Sabah yürüyüşü yapanlar kimler?

Komşumuz sabah 6 da yürüyüşe gidiyor hayran kaldım, burada da Vadi var bir hevesle arkadaşımla yürüyecez ne de olsa iş yok.. Sizin yürüyüşle aranız nasıl?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 8' civarı, 20 dk yürüyüş 15 dk yüzme 20 dk yürüyüş dinlenme. Sahil 20 dk mesafede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben çok yürüdüm zamanında acıktırır. Ve baya faydalı işte girmiyim neyse. Sabah iyidir. Gece yürüyüçü vardır bide 12 den sonra. Kışın pek keyif vermez.

1|0
    0|0
  • Ben de kalkarsan yürüyorum 10km
    Baktim yorgunum aksam gece yürümeyi seviyorum

1|0
    0|0
  • Kosu yapiyorum

1|0
    0|0
  • Ben hep hayal etmişimdir evlenirsem bir gün eşimle beraber sabah yürüyüşüne gideriz alırız bisiklet süreriz sahilde diye onun dışında tek başıma üşeniyorum hiç gidesim gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Aynı kafada olmanız lazım ama güzel bir hayal :) arkadas da olur yalnız yürümek sıkıcı oluyor

• Aynı kafada olmayacağım bir insan ile evliliği düşünmüyorum :) o yüzden sorun yok diye düşünüyorum. Tabi ben ne kadar düşünmüyorum desemde zaten istediğimde olmuyor kısmet diyelim :)

• Ben daha çok bir yere uzanıp gözlerimi kapattıktan sonra, kendimi bir kumsalda yürürken görüyorum.
    bu sayılır mı:D

1|0
    0|0
  • Yani ise gitmeyecek olsam bende yaparim. Tam tersini yapiyoruz biz :)

1|0
    0|0
  • Zorunlu olmadıkça yürümem, motorlu taşıt bitkiler için icat olunmadı...

1|0
    1|0
  • evle işyerim arası 100 metre sayılırmı o :)

0|0
    0|0
  • l*n orası dikmen demeee :-))

0|0
    0|0
  • koşardım eskiden her sabah

0|0
    0|0
  • sabah 5,30 kalkış 1 saat yürümek, duş kahvaltı işe gelmek sanırım monoton oldu biraz

0|0
    0|0
  • İş yok ama uyuyacağım :)

0|0
    0|0
  • haftada 3-4 kez yürürüz arkadaşla aynı şekilde burada da vadi var oraya gidiyoruz yürüyüşe

0|0
    0|0
  • aksam yürüyüsü yapıyom ben

0|0
    0|0
  • evden arabaya kadar yurumek sporsa bende varım:)

0|0
    0|0
  • yürümek güzeldir otobüse bindiğimi pek bilmm

0|0
    0|0
  • ben genelde koşarım yürümek eğlenceli değil

0|0
    0|0
  • her sabah 5 km koşu ;)

0|0
    0|0
  • Her sabah yuruyorum ank da aliskanlik ettim yurumek guzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Düzenli yürüyorum her sabah ^^

1|0
    0|0
  • Ben her sabah 5:00'da kalkar, koşumu yaparım. Bu sabah tam olarak yirmi dakika boyunca hafif tempoda yürüyüş yaptım. Sonradan eve gelip duşumu aldım. Gün içinde de biraz ağır olmayan faaliyetler yapacağım. Komşun çok iyi yapıyor, gerçekten takdir edilesi bir durumdur. İsteyen herkes yapabilir, yeter ki insanın içinde heves olsun kafidir.

Bol şanslar.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler , sana da hayran kaldım :)) alışkanlık haline getirmek lazım

• Sabah servise binmek için çıktığım sokaktaki yokuşu spordan sayabiliyor muyuz?

0|0
    0|0
  • Sabah iki durak geriden inip yürüyorum, iyi geliyor...

0|0
    0|0
  • @Sorad gel yatıp durma yuruyuşe çikak az :)
    @Buzlukalp benim babacim da her gün yuruyus yapar bisiklet surer cok sportif bir adam ya hayran kaliyorum :)

0|0
    0|0
  • Sabah değil de her akşam muhakkak sahil kenarında yürüyüş yaparız. :)

0|0
    0|0
    • Bizim neden sahilimiz yok ya

• Evet yapmak şart ama insan biraz huzur istiyor güzel bir manzara , deniz.. burada vadi var yeşillik güzel aslında arkadas olsa her gün yürürüm

• Biz spor olsun diye yürüyoruz genelde, evimizin etrafını da dolaştığımız oluyordu.

• Kopeğimle yürüyüş yapıyorum her sabah

0|0
    0|0
  • Yürücektim ama kıs geldi artık bidahaki yaza sdsdsda

0|0
    0|0
  • Bizim burdada vadi var da bizde heveslenmiştik boşa çıktı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...