Burak ve Selçuk u eleştirenler yuhalanlar Siz Nasıl Taraftarsiniz?

Yav sanki takimda herkes süper oynuyoda bir tek Burak ve Selçuk berbat oynuyo Pandev napti onu niye yuhlamadiniz veya Dzemaili napti Umut Umut diyodunuz girince farkmi yaratti. Gecen sene de Chedjou yu elestiriyolardi ben gecen sene onuda savunuyodum Chedjou bugun kahraman iki gun sonra onun hatasiyla bir gol yesek Chedjou kazma Veyseli elestiriyolar o adamin kapasitesi bu elinden geleni yapti savasti Veyselin en iyisi bu ne bekliyosunuz Daniel Alves falanmi Sabri oynasa daha iyi diyolar arkadas Sabri oynarkende onu elestiriyosunuz cidden sizleri anlamiyorum oturup takiminizi savuncaginiza anca elestirin yuhlayin sizden ancak iyi gün taraftari olur!

Güncellemeler:
Gencler tek tek yorum atamicak telden giriyorum ben sadece sunu hatirlatica zamaninda Arda Turanin nasil elestirildigini cok net hatirliyorum oda yuhlaniyodu ve kufurler yiyordu keske Burak ve Selçuk 2 sene once gitseydi avrupaya su anda umdugum seyde Brumada burada kalip taraftarin kufurune maruz kalmaz inşallah ayni sey Telles icinde gecerli Valla koyu Galatasarayim ama futboldan sogudum artik

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Taraftar gerekriği yerde tepkisini koyucak çünkü onların kapasitesi bu değil ben katılıyorum sonuna kadar protesto edeblirler! Bak veysele vs protesto yoktu dediğin gibi kapasitesi bu ama selçuğun ve Burağın kapasitesi bu değil! Bu arada ben hala selçuğu ve Burağa kazma vs demem iyi oyuncular Burak atıyo yine ama selçuk çok formsuz ki kaç maçtır böle bu her taraftar için geçerli guizayı ağlattı fb taraftarı ozaman her taraftar kötü gün taraftarı gerktiğinde tepki konacak!

0|1
    0|0
    • Bak Selcuk ve Burak dogru cok cok iyi oynamiyolar ama bu adamlar ilk 2 sene gercekten suoer itesi bir is yaptilar her sene bunu bekliyemeyiz gecen sene ligde en cok gol atan yerli oyuncu kimdi bir bak istersen Selcuk sneijderden sonra roller bolusuldu ve biz kotu goruyoruz Selcuk un gorevi gerideki pas organizasyonunu saglamak ileride Sneijder

• İşte taraftar oyuncuların bu olmadığını bildiği için tepki illaki koyacak bu olacak her taraftar için geçerli yapmıyosa tarfatarda bir problem vardır ztn!

• Burak ve Selçuk kaç aydan beri kötüler özellikle Selçuk ileri oynarken sadece Burak a pas veriyor Burak yoksa ya geriye ya da yana oynuyor birisi artık bu ikiliye dur demeli biz Galatasaray ı tutuyoruz şahısları değil bu formanın ağırlığını taşıyamanda defolup gider

0|1
    0|0
    • Bende Galatasaray i tutyorum sahislari degil ama Bu yapilan kesinlikle haksizlik bir futbolcuyu elestirince futbolcu daha iyi oynamaz gecen sene kopenhag maçını hatirla Burak alkislandikca iyi oynamisti Selçuk a gelince adam kotu oynamiyor ortalama oynuyor kötü gorulmesinin nedeni ilk 2 senesindeki istatistikleri harikulade bir is yapmisti adam gene pas trafigini yapiyor ama Sneijderden dolayi geride yaoabikiyor bugun tam 3 tanede Pandeve pas yolladi hala sadece Burak a pas verdi diyosunuz

• Yani affedersinde bu kadar taraftar yanlış düşünüyorda bir tek senmi doğru düşünüyorsun? Galatasaray moral verme yeri değildir sana 2 tane soru soracağım Burak ve Selçuk Galatasaray da kazandıkları parayı başka takımda kazanabilirlermi? Ayrica Galatasaray bugün bu iki oyuncuyu gönderse hangi takım bunları alır?

• Dzemaili ve Pandev daha yeni onlara kızılması yanlış olurdu ama Selçuk ve Burak'a kızmakta haklı Galatasaray taraftarı. Biz zaten Galatasaray taraftarıyla hep iyi gün taraftarı diye dalga geçeriz. Çok kızıyorlar çok hoşuma gidiyor :D

0|1
    0|0
    • Bunu yapan Türkiyede bir tek Galatasaray taraftari degil Fenerde yapti Bjk de hepsi yapti Kizmakta hakli olabilirler ama kimseyi yuhlamamalilar

• Bugün dünyanın her yerinde kötü oynayan futbolcu protesto edilir. Hee Avrupa'da daha kibardır mesela yuhalamaz küfür etmezde. Selçuk dışarı diye bağırırlar mesela. E bizim Türk taraftarlarında tarzı bu yapacak bir şey yok.. Selçuk'a çok üzülüyorum. Zamanında Avrupa'ya gidecekti daha çok gelişirdi orada.

• dostum burak gerçekten iyi bir forvet değil yani bu adam bir lazioda bile olsa yedekte oturur, takımın kötü gidişatının 3 sebebi tff'nin yabancı kuralı, aysalın cimriliği, prandellinin beceriksizliği.

0|1
    0|0
    • 1. Si Lazio bizden iyi bir takim degil zaten 2. Si Burak en iyi Türk forvet gecen senede en cok gol atan yerli oyuncu Burak Yilmazdi yabanci kuralinda sonuna kadar katikiyorum bu takim ligdede sinirsiz yabanciyla oynasa ve oyuncular birbirine alissa bambaska bir takim olucak

• bende diyorum işte lazio gibi bir takımda bile oynasa, burağı beğenmiyorum yani bana göre bir necati ateş bile değil, burada anket yap en fazla 10 kişi iyi diyecektir burağa.

• Selçuk ve burak iyiki yuhalandı O formayi hak etmiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...