Kızlarrrrr veye sporla ilgilenen erkekler sorum size?

Spor salonuna gitsem ve herhangi bir diyetle kilo vermem mümkünmü 1.78 boyunda ve 68 kiloyum o 8 i vermem gerek :D etkili bir diyet veya uygulamada yazabilirsiniz

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• ben 35 kilo verdim 3 ayda. spor salonu seni sıkılaştırır. yürüyüş bandı hiç bir zaman gerçek yürüyüş gibi olmaz. kondisyon bisikleti hiç bir zaman gerçek bisiklet kullanma gibi olmaz ama elindekitek imkan spor salonuysa eğer 1. ay yalnızca koşu yap, bisiklete bin ve benzeri kondisyon aletlerini kullan. 5 kilo verdikten sonra vücut geliştirmeye başla. unutma kaslar yağlardan daha ağırdın. ama onemli olan kaç kilo olduğun değil nasıl göründüğündür. bunlar işin ip uçları. ben eskiden 180 boy 100 kiloydum şu an 187 boy 82 kiloyum.

0|0
    0|0
  • 8 vermesende olabilir bence 63-65 falan olman yeterlidir. günde 4 litre su tüket bak ne oluyor gör :D

0|0
    0|0
  • 2haftada 6 kilo verdim; Abur cuburu, şekeri, ekmegi biraktim. Aksam yemegini en gec 7de yedim ve karnim sisene kadar degil tam doymadan sofradan kalktim. Ve cardio yaptim. Bu kadar baska biseye gerek yok. Oyle diyet listesi vs. Tiri viri gerek yok onlara

0|0
    0|0
  • Biraz nasıl beslendiğinden bahseder misin?
    Şeker ve hamur işlerini azalt zeytin yağlı beslen kendiliğinden verirsin zaten kilonu.
    Ne kadar ekmek yiyorsun günde? Bunu azaltmanı tavsiye ederim yemeğini çok ye

0|0
    0|0
  • diyet kişisel yazılır hazır diyetlere uyma sakın istersen diyete yardımcı olabilirim ve spor yapmalısın

0|0
    0|0
  • diyeti sporla desteklemen en mantıklısı bence ;) kilo vermek için ideal olan yavaş tempoda uzun süreli koşulardır ya da hızlı tempoda yürüme ;) kesinlikle yediklerine dikkat etmen de gerekecek ;)

0|0
    0|0
  • zayıflarsın koşu bandında felan, yediklerinede dikkat ederek, bide sporun en iyi yanı vucudun sıkılaşması, sıkı vucut cok güzel duruyor bir bayanda

0|0
    0|0
  • ben yardımcı olurum bebişim <3

0|0
    0|0
  • P90x diyeti uygula spor salonuna gitmene gerek yok aslinda ama hizli bir sekilde vermek icin gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu konuda başarılı bir hocan olursa rahatlıkla kilo verebilirsin. Ben 1 senede ne kadar değiştim hocalar bile şaşırdı :) sanada bağlı tabi :)

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan Kızılay mithat paşa caddesinde bizim spor salonu var beklerimm :))

0|0
    0|0
  • Evde günde 300-400 mekik çek yağların çoğunluğu gider tabi çekebilirsen

0|0
    0|0
  • Bak şeker un tuz bir kere kesceksin yagi azalt haftada 2-3 gün kardiyo calıs ve sıkılaşmak icin bolgesel agirlik antrenmani yap 60 kilolarda çok fit bir vücudun olur

0|0
    0|0
  • Fotodaki tip senmisin

0|0
    0|0
  • bende 200 boyundayım

0|0
    0|0
  • bence kilo vermene gerek yok :))))) boyun çok uzun normal kilon

0|0
    0|0
  • 1.78 boya 68 iyi derdin ne

0|0
    0|0
    • orantılı değil belim çok ince kalıyor o yüzden

• Senin kilo vermene gerek yok o zaman, hangi bölgeyi beğenmiyorsan bölgesel çalışman lazım.8 ilo vermek 1.78 boyu çok sıska gösterir. bölgesel çalışarak 3 kilo versen yeter

• İnterval kardio programını deniyebilirsin. Beslenme programında da protein ağırlıklı ve düşük karbonhidratlı bir diyet uyguluyabilirsin.

0|0
    0|0
  • bana takıl 2 ayda o 8 i sağlıklı bir şekilde veririz.

0|0
    0|0
  • kardiyo ağırlıklı çalış çok su iç yeşil çay iç tatlıyı kes ekmeği kes her türlü verirsin

0|0
    0|0
    • gün boyu işyerinde olunca spor yapamıyorum ve masabaşı işimde. ama akşam spor salonuna yazılıp diyet le destekleyerek zayıflayabilirim sanırım

• yapabilirsin ev uzak değilse yürüyebilirsin işe gidip gelirken

• uzak biraz yürünmez de spora giderim akşamları eve yakın salon var zaten

• Tosuncuk

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • tabi ki iradene düşkünsen kendin bile verebilirsin

0|0
    0|0
  • Koşu bandından çıkma :)

0|0
    0|0
  • evin içinde domal kalçanı salla gerçekten erirsin özellikle bayanlarda işe yarıyormuş

0|0
    0|0
  • Her gün koş. Bol bol su tüket. Ya da hiç uğraşma zumba falan yap iyi kilo verdiriyor

0|0
    0|0
  • zaten ideal kilon 68.
    spor yaparak sıkılaşırsın, kas yaparsın çok iyi çok da güzel olur.

0|0
    0|0
  • Bol bol kardiyo yapmalisin kilo vermene gerek yok biraz daha vucudu sertlestir yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Balık tuketmelisin her aksam

0|0
    0|0
  • Sporu sıkı tutarsan ki uzun surede sonuc verdigini bilirsin, verirsin tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...