Sevgilim bana zaman ayırmıyor ne yapmalıyım

Pazar günü buluştuk cafeye gittik nargsle filan içtik alışveriş merkezine gittik yemek yedik gezdik güzel vakit geçirdm. Büyükçekmecede hadise konseri vardı benim hadseye hayran olduğumu bildiği halde beni dün götürmedi oysa konser olduğunu 1 hafta önceden söyledim.Dün aradım gidiyo muyuz diy çalsiiyodu.Bu arada babasının yanında çalışıyo.Geçen hafta babasıyla çok fena kavga ettiler eve bi gece gitmedi filan. Ama geçenlerde oturup konuştular.Dediki dün babam izin vermedi ya git izin al dedim solemiş baba bn işten 1 saat erken çkabilir miyim die babasıda çok çalıştın ya sanki git yürür çalış demiş o öyle diyince bu da tamam demiş git yalvar diyorum aram kötü gidip yalvaramam dedi ve beni götürmedi. Bütün gün evdeyim arkadaşlarım tatilde sevgilimle vakit geçirmek istiyorum bari bu akşam buluşalım ama nasıl ikna edicem ve dünkü konuda haklı mı.3ay önce beni hadiseye götürmüştü ama dün gtrumedi

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• belki doğru söylüyodur sen onun seni gercekten sevdiğini hissedebiliyomusun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşların gezip tozuyor da senin oğlan çalışıyor baksana babasının yanında zor duruma sokma çocuğu hadise dediğin bir daha gelir yahu ama genel bi soğukluk varsa bilemem

0|0
    0|0
  • bence onu biraz kıskandırman lazım böylece senin kıymetini daha iyi anlayabilir ama fazla ileriye gitme sonuçta erkek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yazık canım ya baksana cocuk babasından izin alamamıs bnce cocuğun bi suçu yoktur..mecbur olduğu için öyle davranmış..hem seni daha önce götürmüş sana zaman ayırmıs olmasa öyle nargileeye falan gitmezdini bnce at kafandan bu zmn ayırmıyor laflarını iyisiniz :)

0|0
    0|0
  • Gülüm her zaman seninle vakit geçiremez kii bak farkında olmadan babasıyla arasına girmişssin biraz daha anlayışlı ol bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...