Erkekler neden vücut geliştirme çalışır?

Sporcu olurlar anlarım yarışmaları olur vücut olarak neyse, tişörtün ucunu ağzıyla tutup baklava gösteren var. Amaç nedir ya niye bu kadar kasıyosunuz beyler? Benim gördüğüm kızlar için yapılması. Baklavaya gelecekse gelmesin bırak :) protein tozudur spor salonudur harcadığınız para kullandığınız kimyasallar hep masraf hep sağlık bozuyor. Sizce erkekler neden vücut geliştirme çalışır? Kızlar için mi, kendi için mi, yoksa hemcinsleri arasında bir yarış mı var?

• Kızlara kendini beğendirmek için.
    87% (20)49% (93)53% (113)Oy Ver
  • Kendisi için.
    9% (2)41% (78)38% (80)Oy Ver
  • Hem cinsleriyle yarışmak için.
    4% (1)10% (18)9% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kız baklavaya gelicekse muzada gelir :)))) kalmadı mi göbekli erkek ya?

0|0
8|90

En İyi Erkek Görüşü

• vala ben de yapıyorum bana da taş grldi sanırım :)) evet genelde böyle gösterme güdüsü var ama ben hiç soyunup elime teli alıp hadi foto çekiiym instagrama koyıyım gibi bişi yapmadım sporu spor için yapıyorum kendim için fit olmak için yapıyorum zafen küçüklüğümden beri sporun içindeyim altyapılarda futbol oynadım şimdi ise çalışıyorum akşamlarında spora gidiyorum her cuma maç yapıyorum öyle işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 89

• Ortada şöyle bir gerçek var, siz erkeklerde zeka bilgi falan aramıyorsunuz, itiraz edeceksin bana muhtemelen ben farklıyım diyeceksin -ki gerçekten farklı da olabilirsin- ama aradığınız şey farkında olsanız da olmasanız da fizik. Daha vahimini söyleyeyim bulunduğunuz arkadaş çevresi içerisinde başka bir kızla bir birliktelik yaşamış erkek sizin için daha cazip; kız arkadaşlarınızın bu çocuk yakışıklı değil diyemeyeceği tipler arıyorsunuz. Şöyle mesela 5 kişilik bir arkadaş grubundan br kızla çıktıktan sonra diğer kızlarla çıkmak giderek kolaylaşıyor malesef, benim özellikle bu durumdan midem bulanıyor, ama malesef sizin işleyişiniz bu.

1|1
    0|0
  • hep genelleme hep genelleme cıkss cıkss cıkss

galeri7.uludagsozluk.com/.../...s%C4%B1_516357.jpg

3|2
    0|0
  • protein tozu saglık bozuyor.. kesinlikle haklısın her gün içen sigara kullanan aksamlarını aburcuburla geçiştiren o kadar sağlıklı erkekler varki hayatında, düzgün beslenmeye çalışan insanlara laf atıyorsun..
    hazır gıdalar amioasitler protein tozları yüzünden ölen birisini tıp dünyası daha keşfedemedi.. diger saglıklı şeyleri sigara, alkol, esrar, şeker gibi şeylerden ölenleri saymaya mı başlayalım?
    çok sağlıklı beslenen! siz insanlara bakıyorum hastalıktan götünü kaldıramıyor... millet çift kazakla dolanırken ben gömlekle dolanıyorum, neredeyse hasta olup üç beş gün yattıgım günleri unuttum...
    evet baklavalarım var, ama agzımla t. shirtimi tutup poz vermiyorum, spor yapmanın bir getirisi o kadar, herkes sana imrenerek, kıskanarak bakıyor buda istemeden de olsa insanın gururunu okşuyor.. spor salonlarına gitmemiş tembeller sürüsü sadece erkeklerden oluşan bir ordu görüyor orada, ama g. tünüzü akldırıp giderseniz bir çok salonda bayan nüfusunun daha yogun oldugunu görürsünüz.

1|0
    1|0
    • senide bekleriz tonton, kaldır poponu gel heykelde fitlife a biraz kasanı ufaltalım , aynalara sıgmıyorsun :)

• Beynini geliştiremeyenler ömrünü bodybuilding'e adıyor işte (Abartanlara sözüm) Deep purple'cı dostum

1|0
    0|0
  • Daha çok kızlara hava atmak için yaptıklarını gördüm :)

Bu arada cs de hangi sw ye takılıyorsun daha çok online mi oynuyorsun :)

1|0
    0|0
    • Her serverda oynarim ya belirli bir serverim yok su an ciktim ortami olan bir sv bulsam giricem :)

• benim takıldığım sv iyidir takılan bir iki kız oluyor ki abileri olarak sahip çıkıyoruz admin yapıyorlar genelde laf atan olursa atsın diye :)

bide gg sw lerinde oynuyorum bende silah atlamalı falan güzel oluyor :)

• wauwww caunter strike he :D number one clanı vardı eskiden blirmisiniz :) magnificent clanı wardı

• erkekler herturlu alanda gelismeyi sever. evlenim evimde oturayim değil yani. dehset bir cewap alkisa gerek yok islik kulagiimi cinlatiyor saolun varolun. P

1|0
    0|0
  • Olabileceğim en kötü şey herkesle aynı olmak, kimseden farkımın olmamasıdır. İşte bundan nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Genel olarak kız için ama sporu sevenler de var , hemcinsleri ile yarışa girmek ne demek bilmiyorum o size ait bir olay bizde çok olmaz :D

1|1
    0|0
  • ben boksörüm şahsen biraz gelceğim için ama güçlü olmak veyada bir karaktere özenmek gibi düşünebilriz bunu ideol diyelim
    bir kıza hava atmak için vücut yapan nadirdir

1|0
    0|0
  • Başkası ne için yapıyor bilmiyorum ama ben yakında antrenör olacağım. Hadi onu da kızları etkilemek için yapıyor diyince kendimi pıçaklıyım burda.. Kendinizi o kadar önemsemeyin kızlar.. Benim yaşam tarzımı etkileyebilecek bir cins henüz piyasada yok. Ben ne istersem onu yaparım, kimseye göre hayatımı yönlendirmem :)

1|1
    0|0
  • buhale gelmekten korkanımız çok olduğu içindir :))

http://i.hizliresim.com/9p4Apo.jpg

0|0
    1|0
  • psikolojik olarak kendini güçlü hissetmek ve fiziksel olarak da daha güçlü görünmek için kesinlikle..

1|0
    0|0
  • Sen yozgatli boksoru biliyonmu 7-8 kisiyi ayni anda yere yigiyor. Amac kendini ve sevdiklerini korumak

1|0
    0|0
  • A seçeneği

1|0
    0|0
  • Cevabı belli olan bir soru sormuşsun

1|0
    0|0
  • Bir fitness antrenör u olarak ben cevap veriyim. şiklarin 3 de doğru. Ama kızlarda vücudu sevmiyor değil hani ben çok şahit oldum baya bir tecrübe var :)

1|0
    0|0
  • ben sporumu kendim için yaparım. üçbeş kızı etkilemek için değil. ama tabi yaptıgım sporunda büyük avantajları oldu. vücudumu tanıyamaz oldum ben tamamen natural tabi

1|0
    0|0
  • Ben futbolcuyum ve bende olması doğal ama genel olarak cevap tabi ki kızlar için olur.

1|0
    0|0
  • %95 lik kısmı kasla kız tavlayabileceğini düşünüyor.

1|0
    0|0
  • 5-6 yıl kız düşürmek için başladıkları bu sporu ömür boyu yapmak zorunda kalcaklarını bilmiyor heralde hiçkimse. Toz kullandıktan sonra bırakan herkezin vücudu çöküyor. Memesinden amelyat olanmı dersin,30 yaşında 40 gibi gösterenmi dersin. Sporcu değilseniz illaki bırakacaksınız ve bıraktığınızda her tarafınızı sarkacak etmeyin eylemeyin.

0|0
    0|0
  • genelde kızlar için sizin yaptığınız gibi işte pek farkı yok

1|0
    0|0
  • Daha guzel kizlarla yatabilmek icin sanirim :))

1|0
    0|0
  • Benim için üç sebepte geçerli. Birincisi sağlık için spor olarak bu sporu seçtim. İkincisi karşı cins ilişkilerinde fit bir vücudun katkıları yok sayılamaz. Üçüncüsü ise arkadaşlarımla aramda bir kim daha iyi rekabeti var ve bu bize motivasyon oluyor. Fitness'ın cinsiyeti, yaşı yoktur. Herkes fitness yapmalı, fitness hayattır!

0|0
    0|0
  • hiç uğraşamam vücutla kasla Türk kasım var benim iyi böyle ((:

1|0
    0|0
  • kızları etkilemek için yaparlar sen etkilenmesende çoğu kız etkilenir ^^

1|0
    0|0
  • yokluktan :Ddda

1|0
    0|0
  • farklı alternatifleri olabilir...

1|0
    0|0
  • ben kendim için yapıyorum. spor ypaınca kendimi mutlu hissediyorum. bide parkoura hafifden başladım. 2-3 tane vault falan öğrendim. geliştirmek için vücudu sağlam tutmak gerek. Ama Tabikide Birçoğu %70+ sı kızlar için yapıyor.

0|0
    0|0
  • kendime olan saygımdan.. siz nasıl saç-makyaj yapıyor kişisel bakımınıza dikkat ediyorsanız bizde dikkat ediyoruz bu kadar.. hem sağlıklı yaşam spor seni kanserden de korur hayat standartını da arttırır cinsel hayatını da güçlendirir

0|0
    0|0
  • Kendimi daha çok güçlü hissetmek için yapıyorum kızlar için diye yapıyosun diyen yok bana zaten boyum posum tipim yetiyor zaten. s

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    59

Kızlar Ne Diyor 8

• Ama bir erkeğe kas çok yakışıyor be yaaa :) Küçüklüğümden beri kaslı erkekleri beğenmişimdir. Mesela en basitinden; küçükken bana büyüyünce kimle evlenceksin dediklerinde benim cevabım hep aynıydı: Temel Reis. Neden diye sorduklarında; çünkü kaslı da ondan derdim :D

0|0
    0|0
    • Yok canım sayılmaz. Sen onu al kıvır kıvır münasip bir yerine sok ;)

• Bence kızlar kaslı erkek seviyo diye genellemek yanlış... Kas sevmeyen hatta nefret eden çok kız arkadaşım var... Hiçbir şeyde genelleme yapmak doğru değil çünkü her insan farklıdır doğal olarak herkesin zevki aynı olamaz...

• Evet ben seviyorum kası ama kaslı erkeklere de bir zaafım yok. Yani sevdiğim adam kaslı olursa bir anlam teşkil eder benim için... Önce karakteri düzgün olsun sonra vücudu şekillendirmek kolay nasılsa... :) Kaslı olup da beyni ve karakteri boşsa napıym öyle adamı!

• çoğunun kızlara kendini beğendirmek için yaptığı belli ama bazısıda çirkin bir yüze sahip olduğu için vücutlarıyla ön plana çıkmak için yapıyor :)

1|0
    0|1
  • Spor gösteriş için yapılmaz aşırısı tuhaf oluyor ama sporu seviyorum saglık lı kalmak bedeni keşfetmek için yapılır

1|0
    0|0
  • Hepsi olabilir kişiden kişiye göre değişir bence

1|0
    0|0
  • havaa atmak ve kendini birsey sanmak için :))

0|0
    0|1
  • kızlra hava atmak içindir o kesin

0|0
    0|0
  • Kızlara güzel ve se*y görünmek için :))

0|1
    0|0
  • yok anam kimseyi memnun edemezsin. yok baklavaya gelen muzada gelirmiş. sen niye soruyorsun o zaman muz hastası?

1|1
    1|0
    • Erkeklere sordum sana giren cikan yok laf sokma cabasina giriyosunuz gizlenmeyin bari *

• haklısın hep sana giriyor

Yükleniyor...