Elinden geleni yaptıktan sonra .!

bir kıza elineden geleni yapıorsn fakat sana bahaneler arıor kendını haklı çıkarıor ve azarlıyor mutsuz ediyor sen ise hep alttan alıorsun çevresındekıler bıle onu snn gbi kmse sevemez dyor bu kıza*çeksem pişma olurmu ?

Güncellemeler:
Bir Kıza Elineden Geleni Yapıorsn Fakat Sana Bahaneler Arıor Kendını Haklı Çıkarıor Ve Azarlıyor Mutsuz Ediyor Sen İse Hep Alttan Alıorsun Çevresındekıler Bıle Onu Snn Gbi Kmse Sevemez Dyor Bu Kıza S*ktr Çeksem Pişma Olurmu ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bazen karşındaki insana ayna olman gerekiyor mesela o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran ve eğer sana soruyorsa neden böyle yapıyorsun diye sende de ki sen bana nasıl davranıyorsan bende sana öyle davranıyorum de üste çıkmaya çalışsa da yine düşünecektir ben gerçekten böyle miyim diye..

1|0
    0|0
    • Çok Bencildir Burnu Havdadır Kendısnn

• Yok Zaten Son Mesajımdı İnş İşe Yarar Dahada Cvp Vrmıcem Ses Çıkarmıcam Bişi Yazmadı Yazarsa Şunu yazmayı Düşünyrm Bana Çoluk Çocuk Muhabbeti Yapma ! Ben Sana İnsan Gibi Birşey Söyledim .! Ama pardon Karsmdakinin İnsan Oldugunu Unutmusum Hayvanlık Bende ! Özr Dlrm Sakın Cevap Verme Yaptklarndan Sonra Ana Avrat Degil Damla Damla Düştü Degerin Salakça Knusmalarnı Çekemem Artık Seni Çok Seven Aptalın Öldü . . !

• bence öyle söyleme daha mantıklı bir şey söyle

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkçe türkçe olalı böyle ızdırap görmedi

2|0
    0|0
  • olur hatta eşekten düşmüşe döner.

0|0
    0|0
    • Yolunu Verip Pişman Olmasını Bekleme Zamanı Ozaman ?

• Bakalım Rabbim Büyük

Erkekler Ne Diyor 3

• Olur..

Bazen sırf ''iyi erkek'', olduğun için kaybedersin..

1|0
    0|0
    • bazen de "iyi kiz" oldugun icin kaybedersin...

• İyi lanın Yerı Yoktur Bu Yuzden Ben S*ktrı Çekıp Pişman Olmasını Beklıcem

• sana eziyeti huy edinen biriyle durman hata

0|0
    0|0
    • Sevdim Yapmadgnı Bırakmadı

• sevme sende

• Öyle Yapıcam Birkere Agır Konuusucam Onu Artık İstemedıgımı Yaptıklarıyla Bende Sevgi Flan Bırakmadıgını Sööylıcem Yolunu Vericem Umarım İşe Yarar

• en iyisi at gitsin biri kötü diye hepsi olacak hali yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...