Yenemiyosan yenilmiceksin nasıl değerlendiriyosunuz maçı 1 puana sevinir hale geldik?

Adamlar haketti maçı çok rahat oynadılar tık tık çokda gol kaçırdılar GS bugün berabere kaldıysa gerçekten iyi çünkü hiç hazır değil genel olarak takımlarımız.
Hakem= Bütün haklarını GS den yana kullandı Melo kesin atılırdı bu maçta.
Beğendiğim oyuncular ise chedcou semih melo sneijder ve girdikten sonra bruma onlarda kötünün iyisiydi Muslera çok gçrükmesede iyiydi siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Son 20 dk baskisi macin basindan itibaren olsaydi 3 tane rahat atmistik basitce kacan 2 pozisyonu soylemiyorum bile

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• topa vuracak guclerı yok esseklerın, hele o buraga sertıfıka verıp lısans cıkartan adamın allah belasını versin, bıraz muslera bıraz sesu bıraz gırınce tarık ve melo.. at gerısını ateşe yansınlar..

hakem galatsarayın net ıkı penaltısını vermedı meloyu atabılırdı ama ıkı peanltıyı yedi

0|1
    0|0
  • Final paslarında problemlerimiz var Melo , , Sneijder ve Chedjou iyi oynadılar artık Burak ve Selçuk un olmadığı bir Galatasaray izlemeliyiz

0|1
    0|0
    • Bence kazanılmalı bu futbolcular kaliteli ve yerli. Ligde daha iyisi yerli olarak zor Buraksa öyle böle atıyo yine :)

• Sistemi değiştirip Burak yerine Olcanı Selçuk yerinede Emreyi oynatırız

• Sistemi degistirse ztn olur biseler ama ah bir degisse.

• Galatasaray ölmüş. İtalyan teknik direktör gönderip İtalyan getirmek neyin kafasıdır. İtalyan futbolunun kontrollü oyununun Galatasaray'ın kimyasına tutmadığı açıkça belliyken yine İtalyan getirmek tam bir mallıktı. Yerli oyuncu kalitesi iyi değil Galatasaray'ın. Anderlecht'li çocuklara yazık oldu galibiyeti hak ettiler. Çocuk diyorum çünkü gerçekten çocuklardı.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum adamlar haketti maçı Melo kızarırdı bu maçta! GS 1 puana sevinmeli inş perşembe güler yüzümüz. Bu arada krokodilmisin? Yani üyelikmi değiştirdin yoksa bnmi benzettim? :)

• Kasım'a kadar buradayım ondan sonra askere gideceğim.

• Hayirli teskereler kardesim ozaman ordada girersin gerci belli bir sureden sonra :)

• son vuruşu daha iyi olan topçuları olaydı maç 3-0 olurdu

0|1
    0|0
  • burak selçuk veysel hiç iş yok bunlarda şu an
    pandev de hazır değil bunlar adam olursa iş olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...