Bu sabah beni aldattığını öğrendim, eski sevgilisine dönüyormuş!

Bu sabah beni aldattığını öğrendim ve eski sevgilisiyle barışacağını. Çok sinirliydim, içimden ne geliyorsa yazdım.

Bana verdiği cevap ben kuzenıyım. Onun olduğunu biliyorum, beni en çok üzen şey bu oldu. Biliyorum, yaptığım hatalardan ders almalıyım, bunların hepsi tecrübe ama insanın o kadar değer verdiği de bunu yaparsa bilmiyorum işte.

Artık kimseyi anlıyamıyorum canım yanıyor, hala seviyorum it gibi, aklım almıyor. Daha geçen gün benden ayrılma diye ağlayan kişi gitti yerine vurdumduymaz biri geldi. Bu kadar mıydı sevgimiz? Ne yaparsam ne hata yapmış olsam bile böyle bir ihaneti haketmedim.

Hala onu düşünmem onu sevmem zaman kaybı biliyorum ama olmuyor. Gel de birde gönüle söz dinlet!

Güncellemeler:
sürekli karşılaşıyoruz yüzüme bakıyo kafamı çeviriyorum görmek istemiyorum artık onu .içi hiç mi sızlamıyodur

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmeye de devam ediyorum. Başkası umurumda değil. Onu başkasıyla evli görmeden başkasına bakmam. Benim için aşk, sadakat budur. Bana göre aşk budur. Sevdigim ilk kızdı. Birlikte oldugum ilk kız, elini tutup, öptüğüm ilk kızdı. 2.si de olmayacak. O istemediği sürece.

Sİz neylerle ugraşıyorsunuz Allah aşkına? Piyasada adam gibi adam mı kalmadı? Aşkın ne demek olduğunu, sahiplenmeyi, alıp canına koymayı bileni kalmadı mı bu alemde? Uğraşmayın zırvalarla, Allah' a el açıp hayırlı bir yar dileseniz, emin olun kılınızı kıpırdatmasanız, o hayırlı yar gelip sizi bulacaktır. Arayan bulamaz, çünkü beklenti içerisindedir. Mutlu olamaz. Bir beklentin olmaz ise, elbet birgün karşına bir adam çıkar ve seni alıp yüreğinin en derinine koyacaktır. Bekleyen bulur, arayan kaybeder.

2|0
    0|0
    • inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında sevdiğin için değil ihaneti hazmedemediğin için böyle davranıyorsun. Emin ol, eğer eline ondan öç alabileceğin bir fırsat geçse bunu değerlendirir ve bir daha onun yüzüne bile bakmazsın. Aklında da onunla ilgili hiç bir şey kalmaz. İnan bana diğer her şey gibi ihanetin de acısı zamanla geçer.

1|0
    0|0
  • aynı benim durum benimde basıma yeni geldi yapacak bir şey yok 1haftadır ne yaptığımı ben bile bilmiyorum.Bu sitede bizim durumuzla ilgili oldukça güzel sorular ve çok mantikli cevaplar var ama seninde söylediğin gibi gönlüne söz dinletemiyorsun ki zaman galiba her şeyin ilacı görüp bakacağız.Bu durumu inşallah tez atlatırsın.Bana da haber ver olur mu belki ben atlatamamış olurum bir fikir verirsin

0|0
    0|0
  • kişiliksiz bir şahıstan kurtulmuşsun ağrısız acısız yeni bir yol çiz kendine

2|0
    0|0
  • Zamane kalpleri bir türlü alışamıyorlar ayrılığa :)

0|0
    0|0
  • Hayatına girmiş en gereksiz insan olara düşün onu,onun gibi biri için üzülmeye değmez.

2|0
    0|0
  • Aldatmak fiili varsa orada bir stop çekeceksin!

Öyle İt gibi Hayvan gibi seviyorum da demeyeceksin.

Daha ondan tarafa nasıl bir beklenti içerisine gireceksin ki. Yani o kızla iken seninle de devam mı etsin?

0|0
    0|0
  • Ne kadarlık bir ilişkiydi de bıraktı eskisine döndü? Eskisi ne kadarlık bi ilişkiymiş? Merak ettim cevap verirsen sevinirim. Ama sonuç net, o karaktersizle mutlu olunmaz.

0|0
    0|0
    • o kdr uzun surmedi 2 ay filan ya da daha az ondan sonra 6 ay da bi kızla çıktı 2 sene de benimle oldu

• seni çok iyi anlıyorum bunları ben de yaşadım ama aldatmak yalan söylemek bunlar benim gözümde ne kadar onu bitirdiysede gönlüm de bitmedi

• Sende haklısın, gönül işi başkadır. Bilirim. Ama senin temiz gönlünü haketmeyen birine vermek te sana haksızlık olur. Yazıktır, günahtır. Böyle afedersin, kalitesiz insanlara 1 dakikanızı bile ayırmayın. Yazıktır o dakikanıza. Allah bizlere nefes vermiş, o nefes ile yaşıyoruz. Niye haketmeyenler için harcayalım bu helal ömrümüzden, onlar haramlarda boğulsunlar. Bizim temiz yüreklerimize yazık değil mi.

• e sende eski sevgiline dön

0|0
    1|0
  • bak kardeşim onu unutman çok ama çok zor olacak o yüzden kendini onu unutturacak işlere ver gönül gerçekten çok zor atar kalbinden ama sen çok kasma kendini

0|0
    0|0
  • yoluna bak bosver uzme kendini

0|0
    0|0
  • ... Gönül ne,kişilik devreye girmeli.İhaneti kabullenecek kadar zayıfmısın ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ayrılma diye aglaması tımsah gözyaşlarıymış.. Amacı senden bu şekilde ıntıkam almakmış...

1|0
    0|0
  • Gerçek yüzünü gördüğüne sevinmelisin biliyorum insan kalbine söz geçiremiyor ama bazen olaylara farklı pencereden bakmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • karaktersiz biriymiş işte ve kurtulmuşsun bence sevinmelisin..

ya evlenseydin onunla ve çoluk çoluk vs ile bıraksaydı seni? her şerde var bir hayır..

başka şeylerle meşgul ol unutmak için.. gez - toz ne biliym hoşuna giden ne varsa onlarla ilgilen (o hariç:))

0|0
    0|0
  • zamanla sana bu acı veren duygular geçecek.belliki aklı eski kız arkadaşındaymış.bi yolunu bulunca gitmiş.gitsin bırak zaten ondan sana hayır gelmezmiş.

0|0
    0|0
  • gerçekten haksızlık ama boşver hayatı akışına bırak onu unutmanın en iyi yolu kötü olan şeyleri düşünmek

0|0
    0|0
  • iğrenç adam

0|0
    0|0
  • Cok iyi anliyorum snei, bende ihanete ugradim.

Hep sevdim onu cooooook deger verdim, Ve tesekkürü de buydu :)

Söylenecek Söz Yok.

Allaha Havala Ettim..

0|0
    0|0
  • karaktersizin birinden kurtulmuşsun önce canın yanar ama sonra belki şükür bile edersin

0|0
    0|0
  • Çoğu ınsan aldatılıyor üzülme kalbın bunada alışır:)

0|0
    0|0
  • bir insanın karakterini ayrılma zmanında anlarsın..şu andaki duyguların sinirden egonun incinmesinden sen aslında böyle bir adamı hayatında istemiyorsun..sakince düşün karşında aldatan bir erkek var..aklı eski sevgilisindeyse bunu seninle medenice konuşabilirdi...sende sanırım durumu anlardın ..geçi birini unutmadan diğer bir ilşkiye başlayan insanları da anlamıyorum sebebsiz yere yeni sevgililerinin canını yakıyorlar..senin yapman gerken onu hayatından silmek ağlasada geri dönsede yalvarsada asla kabul etme bir daha..yaptıkları yapacaklarının teminatıdır..karakter lazım senin sevgin onu değiştirmeye yetmez..

1|0
    0|0
  • Zamanı ilişkilerin çoğu böyle.

Bir söz var ''Herkez gerçek sevdiğiyle buluşucak dense, bir çok kişi yer değiştirir'' ben buna çok katılıyorum. Bu kişi seni sevmemiş, yalnızlığını gidermek için aracı yapmış sadece.

Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...