Beni umursamadığını gösteriyor sanırım....

Merhaba, benim 2 yıldır ilişkim var, ilişkimiz boyunca devamlı yanyana değildik malesef çünkü sevgilim askerdeydi. Askerdeyken de ondan öncesinde de şuanda da onu çok seviyorum ve inanıyorum ki o da beni çok seviyor. Ancak erkeklik gururu mudur yoksa başka bir şey mi bilmiyorum kavgalı olduğumuz zamanlar hep barışan tarafın benim olmamı istiyor, bu süreçte mesaj atmıyor aramıyor.. Aradığımda susuyor, konuş diyorum ne konuşayım diyor?... Bu durumdan çok sıkılmaya başladım bunun o da farkında ama beni takmıyor gibi gösteriyor kendini... Acaba gerçekten umursamıyor mu beni bilmiyorum... Beni kaybetme korkusu yok mu yoksa?.. Kıskançlığı had safhada, kontrol gücünün hep onda olmasını istiyor... Ya ben artık bir mana bulamıyorum yaptıklarına... Arada bana ulaşamıyor telefondan sinir krizi geçiriyor ve kavga ediyoruz ama ben ona ulaşamadığımda telefonu çekmediğinde veya mesajlarıma cevap vermediğinde bir şekilde kendini sıyırıyor her şeyden... Zaten arada mesafe de var o başka şehirde ben başka, sizce ne yapmalıyım... Onu nasıl bu durumdan uzaklaştırabilirim...

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayrılmak istiyorsan ayrıl.

Değişeceğini düşünüyorsan devam et.

Hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Ayrılık, çok gidip geldim bu kelimeyle ama her kullandığımda canım çok yandı değişmek konusuna gelince nasıl ne şekilde değişeceğini bilmiyorum, bu konuda ona nasıl yardım ederim onu bile bilmiyorum... Teşekkür ederim ayrıca

• Teşekkür ederim.

Bazı insanlar yaşı ilerledikçe olgunlaşır değişir.

Bazı insanların çocukluktan kalma ya da

aile yapısından dolayı takıntıları vardır

Kolay kolay değişmez.

Sonuçta onu tanıyan sensin.

Uzun vadeli olabileceğini

evlenebileceğinizi düşünüyorsan devam et.

Ama böyle aşırı baskıcı birinin kahrını çekmeye de dayanacak sabır gerek.

Sen bilirsin.

Allah hayırlı karar vermeyi nasip etsin..

• Gerçekten teşekkür ederim amin inşaallah.. Sabır bende hiç yokken 2 yıldır anlamadığım kadar sabırlı oldum :)) Neyse teşekkür ederim yeniden

Kızlar Ne Diyor 1

• bizimle tam tersi,sen benimki gibi ben de sevgilin gibi oluyor.

0|0
    0|0
    • En başlarda bizde öyleydik ama artık değişti sanırım.. Birde araya hem mesafe hem de benim bazı hatalarım girince böyle olduk... Ne yapacağımı artık bilmiyorum su akar yolunu bulur demekten başka...

• Teşekkür ederim, umarım sizde mutlu olursunuz...

• sağol inşallah:))

Yükleniyor...