Arkadaşlar Fanatik Galatasaraylıyım Dün Gece Sinirden Uyuyamadım Sizce Bunun Sorumlusu Hangi Futbolcular... Galatasaray Nasıl Düzelir :(?

Arkadaşlar Fanatik Galatasaraylıyım Dün Gece Sinirden Uyuyamadım Sizce Bunun Sorumlusu Hangi Futbolcular... Galatasaray Nasıl Düzelir :(

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• veysel yeterli değil selçuk yavaş dzemaili tam istediğini yapamıyo pandev tutuk oynadı. Futbolcularda paslaşma hataları çok, topu ayağına bekleyen adam çok koşan top kapan az, kanat organizasyonu nerdeyse yok. Bu gidişle zor hem lig hem avrupa.

0|1
    0|0
    • Sesimiz kısılıyor bizim her hafta boğazımız ağrıyo stadta... bizim kadar mücadele etseler yeter :(

• Burak, Selçuk ve Veysel berbat ama bizim esas sorunumuz final paslarını iyi yapamamız Elmander-Baros ikilisini özledim

0|0
    0|0
  • Takımda iki isim vardı sadece adam gibi oynayan
    Melo ve muslera

Topa vuracak güçleri yok koşamıyorlar
    Adamlar az becerikli olsa 3 4 yemiştik
    Yazıklar olsun böyle top oynadıklarına
    ne avrupada ne de lig de başarılı olmayı hak etmiyoruz şu durumda
    daha birbirlerinin ne yapacaklarından haberi yok
    adama bakmadan pas atmaya çalışmak nedir ya

0|0
    0|0
    • Takımın en iyisi Sneijder'di bence adam ayakta kalan tek isimdi... Hem mücadele ediyor hemde pas hatası yapıyor yapınca tekrar kazanıyor...

• pas hatası yapmıyor* olacak

• Sorumlu futbolcular ne yazık ki. Allah sabır versin. Bende Fenerbahceliyim

0|1
    0|0
  • Bruma çok iş yapar

0|1
    0|0
  • Selçuk şahin'i acil transfer etmelisiniz

0|0
    0|1
  • Selçuk ve Burak. Ya Burak seven arkadaşlara sesleniyorum... Adam 1 tane atıyorsa 8tane atamıyor. Kendini yere bıraktığı pozisyonlarda zorlasa devam etse maç farka gidecek..

0|0
    0|0
    • ondan sonraki pozisyonda karşı karşıya umut'a veriyor topu onu da veremiyor daha doğrusu :(

• Evet maalesef bu adam milli takımın en iyi ve tek forveti ne yazık ki

• suç yönetimin. oyuncular arasında yapılan yerli yabancı ayrımı.

0|0
    0|0
  • Kanatsız olmaz abi. Elinde bruma olcan gibi silahlar varsa senin kullanıcaksın

0|0
    0|0
  • Veysel...
    Ve Selçuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...