Galatasaray Anderlect maçı yorumları neler? Bruma'nın yapması gerekeni Chedjou yaptı...

Brumanın 0'a inip Burağa pas vermesi gerekirken Chedjou yaptı. Son dakika golü olmasa halimiz duman.

Selçuk desen adam kaptan ama özgüven 0. Chedjounun gitmediğine binlerce kez şükretmemiz lazim.

Burak gene dengesiz şu gol olmasa prandelli'den bir kesik yerdi. Aslında o lükse sahip değil ama herkes kendine gelmeli

Yeni transferler cabalıyor kendini ama nafile, ileride toplanırlar inşallah...

Siz ne diyorsunuz bu maç hakkında. ?

Güncellemeler:
''Galatasaray Anderlect maçı yorumları neler?'' Bunu ben yazmadım, hangi yetkili yazdı bilmiyorum ama Anderlect değil ''Anderlecht'' o ! ^^

0|0
10|42

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray mac kavramini degistiriyor :/ insan uzuluyor onceden agliyordum simdi onu bile yapamiyorm... Fatih hocadan sonra koptu zincirler :( ruh yok selcuk var akli yok burak desen cimden bedenini. kaldirmaz Musleranin sucu ne :! olcanin yedeklerde isi ne? Cidden insan kaptiriyor kendini cok uzuluyor macta ellerim dizlerime vura vura bir hal oldum

0|1
    0|0
    • önceden üzülüyordum bende artık yenilince bir şey diyemiyorum. İnsanı bu duruma düşürenler utansın

• :) cok incesin sagol 😊

• Teşekkür ederim sende çok düşüncelisin :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Burak gibi adamlar takımdayken elmander yollanıyor. Selçuk denilen adam uzun zamandır kaptan olmasına rağmen takımla alakası yok sağ sol pas ancak bir melo hırsı yok mesela. chedjou uzun zamandır takımda hakaret etmedıgım tek futbolcu sanırım.
    Herşeydende önce takımda ruh yok istek yok o imparatorun kenardan ateşlemesıı hırslandırması yok. Sneıjderı çok sevmeme ragmen hıc oynamamıs gıbı gelıyor sankı takım 30 küsür yasında o derece bitkin.
    Ve sanırım yaser yıldız ve ferdi elmas gıbı kazmaların oldugu o dönemdeki g. saray ruhu var.

0|2
    0|0
    • Ruh yok, isim var sadece...

• Yabancı sınırlandırmasının eseri maalesef.

• Yarın öleceğimi bilsem tüpçüye bonzai içiricem o derece sınır bır durum.

• Kim ne derse desin alkışı Burak haketmiyor

0|3
    0|0
    • İmalı alkışlar onlar :) Mesaj yerine ulaşıyor...

• bir de yönetim görmüyo bu gereksizleri. sözleşmelerini uzatıyolar. gel de sinirlenme

• Ne için uzatırlar anlamam ki, hadi uzattın niye yükseltiyorsun. !

• böyle maçın ben... gerizekalı gibi oynadılar üstelik chemall malı ve veysel salagı artı burak gerizekalısı oyunu son ana kadar çok kötü oynadılar. burakta tesadüf attı! macar hakem çok iyi yönetti saygılar. yine de galata sarayımı çok seviyorum

0|2
    0|0
    • Aldıkları parayı ülke genelinde ne kadar kıymetli olduğunu anlayıp düzelsinler. Yoksa haram olur o paralar. Bizler ömrümüz boyunca çalışsak alamayız =/

• Büyük bir hezimet bizi bekliyor ilk maç d-smart veriyorsa gitmemeyi düşünüyorum :) 3-5 rakamlarini görmek hoşuma gitmez =/

• benimde aynennn

• Burak son dakikaya kadar bir işe yaramadı ki bide şut atması gerekirken pas atmadı mı ordan bir eksiyi aldı ztn son anda şut şansı geldi de attı işte

0|3
    1|0
    • Aynen bende gördüm deli etti adamı, bugün son dakika golü atmasa haftaya zor görürdü o maçı. derdimde başka sağlam forvet yok. Umut-Pandev 2'lisini kullansın prandelli

• Hem de çok. Ama uysallık aslanlarin işi degildir kendilerine yakışan performansı göstereceklerdir..

• Aynen, saldıracak başka çaresi yok. Galatasarayın sisteminde yazmaz bu şeyler

• oynamaya ısteksız bı Galatasaray vardı bu aksam.

0|2
    0|0
  • Bir Fenerli olarak dün galatasarayı destekledim ancak Burak Yılmaz kadar basit bir futbolcu görmedim ben. Gol atıyor denk gelince ama onun dışında asla ona verileni hak etmiyor bence..

0|1
    0|0
    • Aynen, bu takıma fazla burak.

• Burak yilmaz kotu oynadi her ne kadar hayrani olsamda telves iyidi ikinci yari yuklendiler ama pozusyon bulamadilar

0|1
    0|0
  • Kaç kaç bitti

0|1
    0|0
  • Takim oturmamiski ruh yoktu galata 1 puani hakketmedi

0|0
    0|0
    • 1. cisi şunu tam ismiyle yazar mısın?
      2. cisi takımda ruh yoktu o konuda haklısınız

• Allahimya

Erkekler Ne Diyor 42

• Allah rizasi icin su burak sabanini ilk on birde oynatmayin milli takimda da sicip batiriyo mevlut bin basar adam tam bir saban buyuk golcuyum diyo bok gubi goller kaciriyo attiklari da hep kale dibinden kostugu için flan bu kadar birebirde adam mi geciyo uzaktan sut mu cekiyo yoo ee? Bide su her pozisyonu kacirdiktan sonra ellerini vurarak hay allahbder gibi hareketleri yok mh beni olduruyo saban gibi ya gs adam gin iforvet alsnda bizde sunu izlemeyelim ayrica anderlect gercekten cok kotu bir takım nasil bugün gs yenemedi anlamis degilim ciddi bir sorun var bu kadroyu yapanin ben ta... Bu sene keske bjk gitseydi sampiyonlar ligine en azindan iyi kadrosu.

0|1
    0|0
    • mevlütü beğenmiyorum, umut neyse mevlut'de odur benim icin. Bjk aynen daha hazır samp ligine ama yenemedi arsenali işte.

• Bende begendigimden demedim burak in alternatifi o var mili takimda malesef. Veysel, selcuk, burak yerime. adam gibi mevkisinim dunyaca ünlü isimleri alinsa bu takim yürür.

• taraftarin yaptigina ne demeli ya.. cok cirkin..
    taraftar desteklemezse o takim nasil toparlanacak ki?
    ayrica yeni transferler oynama garantisi ilemi geldi o takima..
    onuda bilmiyom

0|1
    0|0
    • her maç oynuyorlar, bende şaşırdım. Daha ismini bile yazamadığım dzemali'yi ben selçuğun alternatifi olarak düşünüyordum. Pandevi ise 2. ci yarıda burak'a gol yollarında yardımcı olmak için alındığını biliyordum. Haklısın

• Galatasarayı sevmem ama şu bir gerçekki Türkiyenin en iyi futbol takımı. Ama bugün oynadığı futbolla Türkiyeyi iyi temsil edemedi karşısındaki takımın ilk 11 değeri Galatasarayın yarısı bile etmiyor ve kendi evinde taraftarının gözü önünde oynuyorsun. Galatasarayın futbol şovu yapması gerekitken zar zor son dk larda attığı golle 1 puanı aldı. Sizce bu başarı mı? Yönetimin oturup sorgulaması gerekiyor. Ayrıca Burak Yılmaz bırak Galatasaraya, Akhisara bile yakışmıcak kalitede bir futbolcu. ( Bu arada golu Burak atmadı, Chedjou attırdı )

0|1
    0|0
    • Golün yüksek hissesi chedjou'ya ait. Farkındaysan sorumda burak ile alakalı bir konu yok :) Bu gecenin yıldızı Chedjou'dur. 3 gol atsa bile burağı sittin sene yazmam buraya =/ Bank asyaya yakışır mı orası mechul

• Senle alakalı bir durum değil. Şimdi biri çıkıpta " kötü olduğu için o golu attı" gibisinden saçma bir cevapla karşılaşmamak için yazdım

• Galatasaray topu ayağında tutuyorda pozisyon yok final paslarında problem var Selçuk yerine artık Emre Çolak oynamalı

0|1
    0|0
    • Bence emrede olmamalı, dişini sıksınlar. Ara transferde o bölgede en iyi verimi alacak adamı alsınlar. ya da hava toplarına hakim dayanıklı bir forvet alsınlar. Misal ; Drogba gibi

• Koca bir yaz sezonunda almadilarda devre arasındamı alacaklar kendimizi kandırmayalım artık Drogba ve Sneijder gibi oyuncuları bir daha rüyamizda görürüz

• Ne bileyim kardeşim, o zaman düzelecekler başka çaresi yok. Boşuna taraftar selcuğa maestro demiyor.

Şu aralar lig tv'yi aldğıma 2. ci kez pişmanım. Geçen sene, ondan önceki sene gibi olur dedik, aldık. Bu sene geçen sezon gibi oynamazlar diye uzattırdık gene fıss

• İnan aklımdan bu gruptan 0 çekermiyiz diye geçirirken 1 puan geldi onada şükür. Takım hiç iyi değil Melo sneijder (biraz) Chedcou ve semih vardı sahada Burağı eleştiriyoruz falan ama adamda şeytan tüğü var atıyo :)

0|1
    0|0
    • son 3 maçta 2 gol. Kağıt üzerinde iyide, ayağına gelen topları değerlendirirsek 3 maçta 5 gol de atabilirdi

• Kesinlikle öle!

• selçuk kötü pohpohlanıyor galiba arka planda sorunu onun, burak dengesiz çabalıyor ama adam dengesiz işte :D, cemali deyip geçiyorum boşa almışız, defansda telles form tutar daha ama veysel kötü tarığa sağa alıp telles solda oynatılmalı, ched-semih pırlanta çıktı uzun yıllar devam etsinler diyorum :), sneijder bahane üretiyor ama oyunu açan kaliteli oyuncu, pandev işe yarar melo gitsin diyorum her türlü şu çirkefliğinden ama adam oynuyorda :(, brumayı biz bitiririz anca adamda potansiyel var, muslerada gayet iyi takımın hali bu işte.

0|1
    0|0
    • Muslera.
      Tarık-Semih-Chedjou-Telles = Defans hali hazır'da telles arada dengesizliği tutuyor.
      Olcan-Melo-Snejder-Bruma = Orta alan böyle olmalı
      Burak (Umut)-Pandev = Burağa ne kadar kızsakta başka adam akıllı forvet yok =/

Yabancı sayısı fazla oldu en azından şamp liginde böyle olmalı

• Kaldırsalar, genç potansiyeli yüksek yabancılar alıncak (Bruma gibi)

Hadi bu yabancı sisteminde 8 yabancı içinden 1'ini çıkardın aldın bruma gibi adamı, bu seferde oynatamıyorsun. En azından bu sistem kalkarsa deneme yanılma olur. Onuda yapamıyorsun elin kolun bağlı veysel tarık'tan medet umuyorsun

• eboue yi aforoz ettiler ona acıyorum kenara atılcak oyuncu değil, veysel yerine o olsa maçı döndürecek kapasitesi var.

• Galatasaray ölmüş. İtalyan teknik direktörü kovup İtalyan teknik direktör getirmek tam bir mallıktı. Mancini ile İtalyan futbolunun o kontrollü oyununun Galatasaray'ın kimyasına tutmadığı belliydi ve yine gidip İtalyan getirdiler. Prandirelli'de çok durmaz gibi geliyor bu takımda. Transferler hiç girmiyorum 1.5 2 yıldır Galatasaray'ın yaptığı transferler rezalet zaten.

0|1
    0|0
    • Bu takıma alman ekolü şart. Diğer türlü fıss.

Aynen transferlere bende girmiyorum. Bu yaz ve geçen sezon ortası, alay konusu

• Yoo Prandelli'ye değil. Yönetime söyleyeceksiniz ne söylencekse. Adam İtalyan ve İtalyan futbolun yapısı bu o böyle oynatır. Bunu bile bile başa getirenlere tepkini koyacaksın.

• Orasıda öyle, prandelliyle beraber yönetimde gidecek. İnşallah

• Chedjounun gitmediğine binlerce kez şükretmek gerekiyorsa vay o takımın haline. Ülkenin en pahalı takımı resmen en kötü topunu oynuyor.

0|1
    0|0
    • Güzel kardeşim adam savunmayı çok iyi yapıyor semih ile iyi uyum sağladı. Kanatlarımız nedense sıkıntılı, fark etmedin mi? Veyselin ne kadar korkak oynadığını, tarık'a bir şey diyemem adam yeni geldi uyum süreci var ( salak yönetim geç yapmasaydı şu transferleri şimdiye herşey hal olurdu)

Bu sene zor, çok zor...

• Onu diyorum işte. Kurtarıcı Chedjou. Kadro milyonluk oyuncularla dolu. Hiç biri işe yaramıyor.

• Bonservis değerleri batsın !!! Evimizde 3 deplasmanda 3 alacağız diyoruz, 1 puana razı oluyoruz. Deplasmanda bunlar yenerse ooo işimiz var

• burak gol atmasına ragmen kotuydu , chedjou ve melo takımın en iyileriydi. Genel olarak kotuyduk kendi evimizde yenmemiz gereken bir rakibe az kalsın maglup oluyorduk. Ben olsam Selcuk un bu formda oynatmazdım hem Selcuk acısından iyi olabilirdi hem takım acısından. Prandelli de iyi niyetli bir seyler yapmaya calısıyor ama telles tarik çamdal degisikligine anlam veremedim olcan ı oyuna sokması gerekirdi.

0|1
    0|0
    • 3 puan alamadık ya, bu yetiyor her türlü...

• Xemaili cok vasatttt. Basit top kayıpları basit hatalar vs hepsi ondaydı. Burak desen her zamanki gibi. Selçuk artık bitmiş oynayası gelmiyoor.

0|1
    0|0
    • xemaili alışamadı daha hemen asıp kesme bence. Burak-selcuk-veysel, sıkıntılı oyuncular şu ara

• Xemaili büyük takım oyuncusu. Bence alışması lazımdı tamam xemaili'yi geçtim Burak-Selçuk hic yoklardııı. O göbekten ceza sahasına girme cabaları falan. Uğraştıkça uğraştılar uğraştıkça uğraşdılar. Rakip organize geliyor 3 adamla geliyo etkili oluyo. Anlamadıgım nokta rakip baskı yaparken neden defans hattında en fazla 2 oyuncu oluyor? Taktikmi böyle yoksa riskmi alıyorlar macın basından beri böyleydi. Rakip cok kolay geliyordu bizim kaleye. 16-17 yasında veletler oynuyor. Golüde 20 yaşındaki cocuk attı yaşıtım neredeyse :D

• golüü Chedjou attı bence macın yıldızı

0|1
    0|0
  • selçuğun kesik yemesi lazım olcan nasıl oyuna girmedi anlamadım. veysel yerine tarıklada başlayabilirdi ve pandev sonradan girebilirdi. burakta eskisi gibi değil artk

0|1
    0|0
    • burak selcuk veysel 2 hafta kesik yesin görecem ben onları. Galatasaray dünya kulübü'dür babasının yeri değil. Kendilerine gelsinler

• prandelli açıklama yapmış. selçuk burak ve veyselin ıslıklanmasına üzüldüm diye :D

• Romantik adam, ağlarda şimdi o ^^

• chedjou olmasa yeniliyoduk bu takıma yazıklar olsun bu mu aslan ruhu metin oktay ruhu. Eğer böyle giderse dortmundan 6-7 yeriz açık.

0|1
    0|0
    • Takımın ruhu ölmüş, isimler oynuyor sadece

• selçukla burak uzun bir süre dinlendirilmeli. özellikle selçuk iyice zıvanadan çıktı. burak dışında kimseye pas vermiyo, takımı babasının malı gibi görmeye başladı. brumayla veysel de elde patladı malesef

0|1
    0|0
    • Adamlar aynı anadan doğsa bu kadar birbirlerini tutmazlar :D

• aynen ya bir de bizim salak yönetim gitti bunların maaşına zam yaptı iyice g*tlerini kaldırdı

• Yine bir benzer cümle kullancam. Ünal babacıkları harbi baba olsa, ceplerine bu kadar para koymaz :D

• Valla elinden zor kurtuldunu anderlect in isiniz zor kotu anderlecht karsi. Bu durumdaysaniz isiniz zor bu grupta

0|1
    0|0
    • Evinde berabere kalırsan deplasmanda iş aşırı zor. Farkında olur inşallah galatasaray futbolcular

• bu maçın ve izlanda maçlarının tek suçlusu var tüpçü, o yabancı sınırlaması getirmesi yerli oyunculra bu kadar para vermeycez ne veysele, ne selçuk'a, nede burak'a muhtaç olmaycaz ama tff işte

0|1
    0|0
    • Verin hepsine 3 milyon euro sonra bekleyin oynasınlar tıpış tıpış. Görüldüğü üzere öyle bir dünya yokmuş. Ünalın kulağına küpe olsun

• Artık 1puana sevinir hale geldik. Yazık verilen emeklere. İnşallah bir an once düzelirler. Yoksa 4. yıldız lafta kalır.

0|1
    0|0
    • Bu sene 4, unut onu. Geçenlerde 4. cü yıldızın içinde bizim takım vardı foto çekilmişler. O fotoğraf mayıs ayında suratımıza vurulcak

• Şimdiden dalgaya başladılar kek kalıbı diye. Bir de Şampiyonlar Ligi için mor forma vardı. Gruplardan çıkmazsak gör.

• Morarıp geri döndüler!!

Diyecekler =/

• Melo ve chedjou bu akşam harikaydı
    Burak için zaten söylenecek söz yok berbattı her zaman ki gibi

0|1
    0|0
    • Burak, istikrarı ile herkesi yine şaşırtmadı

• Maç öncesinde açılan bir soruda galatasarayın zorda olsa 1-1 berabere kalacagını, hatta yenilceğini bile söylemiştim.
    Tam yenilirken son dakkalarda gelen gol benim tahminimi yanıltmadı.
    Takımımız çok kötü, sezon sonu ilk 5 e girersek iyi.

0|1
    0|0
    • İddaa'ya gideydin kardeşim :) 3 oran vardır belki (İddaa'ya tövbe ettim hiç haberim yok oranlardan)

• sahada zaten 3 galatasaraylı gördüm muslera melo sneijder.
    (Olcan'ı top toplayıcı olarakmı aldık anlamadım ki)

0|1
    0|0
    • Farkındaysan saydığın adamlar yabancı. Bunun üstüne sınırlandırma getiriyorlar.

Olcanı hiç bilmiyorum, ancak prandelliye küfretse oynamaz o adam =/

• aynen öyle bide bunun üstüne yerli futbolcularda normal değerlerinin çok çok üstünde aynı paraya bayern munih xabi alonso yu alıo biz tarık çamdalı

• kardeşim galatasaray olabildiğinin en kötü ilk yarısını oynadı selçuk inan 0 ile oynadı veysel sarının yerinde sabri olacaktı dzemallenin yerinde ambrabat olacaktı çok yanlışlar yapıldı bakalım görelim bu sene galatasaray nasıl olacak

0|1
    0|0
    • deneme yanılma sezonu oldu ister istemez. Yönetim yanlış kişileri gönderdi. Ama bunları gönderirken böyle takım olacağı bilinmiyordu haliyle, selcuk burak dengesiz olunca işler sarpa sardı

• selçuk ile burak galatasaray'ı fittness merkezi olarak kullanıyor resmen. üstüne bir de para alıyorlar.

0|1
    0|0
    • O para onlara dar gelir elbet.

• galatasarayın temposu çok düşük kaldı adamlara karşı, ilk yarı biraz daha şanslı olsa idi anderlecht üçlük yapardı gs yi

0|1
    0|0
    • Burak olduğu sürece şans yoktur kardeşim.

• ne antrenörler geldi geçti elinizde umut bulut gibi bir imkanınız varken burak gibi avrupanın üçüncü sınıf forvetinde ısrar niye anlamam

• bence bizdeki şu an baktım çoğu yabancı iyi idi pandev de burağa oynamaktan oynayamadı.
    türklerin toparlaması lazım selçuk burak

0|1
    0|0
    • Selçuk Burak Veysel bu 3'ü toparlandımı ortada sorun kalmıyor zaten. Olcan-Tarık adapte olacak her halükarda. Yeni transferlerde aynı şekilde, ileride düzeldi mi... Valla kardeşim yazarken düşündüm bir cacık olmaz...

• O maçta ben uyumuşum, uyandığımda 3-0'ı gördüm. Aman tanrım didim :D Neyseki izlemediğim için ileride o maçı hatırlamayacağım

• izlandanın hayatımda 3 gol attığını görmedim

• Sinir krizi geçirdim resmen

0|1
    0|0
    • Azıcık futboldan anlayan herkes, bizler gibi sinir krizi geçirmiştir kardeşim

• Bir müddet galatasaray maçlarını izlememeye karar verdim.

• Bole oynarsak zor cikariz

0|1
    0|0
    • O hayal oldu artık

• Aynen kendi sahamizda bu takimi yenemiyosak daha beteri dortmund ve arsenal maclari var dusunemiyom bile

• Simdi yarin yolun basi soyle boyle diye yorumlar goreceksiniz pekala soruyorum size daha gurubunun en handikapli takiminiyenemeyen GS kimi yenecek+SELCUK u yuhalayan takim hic bir sey yapmayan mac boyunca top kaptiran buruma ve snejderi bu takim norecek

0|0
    0|0
    • bruma ve sneijderden önce burak ve veysel var kardeşim..

Onun dışında dediklerine harfiyen katılıyorum

• ağzı var dili yok adamın. Salla başı al maaşı gibisinden hareket ediyor. Takımın ruhunu öldürüyorlar başka birşey değil.

• Bu arada soyliyim FENERBAHCE liyim ama boyle ezik bir takimla derbi olmasini istemem. Vallahi bu gece ki mac cok zoruma gitti ANDERLECTi yenemeyen bir gs olamaz

• kardeşim oyunu gördünmü hepsi bir tarafta prandelli heralde kafanıza göre takılın demiş.

0|1
    0|0
    • O sakallar daha uzayacak kardeşim, geldiğine pişman edecekler :)

• :) en fazla 3 haftası var.

• 3 maçta alınacak 2 mağlubiyet, prandellinin bileti olur. Aynen katılıyorum

• yaa reale 5 korkusu yaşatan takım bu hale gelmemeliydi..

0|1
    0|0
  • Camdal totosunu kaldiramadi...
    Bence selcuk jubile yapsin
    Burak... ah burak...

0|1
    0|0
    • Tarıkın uyum sürecine veriyorum şimdi birşey dememek lazım. Asıl selçuk ve veysele buradan yardırmak lazım.

Adam'a 10 numara pas geliyor hafif topla çapraz koşu yapacaksın bitti sonrasında kaleye vurmayıp umuta vermesi yok mu :(

• Veysel ne ya... veysel gitsin kasimpasada oynasin

• Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...