Teklifini kabul etmediğiniz kişinin, başkasıyla fotoğraflarını facebook da görseniz kıskanır mısınız?

Teklifini kabul etmediğiniz kişinin , başkasıyla fotoğraflarını facebook da görseniz kıskanırmısınız ? Daha çok kızların cevaplarını merak ediyorum .. Böyle bi durum yaşayan oldumu ?

Güncellemeler:
Açıklamalarla anlatırsanız detayları dahil sevinirim..

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadım. Teklifini kabul etmedim şişman çirkin bişeydi pek begenemedim reddettim 5 yıl önceydi . Geçen Facebook değilde dışarda kızın biriyle el ele gördüm. nasıl zayıflamış nasıl boyu uzamış nasıl tatlılaşmış gözlerimin içine baka baka kızın elinden tuttu Nasıl kıskandım bilemezsin yolda degerini bilemedim şarkısını mırıldana mırıldana gittim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Teklifini kabul etmediysem zaten hoşlanmadığım tip yada tarzda biridir yakamdan düştü diye sevinirim :D

0|0
    0|0
    • Hemde ne tühh hatta annemde vardı yanımda seslendi bana kız şu oğlana bak nasılda lokum gibi dediydi bi baktım o :D

• çünkü teklifini kabul etmiyorsam zaten takmıyorumdur

0|0
    0|0
  • kıskanmazdım

0|0
    0|0
  • İSTEMEDİĞİM İNSANI SONRADAN GÖRSEM KISKANABİLİRDİM BELKİ AMA O ANLIK GEÇER GİDERDİ YANİ UMURSAMAZDIM

0|0
    0|0
  • içten içe bir kıskanma söz konusu olur açıkçası bende

0|0
    0|0
  • anlık bi kıskanma olabilir..

0|0
    0|0
  • niye kıskanıyım kıskansaydım zaten teklifini kabul etmiş olurdum.

0|0
    0|0
  • kıskanmam..iyiki kabul etmemişim derim..çapkınlardan hoşlanmam..erkek dediğin fazla kıza takılmıcak.

0|0
    0|0
  • Kıskanmam

0|0
    0|0
  • hayır neyini kıskncam banane

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kıskanmam.

Hoşuma gitseydi zaten kabul ederdim.

İsterse Brad Pitt ile çıksın :)

umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • aksine sevinirim.kendisini benim için üzmemiş ve mutlu olmuş.ne güzel.

0|0
    0|0
  • Taktiğin işe yaramaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...