Kızlar kocanızın sizden düşük maaş alması bir sorun mu sizce?

kızlar kocanızın sizden düşük maaş alması bir sorun mu sizce, erkekler karınızın sizden yüksek maaş alması koyar mı size ?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olmaz densede muhakkak sinirlerin gerildiği ve kavga sırasında bu laf söylenecek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Erkeklere sorun bence. Farketmez bana

0|0
    0|0
  • Bunu bilerek evlenirsin zaten Bir kadin olarak kocami asagilamam ama Kocam dedigim adamda zaten bunu kendine yedirmemeli ... Adam gibi adamsa buna izin vermez zaten ama kotu durumdaysak iflas vs etmisse yapilacak birsey yok ne olmus yani ben iflas etsem o bakmicakmi eve

0|0
    0|0
  • çalıştıktan sonra aldığı maasın benimkinden düşük olması sorun olmazdı

0|0
    1|0
  • yan gelip yatmıyorsa, çalışıyorsa sorun değil asla sorun olmaz. ama erkekler nedense bunu hep sorun ediyorlar.

0|0
    0|0
    • çünkü başa kakma ihtimaliniz yüksek olduğundan erkeklerde böyle bir durumu kaldıramayacağından sorun ediyo erkekler

• öyke dersiniz bir kavga esnasında zınk diye söyleyiverirsiniz

• asla. benim karakterime ters bu olay ama tabıkı yapacak insanlar da var

• Benimle aynı maaşı alsın sorun değil fakat düşükse koyar demeyelim de öyle birini istemem .

0|0
    0|0
  • Para çok olsun da gerisi teferruat.

1|1
    0|0
  • Hiiç sorun olmaz sonuçta o da çalışıyor dimi ama. Yanlız Türk erkeklerinde erkeklik gururu var o yüzden bizim erkeklerimiz bunu yediremez gururuna. Onlara göre evin mali kurucusu onlardır çünkü ne saçma.

0|0
    0|0
  • benim için sorun değil ama erkekler nedense bunu kendilerine yediremiyo gibi bi şey söz konusu oluyo

0|0
    0|0
    • çünkü 3 gün sonra başa kakma durumları olmasın diye

• başka kakma durumları çok önemsiz bence sonuçta bir evi birlikte geçirmek söz konusu bunda kim daha az kazanmış kim fazla kazanmış önemli olmamalı

• yok bea daha neler

0|0
    0|0
  • yoo go şatt :)))

0|0
    0|0
  • Erkek için sorun teşkil eder belki ama sanmıyorum benm param onun parası .

0|0
    0|0
  • erkekler için çok büyük sorun oluyor bana farketmez

0|0
    0|0
  • Bende büyük ihtimal öyle olucak sorun deyil yani

0|0
    0|0
    • çok kazanıyoruz galiba:)

• Ne sandin beyefendi henüz 20 yasindayim :)))))). Hem ondan iyi ismi olur sef sensin kafan rahat istediyin saati git istediyin saate cik isden:))))

• helal kız o zaman sana

Erkekler Ne Diyor 11

• Akşam eve geldiğimde elimdeki torbalara ihtiyaç yoksa koyar tabi.

0|1
    0|0
  • Karımın yüksek maaş alması bana değil başkalarına koyabilir. Oyhş çatır çatır yiringg 3<

0|2
    0|0
  • bir erkek asla kadından daha az para kazanmasını hazmedemez.. kim derse götünden atmıştır..

0|1
    0|0
  • Bizim bir rehberlik hocası vardı senin bahsettiğin durumun evliliklerde her zaman sorun olacağını söylemişti.

0|0
    0|0
  • ataerkil bir toplumda sorun olur

0|0
    0|0
  • olmaz o 3000 aliyorsa benim 3001 lira almam lazim

0|1
    0|0
  • o 5lira kazanıyosa ben 4.99 alamam 100iş yaparım 10 lira alırım

0|0
    0|0
  • uçuk bir yaşam farkı yoksa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • evet olur

0|0
    0|0
  • Koyar.

0|0
    0|0
  • Yoo, 8-10 Bin TL alıyorsa daha çok hoşuma gider.

0|0
    0|0
    • bir gün kakarsa başına noolcak

• Evli olsam da sorun olmaz.Ben kendi kendime bakabilirim.Daha önceden de sevgilim ile aynı evde yaşadığım da oldu.Ayrıca boşanmak sadece bir hukuksal işlem.

• öyle olsun bakalım

Yükleniyor...