Kapat

Arkadaşlar askere gidene (ŞUBAT ) kadar dövüş sanatı?

Arkadaşlar dövüş sanati ogrenmek ıstıyorum amacım askerlıkten tırsmak degıl bole bı arzum vardı gelırsede devam ederım kıgbox gıttım pek begenmedım acıkcası bana bırazda hem teknık hem kaba tarz lazım MMA varmıs dovus ederken kısa sürede verım alabılecegım işi falıyete dokebılcegım sızce hangısı var MMA yakın geldı bana hem saldırı hem savunma ıstıyorum?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Wushu

0|1
    0|0
    • siz gittinizmi nasıl verimi fılan bahsetsene bıraz

• o sıkıntı işte verıyorlar karsıma ılkokul lise 1 veletleri yanı olmuyo onlar yapıyo ben yapamıyorum yapamayınca daha cok morelım sıfıra ınıyo nyse konusurum ona gore gırerım zaten

• İstanbul'da mi oturuyosun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• ne tarz bişey öğrenmek istiyorsun gelenekeselmi yoksa askerimi bir çok çeşidi var

0|1
    0|0
    • şimdi geleneksel derken pek anlamadım acıkcası sokakta kavga ettıgımde kendımı korumak istiyorum hanı bırkısıyle dövüştügümde kabaca degılde teknıkle rakıbımı kısa surede etkısız hale getırmek ıstıyorum tabı saldırı ıcınde gecerlı bu birazda özgüven kazanmak ıstıyorum

• systema begendım sonucta özel tim ve hertürlü teknık saldırı boyutu vardır pekı kısa sürede verım alırmıyım ya da ne kadar verım alırım

• ne kadar çalışırsan okadar gelişirsin

• askerlikle ne alakası var yaa

0|0
    0|0
    • şubatta askerım gıdene kadar bı kursa gıdım dıyorum gelıncede devam ederım ama karar veremedım bir türlü hepsıde bırbırıne benzıyo sanatların

• Askerde dövüş falan ogretıyorlar mı?

• komando olursan yakın dövüş teknikleri var evet

Yükleniyor...