En çok hangi araba çeşidini seviyorsunuz? Spor arabalar mı yoksa Amerikan Kaslarını mı?

Merak ettim,acaba hangi araba çeşidini daha çok seviyorsunuz?Spor arabaları mı(Lamborghini Gallardo,Porsche Carrera GT vs) yoksa Amerikan Kaslarını mı(Dodge Charger R/T,Chevrolet Impala,Cadillac Eldorado,Chevrolet Camaro SS,Ford Mustang vs) ben şahsen Amerikan Kas arabalarının hastasıyım onların sesi beni rahatlatıyor.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 57 chevrolet 64 chevrolet impala ve hele hele ki 1967 impala candır can :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• şöyle diyebilirim ki Beni her arabanın sesi rahatlatır ama lüx ve pahalı olacak motor bir çalıştığında ayaklarının dibindeki aswaltın titrediğini hissedecen arabayı sürdüğünde gazın senin yönetiminde istediğin gibi kontrol edilebileceğini hissedecen bana göre araba 8 silindirden başlar yani amerikan ama bir lamborghını asla hayır demem

0|0
    0|0
  • Bnce bu link

0|0
    0|0
  • muscle car'ı amerikan kas arabası diye çeviren zihniyetle iskender kebab'a turning alexander diyen zihniyet yarışır :D

0|0
    0|0
    • chicken translation = tavuk çevirme :D

• yok bilgiçlik tasladın da :D

• :D tasladım çünkü bu sözlerinde hakaret sezdim tamam bizim insanımız İngilizce'yi batırıyor(hatta geçen gün birini gördüm t-shirtünü indir cümlesini download your t-shirt olarak yazmış) ama Türkçe sorunun içine İngilizce kelime koymak istemedim Muscle'ın da kastan başka anlamını bilmiyorum o yüzden kas diye çevirdim

• 0|0
    0|0
  • American Muscle

0|1
    0|0
Yükleniyor...