30 yaşındayım evlenecek bi aday bile yok... Evli çiftler nasıl tanıştınız?

yaş 30 bırak evlenirim diyebilmeyi bi aday bile yok evli çiftler nasıl tanıştınız ciddi adımı nasıl attınız benim niye yok acaba kısmetsizlikmi yorumlarınız nedir bu duruma ne yapayım

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• olmayınca olmuyor . yapcak bir şey yok. olsun diye olmaktansa hiç olmasın daha iyi. olcaksa önce hayırlısı olsun sonra en iyisi olsun

0|1
    0|0
    • amin hayırlısı tabide yaşta gidiyo ilerde yanlız kalmak istemem saol

• olmuyorsa vardır Rabbimi bir bildiği. irdeleme. olup d mutsuz olsaydın ne olcaktı ozaman

• yani zaten büyük ihtimalle mutsuz olcaktık hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 5

• İş, güç, az buçuk tip varsa cesur biri değilsin sayın gizli kullanıcı. Ya da çok fazla ince eleyip sık dokuyorsun.

0|0
    0|0
    • iş var cesaret var tip var elim ayağım düzgün şükür ama kısmet işte

• Kardeş bence annene falan söyle. Bulsun bir kız.

• evlilik beni korkutuyor lan

0|0
    0|0
  • kıl yün diye elerseniz olcağı budur.bide vaktinde sizi çok sevenin değerini bilememişsinizdir.

0|0
    0|0
  • kısmetini bekle..elbet çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • kuzeni yapayım sana ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek icin ideal yastasin.

Ancak bu kafa ile gemiyi kesin karaya oturtursun evlenmis olmak icin evlenilmez 35'i gecirme onunde daha uzun bir sure var seni seven ve sevebilecegin kisiyi bul bunun icin ortam secici olmalisin ki boyle bir kisiyle tanisabilecek dogal ortam ortaya ciksin.Bir kizla evlenecegim diye tanisirsan mutlaka husrana ugrarsin ,Uzun bir tanisma doneminin sonunda hah evlenecegim kiz bu demen gerekir senin sevdigin ve seni seven kisi , ikisi arasinda cok ince bir nuans farki var.

Sonuc olarak ilk tanisma amacin evlenmek olmamali oncelikle sartlar, durum ,birbirinize olan sevginiz sizi evlilige goturmeli.

Her kiz arkadastan es olamaz ama en iyi kiz arkadasin esindir ve esin olmalidir.

Birisi zorlanmis deger ,digeri dogal bir degerdir.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Kismetsizlik mi?

Ne kadar sansli oldugunu bilemezsin:))

Beni evlendikten sonra anlarsin

0|0
    0|0
  • herkese talih bize kor salih hesabı kısmet bu işler

0|0
    0|0
  • erkenden hazirlik yapip kiyida kenarda bi kac tane aday ayarlamak lazimmis demek

0|0
    0|0
    • aynen de benimki üç yıl biri olsun diye uğraşmaktan oldu o sıralarda başkasını arasaydık diyosun ama iş işten geçti

• gec kalmis sayilmazsin benim yakin bir arkadasim 35ine merdiven dayadi nerdeyse gorucuye gitmedigi ev kalmadi dondu dolasti komsu kiziyla evlendi kismeti oymus demek belki zamani gelmemistir sabret gec olsun temiz olsun

Yükleniyor...