Eşi halı sahaya göndermiyor?

@can3er in eşi halı sahaya gitmesine izin vermiyor, ne yapması gerek çözüm yolları bulalım?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Anayasal hakların kullanılmasına "MADDE 59. – Devlet, her yaştaki Türk vatandaşlarının beden ve ruh sağlığını geliştirecek tedbirleri alır, sporun kitlelere yayılmasını teşvik eder." mani olmak bir suçtur. Kocanızın spor yapmasını neden istemiyorsunuz bayan Ipkins? Soruma cevap verin! Yemin ettiğinizi hatırlatırım size Bayan Ipkıns! 14.08.2014 gecesi Caner'in halı sahaya gitmesine mani oldunuz mu?
    -İtiraz ediyorum
    -Reddedildi soruya cevap verin Bayan Ipkins!
    -O lanet olası kapıyı kilitleyip, spor ayakkabılarını sakladınız mı!
    -İtiraz ediyorum, soruda saldırı var!
    -Soruyu daha düzgün sorun Avukat Bey...
    -14.08.2014te eşinizin spor ayakkabılarını sakladınız mı, kapıyı kilitlediniz mi? Eşinizin makosen ayakkabılarla 3. kat balkonundan atlamasına ve boynunu kırmasına sebep oldunuz mu? Daha önce de cinayet girişimleriniz oldu mu! İnsanları delirtip yanlış yapmalarını izlemek hoşunuza mı gidiyor! Hele bu 25 milyon TL tutarında akçimento hisseleri olan ve yasal varisi sizden başka olmayan bir kocaysa! Yanılıyor muyum bayan Ipkins! Bu hisse senetleri hakkında bilgiyi takasbanktan aldık kayıtlara geçirilmesini istiyorum sayın yargıç.

Amerikada olsak daha neler yazardım aah ah! Diyemedim içimde ukde kaldı. Objection!! Oh rahatladım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sebebine bağlı. kadının şüpheleneceği bir hareketi vardır

0|0
    0|0
    • Şüphelenmeyeceği hareketi olsa da göndermiyor genelde bayanlar.

• kadını huylandıracak bir şey yapmasa kadın sorun çıkarmazdı

• Huylandıracak birşey yapmamıştır bence.

• bende göndermiyorum ayak bacak kol kalmıyo sıyrık sıyrık geliyo saçmalık gitsin yüzsün @can3er

0|1
    0|0
    • Yüzerken ayağına kramp girerse ne olacak peki?

• ne haliniz varsa görün bence :)

• ama niye öyle söylüyorsun ki :(

• onu hali sahaya yollamadigi takdirde yalana basvurabilcegini söylemesi gerek sonucta yanlis bir sey yapmiyor...

0|0
    0|0
  • yasakmış gitmesin :D

0|0
    0|0
  • Gitmesin o da =D

0|0
    0|0
  • Belki arkadaşında onu kısıtlıyordur o da böyle intikam alıyordur :D

0|0
    0|0
  • Demek ki güvenmiyor eşine. Güvenmemekle haklı aferin kadına ilişki durumunu bile bekar yazmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...