Restoranda çalışıyordu çok hoşlandım, numarasını buldum peki şimdi?

merhaba arkadaşlar tatil için gittiğim bir yerde resorana yemek için gitmiştik bu sırada orda bizimle ilgilenen kişiden çok hoşlandım geldi kendisini falan tanıştırdı ismini söyledi işte kız bulamadığını vs. söyledi tabii şakayla daha sonra ben üç dört gün sonra döndüm ama aklım orda kaldı dün bir arkadaşımı aratıp numarasını istemesini söyledim aradı restoranı numarasını istedi o da hemen vermiş. Şimdi benim bunu etkilemem lazım çünkü beni gördüğünde pek iyi durumda değildim malum aile büyüklerinin yanında rahat olamıyorsun makyaj vs. yoktu bile pek güzel sayılmazdım ama onu etkilemek, aşık etmek istiyorum çünkü ben ondan çok hoşlanıyorum :) sizce nasıl mesaj atmalıyım? ne demeliyim size ne dense ciddiye alır konuşursunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• aile büyüklerinin yanındamı kendini tanıştırdı kız bulamadığını söledi ? oğlan sana sulanmış resmen kızım bence bırak gitsin o çocuk o yolun yolcusu olur bugun senle konuşur yarın başkasının numarasını alır allah bilir aynı taktiği ordaki kaç kıza yaptı üzülmeni istemem doğrusu ve öyle çocukların amacıda sevmek olmaz birlikte olmak öpmek ellemek yatmak onlar aşkını yorgan altlarında araya tipler bizim bi abi var restorantta şef garson her ay başka bi kızla görürüm sen , senin için daha doğru olanını bulmaya bak bence ama oğlan yakışıklı ne olursa olsun diyosan yolun açık olsun..

0|0
    0|0
    • Öncelikle yorum için çok teşekkür ederim aile yeri gibi bir yer olduğu için oranın sahibi olan dayısı gelip tanıştı bizimkilerle sonra dayısını görünce o da geldi naber dayı vs. sonra da lafın arasında dayımda bana bir kız kaçır gel diyor ama daha bulamadım arıyorum vs. dedi şimdi burdan o sonucu mu çıkarmalıyım? Dayısı da gayet düzgün bir insana benziyordu... Ailemle çok ilgilendi hemşeriymiş vs. oraya kadar geldi olay

• özel sektörde düzgün insan bulamazsın hanımefendi bana sorarsan sen yanlış yapıyosun her zaman öyle birine benzemiyodu dediklerimiz süpriz yapar bize değilmi sende şimdi öyle birine benzemiyodu diyosun bana sorarsan sevgilin olcak birisini öyle restorant cafe bayan kuaförü gibi yerlerden seçme oraya sürekli kızlar gelir gider giderde gider ben sana söylüyorum işte acılar üzerine temeli atmak istiyosan ilişkine başla ama sakın kesinlikle şiddetle söylüyorum BAĞLANMA üzülen sen olursun ki olcaksın.

Erkekler Ne Diyor 9

• ya zaten merhaba bile yazsan salak değilse hoşlanıldığı aklına gelecektir.Herkes oturduğu masanın garsonunun telefon numarasını arayıp bulup mesaj atmıyor dimi.Bence normal bi muhabbetle aklına kurt düşürmek yavaştan açılmak en mantıklısı.

0|0
    0|0
    • zaten arkadaşım telefonda söylemiş senden hoşlanıyor, tanışmak istiyor diye :)

• Herşeyden önce sonucunda seni kullanma ihtimali de var... Eğer bunu göze alabiliyorsan; öncelikle hislerini burada yazdığın gibi yaz ona...

Kendisini beğendiğini, çok hoşlandığını, aklının onda kaldığını söyle...

Bu bile bir erkek için oldukça baştan çıkarıcıdır...

0|0
    0|0
    • ama birde kendimi kolay bir kızmış gibi göstermek istemiyorum ayrıca beni hatırlamaması da gerek bu yüzden hislerimi açmak için biraz beklemem gerekiyor :) çok teşekkürler..

• ozel mesaj mı atsam ne yapsam bilemedim şimdi :D engin tecrübelerine ihtiyacım var

• Beklerim :)))

• Bu soruna yorum yapmıyorum.. Onunla tanışıp, sevgili olup, ilişkiye girip daha sonra ayrılıp burada pişmanlıklarını anlatan yazına yorum yapmayı bekliyorum...

0|0
    0|0
  • senden hoşlandım. yaz gönder, bekle...

0|0
    0|0
  • aynı ilde değilsen boşver.uzaklık iyi bişey değil.

0|0
    0|0
    • ne alaka :)

• ilerde sevgili olupta sevgilin bazı naneler yesin o zamn görürüm ne alaka.

• hic oyle birine benzemiyor tabii tanımadan bir sey diyemem ama ben de oyle biri degilim.

• tam moduna girmişsin gönlünce olsun :)

0|0
    0|0
  • kim tutar seni :)

0|0
    0|0
  • kendini tanıştır selam yaz,gerisi gelir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • zaten ondan sonrası sıkıntı :)

• umarım dediğin gibi olur bir erkek olarak fikrini almak iyi oldu:)

• hoşçakal:)

• tamam şimdi sil numarasını bekle.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mesaj at o kadar düsünme :)

0|0
    0|0
  • tekrar tek basına gıt restornda gidebılırsen mkyj vs yap konus sorada mesaj atabılırsın once etkıle:D

0|0
    0|0
  • sen onun numarasını bulmakla ve ilk adımı atmakla zaten onun gözünde küçüleceksin bence..way be kızı hemen etkiledim diye bisürü ego yapıcak:DDD hem uzakmış hiç ugrasma kendine gel ya...

0|0
    0|0
  • Yaptığın makyaja aşık olacak? Peki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...