Saçına şekil veren veya uzun saçlı erkekler

kızlar, uzun saçlı erkekler için ne düşünüyorsunuz? daha çekicimidir? daha iticimidir?

ayrıca saçını diken,jole süren, fön yapan, dağıtan yada her hangi bir şekilde saçına şekil veren erkekler için ne düşünüyorsunuz?

saçı uzun olsun veya olmasın saçına şekil vermeyen erkek iticimidir?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan olm inanma bunlara, çekemiyorlar. askjdalkjdşka Uzun saçlarım, kremini bakımını da yaparım mis gibi olur valla. Yok erkeksi değilmiş yok iticiymiş. Türkler göçebe milletti kadın erkek saçlar uzundu hep. Kuaför vardı sanki saçları kesmek için. Öyle bir diyorlarki sanki hep kısa 3 numara saç kirli sakallıymışız gibi. :D

0|1
    0|0
    • aynen. :D birinde kızın biri saçımı görmüş eklemiş beni. kıskandın mı dedim sildi asdfasdf. kimiside "hııı ztn saçımı yeni kestirdim ya üstüme gelin siz.." gibisinden erkeği kıskanıyorlar harbiden çok ilginç bişey :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Uuzn saçlı erkekler çekicidir. jole sevmem fön ve dagıtan şekiller güzeldir. Saçı uzun olsun bakımlı olsun şekil versin.

0|0
    0|0
    • yalnız uzun saçtan kastım baya uzun :D mesela benim saçım belime geliyor istesemde şekil veremem. saçım düz olsa açık bırakacam çok kabarıyor bağlamak zorunda kalıyorum. iticimidir sence bu? :D

• yukardaki yorumlarada bak ama itici diyolar uzun saç için

• Zevkler Tartışılmaz. Benim için çok çekici. oda onların zevki saygı duyarım

• sacı uzun erkekler itici erkeksi durmuyor cunki... jöleyi sevmiyorum saclar kazık gibi oluyor bide dikilince o saclar öyle böyle değil çok itici oluyor fönlü sac jöleli saca nazaran daha iyi daha dogal duruyor...

0|0
    1|0
    • saçı kestirmek istiyorum ama koyuyor 2 senelik saçı kestirme fikri :D hmmm itici buldum şimdi kendimi

• o zaman bazı kızların demek lazım her neyse iyi günler.:D

• okby. :D

• kısa saçlar hoşuma gider josh duhamel tarzında olmalı saç dediğin hafifte kirli sakal bence ama bazılarına şekil vermemiş halleri bile çekici olabiliyo

0|0
    0|0
  • uzun saçlı erkek iticidir.

0|0
    0|0
  • bazılarının sacı uzun ama aklı kısa malesef

0|0
    0|0
  • Dogal gozukmeyen hersey ıtıcı joleler zaten tam kroca uzun bakımsız saclar ıgrendırıcı ne desek bılemedım

0|0
    0|0
    • normalde kabarık olan bağlı saç için ne düşünüyorsun iticimidir? :D

• Valla herkese yakıstıramıyorum uzun sacı o kadar tıpsız duruyorlarkı :D Sonradan gorme ozentı gıbı gormem lazım önce *-*

• açıkçası bulunduğum bölgede saç uzatan 2-3 kişiden biriyim. saçımı normal bağlıyorum yani herhangi ünlü biri gibi şekil vermeye çalışmıyorum. biraz "bad ass" gibiyim :D

• Hafif uzun saçlı ve saçlarına bakan erkekler karizmatik ve hatta harika olurlar bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi bakarlar panpa tabi reel'e göre cevap veriyorum. benimde bi ara uzundu 1 hafta oldu kestirdim. şimdi kafam rahat ama eski popülerlik yok:p

0|0
    0|0
    • o birazda yaşadığın yere bağlı sanırım. bitek kızlar değil herkes bakıyor :D kızlarda çekici bulsa heralde belli ederlerdi.

• kendine yakıştırıyorsan uzat bırak milleti

• Bence jöle kullanma.Ben kroyum diye bağırıyor.Osis kullan.Belli olmaz en azından.

0|0
    0|0
Yükleniyor...