Kapat

Beraat Kandili akşamı ne namazı kılınır?

bugün kandil ben hayatımda hiç namaz kılmadım ve kılmak istiyorum :) bugünün önemi duyduğum kadarıyla bu 1 yılda geçireceklerimiz yazılıyormuş yanlış öğrenmediysem :) namaz nasıl kılınır ben şimdi ne namazı kılıcam?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• beraat değil berat

0|0
    0|0
    • başlığı site değiştirmiş ben öyle yazmamıştım hatta benm başlığımda berat yazmıyordu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben hiç namaz bilmiyorken arkadaşımın üniversite sınavı için kocaman bir camide namaz kılmıştım yıllar önce.Benim yaptıklarımı yap bildiğin duaları oku yeter demişti.

0|0
    0|0
  • abdest almasını biliyor musun dua biliyor musun once adım adım :)

0|0
    0|0
    • hayır :O ufff ben napıcam ya. hangi dualar okunuyo bazılarını biliyorum

• ben bunları nete baka baka yapsam olur mu? namaz kılmayı çünkü sırasını biliyorum

• namzada saga sola bakılmaz kuraldır cunku allahın huzurundasın yani kainatı yaratan yuce rabbimin sonucta saygılı olmalısın onun icin o huzura cıkacaksın ve rahatlamak istiyorsn dikkatını ver namaza inan rahatlarsın hemen acele etme bi videoları izle yavas yavas yaparsın kimse seni yargılayamaz ilk defa deniyorsun ve korkma gunah olur diye asla gunah olmaz ogreneceksin bildigin bir sey degil cunku bilip yapmak gunahtır bilmedigin icin deneye deneye izleye izleye ogreneceksin allah kabul etsin

• "1 yılda geçireceklerimiz yazılıyormuş yanlış öğrenmediysem " Böyle birşey yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...