KizlarSoruyor.com'da kadınlarının özgüveni daha mı yüksek?

Sitede erkeklerden çok kadınların (hoşuna gitmeyen BAYAN da diyebilir) profil fotoğrafı olduğunu düşünüyorum. Peki bunu özgüvenle ilişkilendirirsek nasıl olur, yani kadınlar özgüvenleri yüksek olduğu için mi rahatça kendi fotoğraflarını koyabiliyorlar yoksa tam tersine onaylanmaya ihtiyaçları olduğu için mi?

• Özgüvenleri var
    56% (5)33% (1)50% (6)Oy Ver
  • Özgüven eksikliği
    11% (1)33% (1)17% (2)Oy Ver
  • İkisinin ilişkisi yok (şaşırtma şıkkı!)
    33% (3)34% (1)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• özgüvenli olabilirler ama çoğu sahte gibi duruyo :s

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kadinlar erkeklerden daha cabuk guzel olabilirler. cirkin bir kdini bakim yaparak makyaj vs vs guzellestirile bilir ama ayni sey butun erkeklerde olamaz .. suki kadinlar daha cok fotoraf cektirir ve erkeklere gore daha fotojeniklerdir(ben haric) ve erkeklerin cok ozguveni yok gizliden soyluyorlar tabi 188 boyundayim kasliyim vs vs diye veya bu sitenin erkekleri cirkin

0|0
    0|0
  • özgüvenle ne alakası var.artık sahte resim koymak çok kolay başkasının resmini de koysa karşınızdaki nerden bilceksiniz. :))

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
  • Özgüvenleri var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence sanal alemde kendi fotoğrafını koyup koymamanın özgüven ile bir alakası yok

0|0
    0|0
  • Özgüvenle ne alakası var? Alt tarafı bir internet sitesi bu kadar ciddiye almaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Neden bunu özgüvene bağlıyorsun... Akıllılık veya güvenlik olarak neden değerlendirmiyorsun?

0|0
    0|0
  • ozguvenim yok hocam bu yuzden kafamin yarisini cektim koydum diger yarisi cok cirkin :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...