Hoşlandığımızı söylemek bayanların hoşuna gider mi? Yarın gidiyor ve benim son şansım, sizce ne yapmalıyım?

arkadaşlar çıkma teklifi almak bayanların hoşuna gider mi ya da ona hoşlandığımızı sölemek. ben elektrik teknisyeniyim mimar bi kıza ondan hoşlandığımı söledim :)) teknisyenle mimar biraz garip ama bi 15 daka falan konuşaraktan onun otobüs durağına kadar gittik ve ben ona bidaha konusabilirmyiz dedim kısmet dedi gülümseyerek hoşlandığımı sölediğimde de gülerek başını yana çevirmişti :) nese işin kötü tarafı o kız cuma günü bidaha gelmemek üzere gidecek ve benim 1 günüm kaldı şu saat itibariyle eğer tekrar konuşma fırsatım olmazsa canı sağolsun dicem çünkü bida gelmemek üzere gidecek.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Bir daha dene ve konuş derim ben. Belki numarasını verir. :)

0|0
    0|0
    • sen olsaydın ne yapardın düşün bak sen mimarsın senden hoşlanan elektrikçi ve hoşlandığını sölüyor sana aranızda fark var eğitim kültür yaşam sosyallik vs vs ama ben bu iş bende patlamasın diye ona söyledim her ne olursa olsun istese beni şantiyeden kovdurur

• Orası öyle ama neler duyuyoruz kim kimle evleniyor oooo... Şansını denemek lazım. Allah yazdıysa olmayacak bir şey değildir. Ümitsizliğe kapılma, umut da edinme ama..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• talihim yok bahtım karaaaaaa böyle hayat batsın yereeee..dıdrımdırım drıımmm

0|0
    0|0
    • aaah ah oku dedilerde okumadık :))

• lan bak çoçuk sölediğin için pişman olmazsın ama söylemediğin için çok pişman olursun kendi ellerinle ele verirsin kapişh ?

0|0
    0|0
    • söledimki zaten ondan hoşlandığımı pişman değilim

• aneeem, yazık sna bnce git ve birdaha konuş en azıneden arkdş olrak görüşebilrsiniz...

0|0
    0|0
    • arkadaşl olarak niye görüşüüyüm yahu canım yanar o zaman

• ya şimdilik diyorum zaten sonra konuşa konuşa snde azıcık ilgi göstrsen o da senden hoşlanır.. anlatmak istediğm buu!

Erkekler Ne Diyor 1

• bırak gitsin gönlü yok zaten. onca saat uğraşıp düşünüp güzel şeyler yapcam diye kafanı yemene gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...