Toplum içinde incil okuyan birini gördünüz mü?

Geçen vapurda gördüm, dikkatimi çekti ama tabi bön bön bakmadım :) bön bön bakanı da gördüm ama. okuyorsa okuyordur sonuçta okuması misyoner olduğunu falan göstermez ön yargılı olmamak gerek bence. hiç gördünüz mü? görseniz tepkiniz ne olur?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de, acaba sokak ortasında Tanrı Yanılgısı'nı okusam başıma ne gelir onu düşündüm de, huu fena dayak yerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yeni Cami'nin önünde bir tane sakallı amca "Ben İsa mesihim, kıyamet yakın" diye çığırtkanlık yapıyordu. Herkes de gayet oturmuş adamı seyrediyordu. Ben el salladım ama beni takmadı :(

0|0
    0|0
  • Görmedim ama görürsem helal olsun derim. Adam dininin gereklerini yapıyor. Müslümanlara üzülürüm, Müslüman olduğu için elinde tombiks, ya da bilmem hangi mankenin hayatını okumasına üzülürüm.

1|1
    0|0
  • Gördüm dikkat bile etmedim. Öyle başımı çevirirken 1 defaya mahsus gözüme takılmıştı yeşilköyde

0|0
    0|0
  • herkes dinini özgür yaşamalı..incile tepki göstermemek gerektiği gibi kuranı kerimede tepki gösterilmemeli..örnek az önce bi kız berat kandilini kutladı soru kaldırıldı

1|0
    0|0
  • benim tepkimi cehennem kapısındaki zebaniler verir. Görsemde allah kabul etsin derim sonuçta kendine göre dini vecibesini yerine getiriyor:)

0|0
    1|0
    • niye ki, sadece hristiyan mı okuyor.

• genelleme olarak kim okucak, bırak her koyun kendi bacağından misali takılmaa boşver

• Camiye gittiğimde orda bir Fransız vardı ve 3 gün boyunca gelip kendi inancına göre ibadet yaptı.Herkes de hoşgörü ile karşılamıştı.

0|0
    0|0
  • Sonuçta aynı yaratıcı indirmiş.Peygamberleri bizim kıyamet alametimiz.Dünyaya ineceğine inanıyoruz.Değiştirilmiş de olsa her İncil'de bir parça yaratıcı kokusu vardır.Bir ara okumuştum aslında çok farklı değiliz.

1|0
    0|0
  • Ne farkı var Dan Brown'dan Da Vinci'nin Şifresini okuyanla arasında ? İkiside merak üzerine okunan kitaplar. Tepki vermem ve şaşırmam.

1|0
    0|0
  • Ben hayatımda hiç İncil bile görmedim

0|0
    0|0
  • Tepki vermem. Benim için bir şey ifade etmedi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla ben de okucam incili isteyen istedigini desin.

1|0
    0|0
    • okumak istersen kutsal kitabı (incil tevrat ) beni ekleyebilirsin

• dinimi seviyorum elhamdülillah müslümanım... ama bende sırf merak diye incil okudum..

0|0
    1|0
  • hiç tepki vermem tabki :) ama bulunduğumuz ülkede kuran okuyan insanların elini mübarek diye yüzüne sürenler varken, incil okuyor diye de linç edebilecek kapasitede insanlar var

0|0
    0|1
  • Beni ilgilendirmez ki. İncil okumanın da bir tuhaflığı yok zaten.

1|0
    0|0
  • Gördüm..Tepkisizim bende okudum zamanında olabilir.

1|0
    0|0
  • ben de okumaya başlayacağım kuranın mealini okuduktan sonra bu tuhaf bişey değil ama neyse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...