Aşkın gözyaşlarıyla dalga geçmek. Böyle bir insan için ne düşünürdünüz?

siz üzgün ve ağlıyorsunuz karşınızdaki erkek sizin ağlamanızla dalga geçer gibi ağlama sesleri çıkartıyor. böyle bir insan için ne düşünürsünüz tepkiniz ne olur?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok özür dilerim öyle bir yazmışsın ki güldüm yani afedersin fakat ondan adam olmaz söyleyeyim böyle saygısızlık yok yani ana bacı söv yine güler o.

0|0
    0|0
    • biz de şok geçirdik zaten ama her zaman hosgoru ve anlayısımızın kurbanı ettik kendimizi. neyse insan düşe kalka ögreniyor bu hayatta

• birisine benzettim seni :/ kabus gibi

Erkekler Ne Diyor 10

• Amaç tam olarak ne onu tartmak lazım oncelıkle gercekten dalgamı gecıyor yoksa senın acını unutturmayamı calısıyor bunu tespıt etmek lazım. eger dalga gecıyorsa herhangı bırsey soylemek bıle gereksız terlıgı fırlat kafasına umursamaz bır tavırla koyver gıtsın.

0|0
    0|0
    • dalga geciyor ses tonundan belli

• Yol ver gıtsın hala karsında ne işi var arkadaşşş. Bence Sıkıntı Onda degıl o zaten hasta Sorun Sende.

0|1
    0|0
  • alnının ortasına sağlam bir balğam (iğrenc)

1|0
    0|0
  • şu an hislerimi dökersem kelimelere.atılırım siteden muhtemel.ama annesi bacılarıyla ilgili fikirlerimi sert bi dille ifade ederim diyim direk suratına

0|0
    0|0
    • onu uyardık yaptıgı terbiyesizlikler acısından. seninde bi kız kardesin var böyle seyler yapılmaz dedik ama bunu beddua olarak algıladılar

• :S

• neye bu :S ? :)

• fazla çirkin bi davranış ağzına bırakırdım sanırım bunu yapacak kişinin

0|0
    0|0
  • Dökülen Gözyaşlarının BedeLi , Tuzlu Suyla Ödenmez .. O gerizekalılarda bunu bilmez .

0|0
    0|1
    • Lan ne kadar kafıyesız sekılsız Bır cumledır bu :D Cımrı davranma Şasal Suyu kullan :D

• Ağzının üstüne iki tane çakarım...

0|0
    0|0
  • Vay ayı vay.. Sırtı kaşınıyodur huysuzlanıyodur ayı o sesler ondandır..

0|0
    0|0
  • ona kızma, kendine kız...

0|0
    0|0
  • Midyat Seyfo gülün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yemin ederim bir tane yumruk indiririm.Sonra da artık ondan nefret ediyor olurum zaten.Ağlamayı bırakıp giderim.Başka adam mı yok..

0|0
    0|0
  • bir tokat atardım,zaten çok kolay sinirlenirim

0|1
    0|1
  • sinirlerim bozuldu okurken :)

0|0
    0|0
  • ağladığına değmez öylelerine, vur tekmeyi

0|0
    0|0
  • Delirirdim herhalde.Ottoman slap egzersizlerim için biçilmiş kaftan olurdu kendisi.

0|0
    0|0
  • Aglamam aninda gecer,masada icecek birsey varsa onu,yoksa tukurugumu suratina atar,ceker giderim

0|0
    0|1
  • Bildiğin hayvanmış o

0|0
    0|2
  • onun için ağlayan kızıda ciddiye almam

0|0
    0|1
    • bastan bilinmiyordu malesef şimdi kimse aglamıyor

• onu döve döve gebertirim öfkeyle :D

0|0
    0|1
  • Kafa atarım

0|0
    0|1
  • Dalarım.

0|0
    0|1
  • Genelde yaparlar zaten ve ben sınır oluyorum ben aglarken dalg gecılmesıne yada gulunmesınee

0|0
    0|1
    • çok çirkin birsey hele ki içinde tatlılık yoksa dicem ama bunun pozitif görme gibi bir bakıs açısı yok.

• evet aglarken boyle taklıt veya gulme o an aglamayı bırakıp tekme tkat gırısesım bıle gelıyor :/

• böyle insanlar hayatımızda olmamalı

Yükleniyor...