Birinin sevginizle, duygularınızla, aşkınızla oynaması sizde ne gibi etkiler yaratırdı?

birinin sevginizle duygularınızla aşkınızla oynaması sizde ne gibi etkiler yaratırdı ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bir daha karşı cinsler duygusal şeyler yaşayamazdım kolay kolay. kim ne söylese yalan gibi gelirdi. uzun süre geçmezdi etkisi. ama şu da var yaşayanın hiç bir suçu yok ve yaşatan cezasını çeker.

0|0
    0|0
    • etkisinde kalıyorsun ve kimseye güvenin kalmıyor ya tekrar başıma gelir se diye korkuyorsun. yaşatan iilaki çekecek yanına kear kalmıyacak ama yaşayanda ister istemez sindiremiyor umudu sevgisi hayalleri herşeyi kırıldıgı için :(

• evet aynen öyle malesef. geleceğini çok etkiliyor. ama bunu kendi kendine halledebilirsin herkes aynı şeyi yapacak diye bir şey yok çok düzgün, karakterli insanlar var. zaten bi ilişkiye başlamak söz konusu olduğunda çok dikkatli davranırsın illa ki geçer.

• dilin birkere yandımı ders alıyorsun tecrübeli oluyorsun ikincisinde tabikide çok dikkatli olacaksın ama gerçek den çok zor bi durum benim 1 sene okulum uzadı hayata küsmüştüm kendimi çok zor topladım.

Kızlar Ne Diyor 2

• ben asla bir sözüyle beni hayata küstürecek kadar sevmedim hadi oldu diyelim kinci biri diilimdir ama bu beni intikam almaya sürükler sanırım.yada inandığım şeylerin yönü değişir.

0|0
    0|0
    • ama sevginin büyüklügünü küçüklüğünü bilemiyorsun ki . sadece inandığın şeylerin yönü değişir kolay kolay kimseye güvenemezsin aşkdan da ister istemez sogursun.

• nefret

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hic hos birsey degil be

0|0
    0|0
  • kız mız dinlemem hayatı zindan ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...