil. Kaliteli olsun da :) Size bir şey sormak istiyorum. Ben haftanın yedi günü antrenman sonrası bir kere içmeyi düşünüyordum ama bu sağlıksızmış :( Bir beyefendi amino asit önerdi. Sizin bu konudaki görüşleriniz neler?

• Karaciğeri çok yorarmış, öyle söylediler. Bu arada önerileriniz ve cevabınız için çok teşekkür ederim :)

• önemli değil.

• Protein tozları karacigeri yorar safra kesen yoksa yağ yakıcı kullan madem zayıflamak istiyorsan proteini besinlerden al nacizhane görüşüm :)

1|0
    0|0
    • Öneriniz için teşekkür ederim :) Ben kaslarımın beslenmesi için protein tozu istiyorum. Yağ yakıcıları sağlıklı bulmuyorum. Kilo vermek istiyorum ama günde 6-7 öğün yemek de çok sıkıcı ve benim iştahımı arttırıyor :)

• Tamam o zaman ben biraz daha araştırayım :)

• Araştırmakta fayda var işin ucunda sağlık söz konusu :)

• Gold Standard Whey , ama ben kullanmıyorum bence protein tozu kullanmadan da yapılır istenilen sonuç

1|0
    0|0
    • Gün içinde yeteri kadar protein alamıyorum. Kilo vermek istediğim için de düşük kalorili, spor sonrası kullanabileceğim bir protein tozu arıyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.+1

• Whey protein iyiidir

1|0
    0|0
  • Optimum bence sana en uygun olanı.

1|0
    0|0
  • 8 Tane mandalin 4 adet elma dilimi ve 1 portakal ile işi çözüyorum.

1|0
    0|0
  • Yanlış tercih ! Optimum Nutr. ya daWeider

1|0
    0|0
    • Protein tozlarını haftanın yedi günü kullanmam sakıncalı olurmuş :( Çoğunluk sizin önerdiğiniz markaları önerdi ama ben ne yapacağımı şaşırdım. Anket yapsaydım keşke :/ Öneriniz için çok teşekkür ederim.

• Umarım arkadaşım sende sporunu yap protein tozunu al sonrası için durumu yazarsın gelişimine ne kadar katkısı olacak merak ediyorum. Detaylı şekilde bilgi paylaşabilirim kullanımda dikkat edilmesi gereken birçok şey var.

• Her ay durum güncellemesi paylaşırım. Tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

• Optimum nutrition gold en kaliteli markadır ve en çok satılan

1|0
    0|0
  • Gold standart veya phase8

1|0
    0|0
  • gnc ürünleri çok güzeldir...

1|0
    0|0
  • Amix predator de güzeldi ben çok faydasını görmüştüm aslında..

1|0
    0|1
    • Cevabınız için teşekkür ederim.

• O zaman çok abartı olur :/ Ama öneriniz için teşekkürler :)

• Protein tozunu ne için kullanmak istiyorsun ona göre yardımcı olalım :)

1|0
    0|0
    • Spor yapıyorum ve gün içinde yeteri kadar protein alamıyorum :) Kilo da vermek istiyorum. Zorlu bir fitness programı yapıyorum.

• Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)

• Rica ederim :)

• optimum nutrition gold ya da multipower asırıya kacma sıkıntı ben hıc kullanmadım onermem sanada

1|0
    0|0
    • Protein tozu mu hiç kullanmadınız?

• sende savol sporcu dostum ;)

• Whey optimum gold al %30 protein var onu kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Neden alcaksin once onu soyle?

0|0
    0|0
    • Spor yapıyorum ve gün içinde yeteri kadar protein alamıyorum. O yüzden.

• Zorlu bir fitness programı yapıyorum. Aslında doğru söylüyorsunuz, gerekli proteini yiyeceklerden de sağlayabilirim ama 6-7 öğün yemek bana çok sıkıcı geliyor. Bende sadece antrenman sonrası içmeyi düşünüyorum :)

• Anladim :) . Olsun ama 6.7 ogun yemege calisin.

• Arkadaşlar AMP AMPLIFIED WHEYBOLIK EXTREME 60 kullanıyorum fakat ürünün yarısını bitirdim. Light sütle içiyorum lapa lapa oluyor ilk başta böyle olmuyordu Son kullanma tarihi 2015
    Neden böyle oldu bilen var mı.

0|0
    0|0
  • hiç kullanma yararlı değiL

0|0
    0|0
  • Bende var multipower satacam satimi sana 😅

0|0
    0|0
  • proteın tozu karacıgere zararlı bı kere. spor yapmadan tuketırsen kabız olursun. nerdeyse hepsı kımyasal yollarla yapılıyor. saf tozlar degıller. tavsıye etmem bebek maması yersen daha ıyı olur.

1|0
    0|0
    • Spor yapıyorum. Öneriniz için teşekkür ederim.

• tesekkurler

• Weider en iyisi bence

1|0
    0|0
  • Weider pahalıdır ama en iyisidir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok tehlıkelı boyle alımlar abartma sakın

1|0
    0|0
  • Yukarıdaki yorumların aksine, İzole protein sizin kullanmanız gereken proteindir.

Gerek safra kesenizin olmayışı gerek de karaciğeri yormama isteğiniz için almanız gereken protein tozları izole whey protein tozlarıdır.

Safra Keseniz olmamasından dolayı, yumurta proteini tüketmeniz yasaktır. Diğer whey proteinler de içerdikleri karbonhidrat ve yağ miktarları, ya da kompleks proteinler yüzünden (içerisinde yumurta, süt, soya barındıran) sizin için uygun değildir.

Yağsız kas kütlesi, en etkili supplement ve parası da önemli değil diyorsanız almanız gereken ürünler :http://www.supplementler.com/c/izole-protein-26

0|0
    0|0
  • Bende almak istiyorum ama benim alma amacım farkli kilo almak istiyorum bir faydası olur mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...