Ne yapabilirim?

Okulum başladı okuldan sonra da kurslarım oluyor bu yüzden çok fazla boş vaktim olmuyor ama spor yapmak istiyorum dediğim gibi vaktim olmadığı için de spora gidemiyorum evde ne yapabilirim bununla ilgili

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sporu hangi amaçla yaptıgınıza baglı olaraktan spor enerji isteyen bir aktivitedir siz gün boyu enerjinizi okul ve kurslarınızda harcıyarak spor yapma isteginizi öldürmekle kalmayıp yaptıgınız sporun bir işe yaramamasını saglamıs olursunuz. Bu nedenle enerji ağırlıklı yiyecekler tüketip düzenli bir uyku ile deaktiv durumdan cıkarak işe başlamalısınız . Ve işe kendi vücut ağarlıklarınızla başlamayı deneyebilirsiniz. Aynı zamanda hem eğlenceli hemde vücudun bütün kaslarının aynı anda çalıştığı tek spor olan yüzme ye de katılmanızı tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Amaç kilo korumak ya da yakmak ise spora çok gerek yok yediklerine dikkat edersen de kilonu korur veya verirsin. Günlük gereken kalori ihtiyacın kadar alırsan kilonu kormuş olursun, fazla alırsan kilo alırsın az alırsan verirsin. Sporda kalori yakıma yardımcı olabilir.

Ama amaç spor ise 1 çift dumbell ve kendi kilon ile (mekik, şınav, barfiks gibi) yapabileceğin eksersizlerle zaman geçirebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...