Hiç sevgilim olmadı erkekler pek de yaklaşamıyor gayet samimi bir arkadaş durumu oluyor ama bunun nedeni nedir?

Hep diyorum ilk aşkın çok özel olması lazım 21 yıldır da hiç sevgilim olmadı buna inanlar da var yalan söylüyosun diyenler de hani iltifat aldığım da oluyo hep nasıl da olmaz senin gibi birisini sevmez boy var yüz var güzellik var akıl var daha ne olsun diyolar ama yaklaşan yok biraz korkuyolar mıdır yaklaşmak için inanın kafamı çok meşgul ediyo bu konu sevgilimin hiç olmamış olmasını kendimde mi aramalıyım?

Güncellemeler:
Dediğim gibi inanan inanır inanmayan inanmaz orası beni hiç ilgilendirmiyo ben sadece ciddi cevaplar istemiştim anlaşılan herkesin kendiyle ayrı bi sorunu var yardım edebilirsiniz diye düşünmüştüm şakaya vurmadan teşekkür ederim saygınızdan dolayı.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• belkide çok güzel olduğundan dolayı cesaret edip açılamıyorlardır? bide şöyle bişey var arkadaş ortamlarına girmen gerekiyor ki bu da saflığının sonu demek olur. ortamda insanlar çıldırıyor bişeyler denemek istiyorlar her türlü şey oluyor yani :) boşver olmasın sevgilin. ben22 yaşındayım benimde olmadı ama içimde hala umut var bir gün o aradığım kızı bulacağım diye. bence sende umudunu yitirme. ilkinin özel olmasını istiyorsan bu şekilde kalsın ztn kendini kaptırma bu düşünceye yoksa özelin yalan olur :)

1|1
    0|0
    • haklısın kesinlikle öyle güzel bir anıydı eğlenceliydi falan gibisinden hatırlamak istemiyorum ben bi ilişkiyi geçici olmasından korkuyorum belki de işte bende de o umut var bakalım olur elbet umarım:)

• kendi yaptıklarından belki utandıkları için senide kendilerine benzetip yalnız kalmamak için diyorlardır. sen kendi bildiğinden şaşma

• peki tamam teşekkürler yorumların için de ayrıca:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle Merhaba.Boy var o var bu var diye yazmışsın öncelikle dışarıdan birinin gözünün sende ne gördüğünü tam olarak bilemezsin. Bir diğer husus insanlarla etkileşim kurarken nasıl bir tavır takındığın. Örneğin çok güzel bir bayan ortama girdiğinde ne kadar itici olabilir bunun değerlendirmesini yapmak lazım. Tavırlarıyla hareketleriyle havasıyla şusuyla busuyla ondan etkilenen bir erkeğin iletişime geçebilmesi için uygun toleransı gösterebilecek bir görüntüsü var mı, yoksa lafı ağzıma tıkar tokatı yerim düşüncesine neden olacak bir tavırmı sergiliyor.Bunların dışında güven verir bi yapıdamı yani insani değerler açısından. Seni yargılamak gibi bir nietim yok yanlış anlaşılmasın. Sadece ben bir bayandan etkilendiysem ve konuşmaya gitmiyorsam bunun nedenlerini düşünüp soruna ve sorununa cevap bulmaya çalıştım. Unutmadan birde senin etkilendiğin kişilerdeki özgüven durumu var:d Bu eksikse seni biraz yapıcı olman gerekir. Saygılar

1|0
    0|0
    • anladımm doğrudur ama ben öyle olumsuz bir tavır takındığımı sanmıyorum öyle bi şey olsa hiçb bi erkek samimi bi arkadaşlık kurmazdı galiba ayrıca teşekkür ederim yorumun için

• bak güzelim o seninle alakalı bi sorun tamammı ve senin gibi bi ton kız var sevgilisi olmayan o benimde başıma geldi. şimdi sen erkeğe bakıyosun hoşlandığını belli ediyosun erkek sana bakıyo hoşlandığını belli ediyo sonra erkek yanına geldiğinde onla arkadaş gibi muhabbet ediyosun özel muhabbet etmiyosun bu durumdada erkek bu benle olmaz deyip geri çekiliyo azıcık esnet kendini.

1|0
    1|0
    • her şey de bir anda gelişemez ki ama direk özel muhabbet kurmayı sevmiyorum ama teşekkür ederim benle alakalı olabilir doğrudur

• çok güzelsen bunun vardır diyolardır.niye inanmıyalımki çok normal hatta..evde oturan biriysen olmayada bilir bunun çok sebebi olabilir yaşam olayınla alakalı

1|0
    1|0
    • aslında sevilen biriyimdir ama galiba erkeklerde samimi arkadaşlık derecesinde seviyolar.Çok güzel olduğumu düşünmüyorum ama etkilendikleri söyleyen oluyo düşünce tarzımı duruşumu falan seviyolar kimileri ama bir türlü o çıkma olayına gidilmiyo o yüzden benden mi kaynaklanıyor bunun nedeni

• cevabı kendin verdin işte bak yakın temas kurmayı sevmiyomuşsun bu güzel bi davranış..şap diye öpüyosa bu birazda kızında içinde var anlamına gelir.ben kendimi bu konuda şanslı hissetmiyorum gaye öpmek değil birilerini sevmek bende..ama insan sevdiğini öpmek istemezmi diceksin evet ister buda normal..ama sevdiğin için öpüyosan normal..her önüne geleni öpüyosan orda bi anormallik var derim..

• çocuğa direk itecek halim de yok ama dimi:)görünce el sıkışmak yetmiyo kimilerine bozmak da istemedim ama içimde bi şey olduğundan alakası yok anladım peki:)

• Kimse tanışmak filan istemiyor mu yoksa tanışmak isteyenleri mi sen beğenmiyorsun? Kimse tanışmak, flört etmek istemiyorsa onlara pek olumlu sinyaller gönderemiyorsun demek ki. Bir erkeği beğendiğin zaman onu biraz süz, hatta gülümse, eğer onun da ilgisi varsa gelir tanışır. Bir de bazı kızlar arasında "erkeğin ilgisi varsa her koşul altında gelir tanışır" gibi saçma bir inanış var, halbuki erkeklerin pek çoğu işini garantiye almadan yani karşısındaki kızın duygularından emin olmadan adım atmaz.

0|0
    0|0
    • tanışmak isteyenler falan var tabi ama o saçma inanış bende de olsa gerek.s

• 30 yaşındayım şimdiye kadar tanıdığım erkeklerin pek çoğu dediğim gibi garantici tiplerdi, sen de 21 yıldır yalnızsın, istatistikler yalan söylemez :)

Dediğin gibi yapanlar da var ama azınlıkta, ya karşı tarafa biraz kendini farkettireceksin ya da beğendiğin adamın azınlıkta olan erkeklerden olması için dua edeceksin :)

• güzeldi bu :))) doğrudur.

• Yetmedi mi gizli kullanıcılarla dalga geçtiğiniz :)

0|0
    1|0
  • genelde erkekler yazardı ilk defa dürüst açık konuşan bir kız söylüyor helal sna genelim konuya erkekler hakkınada geneleme yapma yani biri iltifat ettiğinde erkeklerin hepsi aynı deme konuşmaya çalış

1|0
    0|0
    • yok öyle bi genelleme yapmayı sevmem çok yanlış bi durum tabi ki ama hani insan ister istemez yine mi aynı şeyler bu da böyle söylyp başkasıyla çıkar yarın falan gibi düşüncelerden de kendimi alamıyorum maalesef.

• aynısı bende de var çevre bakısından geliyor

• insan engel olamıyo evet maalesef.

• dua et benden büyüksün :D

0|0
    1|0
  • olur olur sen yterki sirf olsun diye onune cikanla olma etraf yeterince kasar kayniyor zaten belli olmuyormu dikkat hee

1|0
    0|0
    • çok ciddi düşünüldüğünü sanmadığım için çekimser kalıyorum bu konuda dikkat ediyorum yeterince ama bu biraz kendini beğenmiş kimseyi beğenmez gibi bi izlenim bırakıyo insanlar da o üzüyo beni

• zamani gelince seni bulacaktir merak etme

• inş teşekkür ederim.

• Hiç düşünme bunları bırak arkadaşın olsun bu zaman adam gibi adam bulmak çok zor ve yıpranır incinirsin tanımıyorum seni ama incinme kendini yıpratma lütfen hazır olduğunda karsina çıkacaktır

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim evet haklısın çok zor ben gerçekten beni seven birini isterim ki bu da anlaşılmıyo aşığım seni hiç bırakmam diyen biri bi bakıyosun başkasyla el ele bi bakıyosun sevgilisi olanlar senle çıkmak isterdim gibi şeyler diyo başkasına ben güvenemiyorum belki de bu yüzden incinmekten de korkuyo olabilirim.

• Umursama hayatına bak elbet ilerde gönlüne göre biri çıkacaktır . :)

• peki teşekkürler:)

• cevabı kendinde ararsan işin içinden çıkamayabilirsin.bu biraz da bulunduğun ortama yahut yaşam stiline bağlı olabilir bence..ama bunu dert etme her şey olacağına varır.

1|0
    0|0
    • ben de hep böyle düşündüm olacağı varsa bir şeyin olur derler ya galiba her şeyi hep akışına bıraktığım için böyle bu belki de duvarlar örüyorumdur etrafıma fark etmeden.Yaşam stiline gelince aşk benim için öyle bi kaç kişiyle çıkıp durmak değil belki bu yüzden böyleyim yeni nesillere bakılırsa çok geri kaldım bu konuda herkesten:)

• doğru söylüyosun her şeyi akışını bırakmak gerekiyor galiba.

• ne kadar guzel bir sey bu bence

1|0
    0|0
    • etrafınızdaki herkesin sevgilisinin olması anlatılacak hikayeleri olması ve benim hiç bi şey anlatamamın haricinde güzel olduğunu ben de düşünüyorum ama nedenini çözemiyorum.

• ayakta alkıs :)

• :))teşekkürler..

• teselli etmişler. ya çok iyisindir ya da tipsiz

0|0
    0|0
  • kamu oyu yoklaması yapacağına kendini bir yokla bakalım sence sorun kimde ?

0|0
    0|0
    • tabi ki sorun bende de olabilir ben sadece her şeyin bu kadar şakaya vurulmasından rahatsız oldum bu kadar mı düştü böyle şeyler ilginç hakkaten yanlış anlaşılmasın ben benim yalan söylediğimi iddia edenlere cevap verdim.

• ben sana yalan yada dogru soyluyorsun demedım kı ..

bunu Allah bilir Allah yargılar bunu soylemek ne haddimdir nede hakkımdır..

soruyu okuduktan sonra ben gerçekten içimdeki samımıyetle soyleyecegım cumlelerı aktarmaya calısırken alttakı yorumunuzu gordum ..

kamuoyu yoklaması yapıyormussunuz ..

ondan sonra boyle bısey yazdım ..

kusura bakmayınca sorunuzda hıc samımı değilsiniz..

• haklısın hayır ben altta yapılan yorumlar için demiştim sana öyle yazdığım için üzgünüm görüşünüz için teşekkürler.

• iltifat alıosan karsılık vereceksın dımı sorun sende olabılır mı sen mı korkuosun acaba ;)

,

0|1
    0|0
    • korkmak demeyelim de güvenemiyorum kolay kolay belki de bu yüzden benden kaynaklanıyo.s

• yok karamsar değilim asla her şeye pozitif yaklaşmayı seven biriyimdir hatta ama orası öyle işte aynı olanlardan da geçilmiyo farklı olanlar da var tabi ki.:)

• Farkli olanlari kesftmk senin elinde;-)

• 31 yildir olmadi bu saatten sonrada gerekmez.

0|1
    0|0
  • sen bi resim koy biz sana durumu söyleriz 1 resme bakıyo bu sorunun cevabı

0|0
    0|0
  • Sorunun sende olma ihtimali yüksek. Uzun uzun yazmaya üşendim şimdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence en iyisini yapmışsın. en iyi ben seni anlarım çünkü durumumuz hemen hemen aynı. ama bence erkekler sana yaklaşmaktan çekiniyorlardır. onları reddedersin diye.Bence sakın birisini gerçekten çok sevene kadar ve o kişinin seni sevdiğine emin olana kadar birisiyle çıkma. yazık edersin

1|0
    0|0
    • evet olabilir öyle.Düşüncem sabit bu konuda gerçekten emin olmadan öyle bi şey yapmam bu kadar yıl beklemişim zaten bi hata yapıp ilk aşkım konumuna getirmek istemiyorum

• Sanırım arkadaş gibi davranıyorsun herkese. yani sevgili anlamında bir adım atmıyorsun

1|0
    0|0
    • evet aslında tam da öyle o adımı atmak için duygularından emin olmam lazım ama çok çok zor bu erkeğin her türlüsünü tanıdım en çok beni etkileyen de başkasıyla çıkıyorken bana senle çıkmayı çok isterdim ben aslında demiş olması belki bu yüzden kendime duvarlar ördüm benden kaynaklanıyor galiba.

• beni tanısan seversin eminim

0|1
    2|2
  • Cinsel çekiciliğin yoktur.

0|0
    0|0
  • bnce teklıf bekleyecegıne hoslandıgın bırıne gıt sen acıl sorun snde mı degıl mı anlarız :)

0|0
    0|0
    • bi tek kişiye gerçekten aşık oldum çok çapkın olduğu için açılamadım bi türlü kafam da onda olduğu için birazcık sanırım etrafımdakilere ışık yakamıyorum

• bak snde bılıyormussun zaten nedenını

• galiba öyle olsa gerek başkalarında hatayı bulmak bu konuda biraz saçma olacaktı zaten.

• benimde olmadı ama bunu o kadar çok dert etmiyorum sadece hayal kuruyorum gerçek sevgilim bir gün gelecektir diye bekliyorum..

etrafıma bakınca 2 gün bitanem seni seviyorum aşkım maşkım sonra 3.gün bakıyorum nefret dolu sözler falan yani ne biliyim böyle her önüme çıkan biriyle olmayacak bir an olacak yani böyle kendiliğinden gelecek .. sen aşkla beklersen inşallah o kişi çıkar :)

1|0
    0|0
    • aynen öyle düşünüyorum ama elimde değil dert etmek de biraz özeniyo insan ister istemez ya bulunduğum ortamdan da kaynaklanıyo olabilir bi yerde bi sohbet açıldı mı mutlaka herkes sevgilisini anlatır bi şekilde bu da beni hep etkiler neden benim yok diye iç geçiririm içimden inşallah çıkar karşıma çok teşekkür ederim güzel dileklerin için umarın sen de karşılaşırsın bi gün:)

• kesinlikle:)

• :)

• hee sensiinn :D maşaallah bu sitedei kızlarn hepsinin de hç haytında sevgilisi olmamışş biraz dürüst olunn beee ...

1|1
    2|1
Yükleniyor...