Denge bilekliği gerçekten gerekli birşey mi?

Bugün dışarı çıktım bir bakınayım dedim, ne var ne yok. Bir baktım her adım başı mağazada denge bilekliği satılıyor, şaştım kaldım. Onca taşlardan sonra şimdi de denge bilekliği. İnsanların dengesini sağlıyormuş, tutarlı yapıyormuş filan.

Kim bulduysa eline sağlık, en azından dengeli insanlara denk gelicez artık. Peki sizce gerçekten gerekli mi bu bileklik?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• neden bahsettiğini bilmiyorum . fakat umarım sana olumlu etkisi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence şahane bir buluş.Sayesinde dengemi buldum.Dengesiz hayatıma destek noktası oldu.Ağırlık merkezimi düzeltti.Moment noktamı buldum sayesinde.Artık çok uçarı yerlerde planking yapabiliyorum.Devrilme korkusuna son.

link

Denge bilekliğim sayesinde gerçek oldu

2|0
    0|1
  • Her sene birşey cıkıyor en fazla 1 sene sürüyor. Kafa oyalamaca

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey ya. Psikolojik birşey, Onu takınca vücudun düzene gireceğine inanmış millet

0|0
    0|0
  • denge bilekliği ile ilgili son haberleri okumadın sanırım. Doktorlar tarafından hiç bir işe yaramadığı ispat edildi. ve bunu kullanarak reklam yapan herkese dava açılcağı söylendi

0|0
    0|0
    • okumadım cunku son 4 gundur satıstamış ve ben bugun gordum ılk kez tesekkurler bılgı ıçın

• Dünyanın saçma icatlar konusunda dengesini sağlaması adına yapılmış bir bileklik..:)

İsmi koyulurken biraz aceleye gelmiş; yoksa insana kattığı bir artısı yok :)

0|0
    0|0
  • eline koluna ağır birşeyler takmak el titremesini bi nebze azaltıyor ama dengesiz her zaman dengesizdir

1|0
    0|0
  • Evet Yararlı Birşey Çoğu Futbolcuda Var Kanı Düzenler Dengeyi Sağlar Felan. Tabi Ucuza Gördüklerine İnanma Onlar Sahte. Denge Bilekliklerin Orjinalı 600 700 Dolar.

0|0
    0|0
  • bir kaç ünlü taktı diye meşhur oldu ama inan sahte şeyler para verilemz.

0|0
    0|0
  • Sanırım ki etkisi psikolojik. Ama en kötü ihtimalle bilekte hoş duruyor. 15-16 liraya bile var :) Bir tane almıştım; iyi geldi gibi hissettim. Sonrasında (1-2 ay) ise ağır bir yorgunluk hisseder hissetmez çıkarttım.

0|0
    0|0
  • Survivorda Derya büyükuncu'da vardı fakat denge oyunlarında rezilleri oynuyordu ki.Bebce gereksiz.Takma ihtiyacı hissedenler demekki pek dengezilermiş.

0|0
    0|0
  • insan dengesiz yaratık olduğu için denge bilekliği icat etmiş... :))

0|0
    0|0
  • alakasi yok :D plasebo anca kakalamaca

1|0
    0|0
  • plasbonun gözünü seveyim.çok işe yarıyor bazen...

0|0
    0|0
  • evet ben kullandım şahsen faydasını da gördüm bence gerekli de birşey fiyatı da çok uygun

0|0
    0|0
  • sadece psikolojik etkisi var

0|0
    0|0
  • yoga yapınca da geçiyo sözde:P:)

0|0
    0|0
    • yok ben yoga yapıp nefes alıp verınce dahada sınırlenıyorum:)

• O adamlarıda birdahaki hayatında kral olcan diye kandırıyolar :))

• link :))))))))))99

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalık tamamen

0|0
    0|0
  • Pek bilgim yok zuzu ^^

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • kesinlikle psikolojik. Babamda satıyor ve kendiside psikolojik olduğunu, hiç bi etkisi olmadığını söylüyor :D

0|0
    0|0
  • onu takmadan insan dengesini sağlayamıyormuymuş :D yok daha neler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...