Nette tanıştığınız birine ne kadar güvenirsiniz

bazıları nette insanların daha iyi tanınabildiğini söylüyorlar.nette birisiyle tanışıp evlenen bile duydum ve gerçekten evlenmişler. siz ne düşünüyorsunuz nette tanıştığınız biriyle ciddi bir ilişki yaşama konusunda

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet tanışıp evlenen var. Hatta yakın bir ablam. Ben pek sıcak bakmıyorum ama adam gibi adamlarda çıkabiliyor.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• buluşup tanıştıklarım oldu ama ben babama bile güvenemiyorum elaleme hiç güvenmem ayrı konu. ama şanslı insanlarda çok evlenip geçiniyorlar. belli olmuyor bu işler. sonuçta oda bir vesile, önemli olan dikkatlı olup açık ortamda görüşmek. sonuçta arsızmı sapıkmı bilemezsin.

0|0
    0|0
  • bu dünyada babana bile güvenmeyecksn demişler kaldı sen nette tanıştıgın birini diosun hiç güvenmeyeceksn..tanımadıgn insanların ne kadar dogruyu sölediğini bilsen de içinden yine de inanmayacaksın

1|0
    0|0
    • cevabın = yalnızlık :(

• valla ben çok güvendim öyle nette tanıştıgm birine değil ama çok tanımadıgm insanlara her zamn yanıldım en sonunda güvenmemeyi ögrendm şimdi hiç yalnız değilm ve sevgilime çok güveniorm tabi onu çok iyi tanıorm

• çok güvenirimm

1|0
    0|0
  • Yasamak gerek..Ben yasamadim,o yuzden guvenmem gibi geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Nette veya reel de karşı tarafına güven verebildiğin sürece sorun yoktur

1|0
    0|0
  • olabilir.tamaen karşılıklı güvene bağlı bi durum...

0|0
    0|0
  • Net, tanışmak için bir araç sadece, neden olmasın,

0|0
    0|0
  • İnsan heryerde insandır. Ama tanışıp buluşmak lazım. Yoksa zor mesele

0|0
    0|0
  • gerçek hayatta tanıdığım kişilerden daha çok güveniyorum ...

1|0
    0|0
  • yuz yuze tanimadan, dokunmadan bir sey yasayamazdim ben

1|0
    1|0
  • güvenmem hiç.

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • Ben güvenmiyorum pek (istisnalar hariç tabiki) ama bana güveniyorlar. Ben de bana güvenenleri yanıltmıyorum falan filan...

1|0
    0|0
Yükleniyor...