Kadın subaylarla ilgili anılarınız varsa yazar mısınız

fazlasıyla bu konuyla ilgiliyim nede olsa inşallah subay olucam:))

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadın subaylarla ilgili bir hatıram yok. ama askeri hastanede askerlerin kendilerini çok takmamalarından rahatsız olduklarını görmüştüm. sık sık askerleri uyararak rütbelerini gösteriyorlardı. ama Türkiye'de hanım subaylar genelde geri işlerde çalışırlar. hemşire öğretmen vs. gibi. hoşuna gidiyorsa ol tabii. ABD de olsaydın seni Irak savaşında ön saflarda bile savaştırırlardı. Hatta TV de kadın subayları Irak savaşına yollayan kocaları ellerinden tuttukları çocuklarıyla gemiye binen asker karılarına (savaşa gitmek için) el sallıyorlardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Denk gelmedim kadın subaya :)

0|0
    0|0
  • anıyı falan boşverde, evde kocana sözün geçmezse vay emir erin olan askerlere, allah yardım etsin derim. (onlara tabi)

1|0
    0|0
    • böyle düşünmene üzüldüm iyi niyetle bişeyler öğrenmeye çelışıyorum.

• gördüklerim bunlar, askere iyi niyet gösterirsen hiç takmazlar seni, meslektaşlarında sana asılmaktan rahat bırakmazlar, işin zor hakikaten zor, kadın subayların sert olmasının altında yatan yine erkeklerdir.

• Bırak emir altında çalışmayı... Zaten subay olacak yeteneğe sahipsen normal yaşamda bu yetenekle istediğin amaca ulaşırsın... Üstelik hürgeneral olarak...

1|0
    0|0
  • hayranın çok olur, benim öyle bir anım yok maalesef

0|0
    0|0
  • üstteğmen vardı bayandı birgün nöbet bana deng geldi parola sordu ozaman parola gelmemişti bayan üstteğmen parola sorduğunda parola gelmedi bize söyleyen olmadı komutanım demiştim sonra dedi şimdi geldi elinde ufak bir kağıt çıkardı parola çıkardı okumayı biliyonmu demişti biraz havalıydı kendin aalta olan rütbelilerden selam almazdı umursamazdı ne kendinden alda rütbelilerden nede askerlerden selam almazdı kocası yüzbaşıydı laguna arabası vardı artı bayan assubayda vardı yeni gelmişti

0|0
    0|0
    • çalışma ortamları nasıl peki zormu

• teşekkür ederim ben sözleşmeli olucam inşallah.

• sözleşmeli assubaymı sözleşmeli subaymı biliyorsun subaylar asteğmenlikten genelkurmay başkanlığına kadar subay assubay ise ordu bel kemiği derler sözleşme 3 yılıkmı her 3 yıldan yenileme ama varya çok hoş oluyorlar ama o elbise giyen zor erkek beğenir

• valla benim bir anım yok ama arkadaşlarım anlattıkça neden bir kadının subay olmaması gerektiğini daha iyi anlıyorum. egosunu emrinin altındaki erkeklere çile çektirerek çıkaran bir kadın subay. dövülesidir... diğer taraftan kadınsı davranışlar yaparak askeri baştan çıkartanları da var. üstelik esas duruşu bozmamak zorunda o asker. böylesi de dövülesiden biraz daha fazlasıdır mesela. ne yapılasıdır herkes anlamıştır :) iyi bir asker olmanı dilerim berna4.

0|0
    0|0
  • kadın subaylar idari alanlarda kullanılır genelde erlerle fazla muhatap olmaz eğitim sahasında görünmezler dolayısıyla da astsubaylarla ve mevkidaşlarıyla haşır neşir halinde olurlar

0|0
    0|0
  • bende diyorum bu kadın subay soruları nereden geliyor :) hadi hayırlısı mümkünse sert olma olur mu .bizde askere gideceğiz :D

0|0
    0|0
  • berna 4 seni takibe aldim

kabul edilirsen haberim olsun bende hikaye bol

simdiden basarilar

0|0
    0|0
  • sozlesmeli mi harp okulumu

0|0
    0|0
  • kötü davranırsan çok güzel küfürler yersin :))

0|0
    0|0
    • niye kötü davranıyımki herkeste böyle bi kanı var ne alaka.

• erkeklerden bilirim çünkü subayların karıları yatakta rahat ettiremezse sabah olduğunda iyi küfür yerler ondan yani yoksa nie olsunki dimi?

• kadın subay bir sevgilim olsaydı iyi olurdu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...