Sevdiginiz kızın facebookta az arkadaşı oldugunu görünce asosyal oldugunu mu düşünürsünüz?

Sevdiginiz kızın facebookta az arkadaşı oldugunu görünce asosyalmi oldugunu düşünürsünüz?

düşünürüm veya düşünmem derken sebebleriyle açıklayınız.

kaç arkadaşı olmasını istediginizide yazın ...

Güncellemeler:
kaç arkadaşı olursa hakkında iyi düşünmezsiniz?

kaç arkadaşı olursa hakkında iyi düşünürsünüz?

arkadaşlarıyla kişiilik analizi? soruyu saçma bulanlar bosuna yer kaplayıp cevap yazmasınlar. fikri olmayanlar fikrim yok diye saçma sapan seyler yazmasınlar... iLgilenmiyenler yazmasınlar. ama cevap yazmak isteyenlerin fikirlerini bekliyorum

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Valla genel türk erkek düşünce yapısını göz önünde bulundurursak bayan arkadaş sayısının çokluğundan memnun olan erkek bir sonraki sevgili adayı için yelpazesini geniş tutma amacı gütmekle beraber erkek arkadaş sayısının çokluğundan rahatsızlık duyması muhtemel kişidir. Kişinin arkadaş sayısı asosyallik belirgeci olmamakla beraber bunu ancak şahsın kendisiyle geçirilecek zaman detaylı olarak gösterir insan olan ademoğluna ;)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Amerikan hastalığı burda da başladı. Facebook yüzünden ezik hissediyor millet.

Bu arada, ulan kaç gündürt aynı soruyu soruyorsunuz yeter.

0|0
    0|0
  • alakası bile yok diyorum. asıl çok arkadaşı çok abonesi varsa o kız yolludur ve pek hayır gelmez

1|0
    0|0
    • kaç arkadaşı olsun

• benim facede 31 arkadaşım var. kimseyi eklemiyorum. ama arkadaş sayısı önemli değil. tanıdıklarını ekleyebilir :)

• hiç bir şey düşünmem aksine hoşuma gider az arkadaşının olması facede 2000.3000 arkadaşı olanlar var sorsanızya kaçını tanıyor sizce sevmem öyle sahte arkadaşları sadece tanıdıkları olucak facesinde yabancı tek bir kişi bile olmuycak örnek ben facemde bir tek yabancı arkadaş bile ekli değildir eklememde toplam 71 arkadaşım var facede hepsinide tanıyorum

0|0
    0|0
  • Direk ayrılırım.1000'den aşağı kabul etmem.

1|0
    1|0
    • sebebb

• iyi içinden gelmiş yukardaki gibi net degilsinn. sallamıs oldugunu umut ediyorumm. bir erkek kız arkadaşının 1000 arkadaşı olsun niye ister ya. ne bicim erkekler var

• :D Bana ne yaa, kaç arkadaşı olursa olsun.İsterse Facebook'u olmasın.

• Kriterim 1000. 1000 yoksa bende yokum bu kadar açık ve net!

0|0
    1|0
    • niye 1000 kişiyle konusmazsa rahat edemiyonmu sizin gibiler yazıyor ya sinir oluyorum. 1000 arkadaşı olmasını isteyen adamın nasıl bir kız istedigi bellii. senin nasıl bir kız istedigin belli

• 1000 den aşağı olunca iyi sevişemiyorlar bu yüzdn böyle istiyorum panpa :/

• Canım feys, herşeyin sebebi, herşeyin hakimi. En sevdiğim...

0|0
    0|0
  • kıstaslar facebook twitter olmuş, yeni jenerasyona acıyorum gerçekten de bomboş bir nesil yetişmekte. çok yazık çok.

0|0
    0|0
  • Herhangi bi sayı söylenemez anlatılmaz yaşanır yani .

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya

0|0
    0|0
  • benim facete 3 arkadasım var diye ben şimdi antisosyal mi olmuş oluyorum :D .face in artık miladı doldu öyle düşünebilecek kadar çocuksa zaten bırak gitsin..

0|0
    0|0
  • Ne alakası var sosyalliğin bununla,bağlantıyı kuramadım.

0|0
    0|0
  • yok direk resimlerine bakarım banane arkadaş sayısından

0|0
    0|0
  • yok ya

0|0
    0|0
  • 1597 arkadaş :SSSSS

0|0
    0|0
  • Minimum 500 arkadaş olmazsa yüzüne bile bakmam.

0|0
    0|0
  • Yahu yine mi aynı sorular. Düşünmem. Önemsemiyorum Facebook'u.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaş listesini neden teşhir ediyor derim. Zaman tünelinde gizlenmiyor sanırım. Öyleyse neden geçmiş derim.

1|0
    0|0
  • çok arkadaşı olanında sosyal oldugunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Ay ölcem.

1|0
    1|0
    • Ölme bence gerekeni yap artık?! Yoksa ben de ölücem :s

• siz benim sorumdan neden bu kadar rahatsız oldunuz istemiyorsanız cevap vermeyin. bende memnun degilim ay ölcem, gebercem vs cevaplarınızdan. burda istemediginiz soruya girmeme gibi bir hakkınız var. benimde soru sorma. ve bu tarz cevaplara karşılık vermekten sıkıldım artık. bırakında sorumu sorup gidiyim. girmeyin kardeşim istemiyorsanız. bu ne ya. siteden soguttunuz beni

Yükleniyor...