Ah kazma burak ah?

Beyler bir benmiyim burak yilmazin asiri belesci oldugunu diyen calim yetenegi 0 pas yetenegi 0 sut 0 kafa 10 da 1 bos kale 10 da 10 nasil galatasaray da oynuo bu kazma?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende benzer soru açacaktım. maçta dua ettim inşallah yeniliriz diye. keşke bu kazma oğlu kazma gol atmasaydıda yenilseydik.
    bu burak yüzünden lig tv yi iptal ettim geçen yıl. takımımdan nefret etmeye başladım. kimki bu bu kadar musamaha gösteriliyor. küfürbaz oldum ahlakımı bozdu bu şerefsiz yüzünden kalpten gidecem.
    umut bulutun günahı nedir. neden hep son 10 dakika giriyor oyuna. bu veysel kimki galatasarayda oynuyor. aklım almıyor. ebuenin ölüsü ondan on kat iyi oynuyordu. sabri bile daha iyi oynuyordu. bu burak oynadıkça inşallah hep fark yeriz. bunun yüzünden geçen sne şampiyon olamadık. bu burağın kaçırdıkları yüzünden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısmen haklısın ama okadar kötü adam değil yine golünü attı boş kale male orda olmayada bilirdi adamda şeytan tüğü var artık öyle diyorum :) 1 puana sevinmeliyiz bu maç için gerçek bu.

0|0
    0|0
  • Küfür etmek istemiyorum yine m*l sahnede son dakika boş kaleye gol attı guiza bile bundan iyiydi hayır anlamıyorum neden burak varken Pandev çıktı

0|0
    0|0
  • Babam yıllardır hep söyler bu Burak'ta bir bok yok. Çoğu attığı gol şans diye. Nasıl kendini attı yine hırsız. Söyleyince kızıyorsunuz bize.

0|0
    0|0
    • Cogu belesmi buragin 1 2 adam calimlayip attigi gol var mı * beles olmayan golu yok

• yav kendini yere attı yine. inşallah sakatlanır parasını alsın zamda yapsınlar ama oynamasın.

• m. youtube. com/watch? v=vN2bmKtDc4o

• yav kardeşim benim kadar kıcık alanı tanımıyorum, prandelli zaten kadroyu batırmış, pazar gibi kafalarına göre geziyordular, şanstan golü attı kazma.

0|0
    0|0
  • aga hiç muhabbetini bile açma bizi bitiren tek adam bu burak oldu bir gitmedi ya zamanında iyi bir ücret vermişlerdi keşke o zaman satsalardı

0|0
    0|0
  • burak tam bir beleşçi boş kaleye gol atmaktan başka bir şey yapamaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...