Bu burak galatasarayın oyuncusu mu?

bir oyuncu kötü oynayabilir. bir golcü karşıkarşıya bisürü gol pozisyonunu değerlendiremeyebilir. ama üstdüzey takım golcüsünün ilk hedefi gol atmaya çalışmak olmalı. ucuz numaralarla hakemi kandırmaya çalışmak değil penaltı kazanmaya çalışmak değil. yazık. ne bu yönetim ne hoca yakışmıyo tarihi kazanmaya alışık galatasaraya.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraya toz kondurmak istemiyorum ama gercek ortada oyuncu secimlerindede hata var... Fatih Terimden sonra degisti duzen 😞 selcuk kaptanlik bandini hak etmiyor veysel sahada gereksiz olcana daha cok sans verilmeli ve bruma artik yedek degil asli olmali
    Galatasarayin ruhu gitti Melo sirtlaniyor tum taraftari tum coskuyu :/

0|0
    0|0
    • selçuk haketmiyor değil imparator gittikten sonra biçok oyuncu gibi oda küstü maalesef... biz nekadar toz kondurmak istemesekte bu yönetim inadına ne uygulamalar yapıyo...

• özellikle yapıyolar. bu yönetim geldiğinden beri yavaş yavaş yoketti.

• Haklisiniz imkan olsada Fatih hoca ali hocanin makamina gecse bir zamanlar hayal olarak kurulan cumleler gercek olsa drogba teknik direktor olsa... en azindan drogba takima bir seyler katiyordu egitiyordu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Fatih Terim takımda ne kadar teknik forvet varsa hepsini gönderdi yerlerine Burak ve Umut gibi yeteneksiz oyuncuları aldırdı sonrada bu bombaları elimize bırakıp kaçıp gitti

0|0
    0|1
    • kaçıp gittimi? insaf hocam. yapma...

• 2 Sezon önce hakaret ettiği ben bu adamlarla sonuna kadar savaşacağım dediği Demirören ve arkadaşlarıyla iş birliği yapan adamı kimse bana savunamaz

• dzmailli mi nedir hocam
    onunda burak yılmazında
    pandevmidir nedir onunda
    allah bin cezanı versin

0|0
    0|0
    • onları aynı takıma toplayan başınada böyle hoca getiren yönetiminde...

Yükleniyor...