Kapat

Türkiyede ki CrossFit Niye Bu Kadar Basit Ya?

http://www.crossfitpars.com/index.html#contact Şu Hocalara bak 6 ay 1100 istiyorlar o parayla gider 6 aylık kickbox kursuna giderm kalan paraylada bunlara iskender ısmarlarm yani

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın birader hem turk halkı spora ilgi duymuyor diyorlar diye milletimizi kötülüyorlar hemde spora ilgi duyanları kazıklıyorlar bunlar olduğu sürece türkiyede spor kültürü gelişmez.. ayrıca crosfitt ülkemizde pek yaygın değil fiyatlarda bunun etkiside var rekebet ortamı yok... benim sana tavsiyem muay thai yapman antremanları çok agır gecer ama hem kuvvet hemde muhtesem dovus tekniği kazanırsın...

0|0
    0|0
    • zaten öyle bişey yapmayı düşünyrm İstanbul'a yeni geldm değerlendirecem body felanla uraşamam bunlar yaptıktan sora sönüyor en azından saglam antremanlı muay thai kixkbox tarzı bişey yapıyım crossfit türkiye'de yok diye millet bilmiyor aklı sıra kekeleyecekler l*n internetten bakmıyor muyuz sanki crossfit hocalarına hepsi hayvan gibi kaslı ben bunlara para mı verecem bide

• sonme meselesi yanlıs sen ilgi göstermediğin her sey sana kuser kaslarda öyle ilgiye muhtaçlar bunuda antremanla saglayabilirsin ben hem agırlık calısması yapıyorum kuvvet odaklı olarak hem de muay thai iyi oluyor yorucuda olsa fazla vaktinide almaz ayrıca crosfit tarzı antremanların bazılarını fitness salonlarında yapabilirsin crosfit zaten patlayıcı kuvvetle alakalı sert sıkı kasla fazla kuvvet kazanamazsın daha çok ateşleyici kuvvet kazanırsın...

• yok söner felan ben abarttım tabi öyle olmazda body ugraştırıcı bişey muay thaida kickboxta ne kadar çalışırsan o kadar fayda ama body'de en fazla 2 saat çalışabilrsn ve zamanı beklicen ben beklemeyi sevmem çalışmayı severm :D

Yükleniyor...