Egemen Fenerbahçe'de..

kuyt ve mehmet topaldan sonra egemen fenerbahcede.. sizce nasıl transferler?

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• egemen süper bir transfer böyle isini yapmak icin debelenen futbolcular herzaman gerekli bjk zor doldurur egemenin yerini

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Takım bomba oldu ;)) Egemenin kişiliğini pek sevmem ama oynasın yeter ;) Sürpriz 2 isim daha gelecek ;))

0|1
    0|0
  • bu ne yaa transfermi diyosunuz siz buna :D

0|1
    0|1
  • Bence süper transferler .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Trabzonspor, Beşiktaş ve şimdi Fenerbahçe. Ahanda buraya yazıyorum, not alın; 2 sene sonra bu herif Galatasaray'da! :) Amacı 4 büyük kulüpte oynayan 2. futbolcu olup tarihe geçmek. (Dört büyük kulüpte de oynamış ilk ve tek futbolcu Sergen Yalçın'dır.)

0|0
    0|0
  • peki sadri senerin aciklamasini dinledinmi? :D

adam fener formasi giymis bile :D aciklamaya bakin: Egemen Korkmaz ile ilgili olarak da Şener, ''Egemen'in gelmek istediğini ben de duydum. Hocanın da istediğini biliyorum. Bugün hoca ile konuşacağım. Onunla ilgili gelişmeleri haber veririm'' dedi. mühehehe

0|0
    0|0
  • kuyt mu kayt mı köyt mü karar veremedim. her neyse bence yeterli transferler değil lugano gibi adamlar lazım takıma

0|0
    0|0
  • gitmesine bir şey demiyorum da 2011 de emeğini çalan takıma gitmesi kendi şerefsizliğini gösterir. onun adı artık €g€m€n

0|0
    0|0
    • kim kimin emeğini çalıyor bea hangi takıma giderse gitsinn emeği çalınmıs olrdu dert etme;))

• azizbahçeli dedected

• pis arenalı dedected

• bence çok kötü 3 ünün de tekniği çok zayıf

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun bakalım

0|0
    0|0
  • Kaleci dahil defans bloğu milli takımla aynı oldu.Bu Türkiye için çok faydalı.

0|0
    0|0
  • biraz yaşlı ama yinede oynuyor adam

0|0
    0|0
  • Bir takım kötüye gidince(Beşiktaş) futbolcular kaçıp gider ADAMLAR kalır

0|0
    0|0
  • gol olur

0|0
    0|0
  • Bence Egemen güzel transfer.Hem de gerekli.Belki de aralarında en iyisi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • beşiktaşlılar akraba oldu egemenle :D

0|0
    0|0
  • egemen kötü fbnin defansı kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...