Diyetten spordan anlayanlar bir bakabilir mi biktim artik :(((?

Diyetten spordan anlayanlar bir bakabilir mi biseyler sorucam. Biktim artik isyan etcem :(((

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Direk sorsaydın..

0|0
    0|0
    • Uzun diye yazmadim yukarda acikladim birisine okuyup yorum yaparsan sevinirim seninde fikrini aliyim

• Çatlaklar geçmez varsa bir yolu banada söyle

• Gecer gecircem cok kararliyim. Gecmeli :S

Erkekler Ne Diyor 5

• sor conem

0|0
    0|0
    • Uzun diye yazamadim :S altta birisine acikladim okuyup yorum yaparsan sevinirim

• belli kafanda gitmıs... soruyu unutmussun

0|0
    0|0
    • Uzun diye yazamadi ya altta birisine acikladim okuyup yorum yaparsan sevinirim

• buyrun sorun hayatımız bu işlerle geçti

0|0
    0|0
    • Anlatiyorum hemen. Simdi venim boyum 1.55. Kilom surekli degisti bir kac sene oncesine kadar. En kilolu oldugum donem 58di. Neyse şu an 52yim. Surekli kilo alip vermekten bacaklarimda felan catlajlar cikti duzenli yag kullaniyorum şu an hepsini geciricem kararliyim. Bu catlagi neden anlattin diye sorarsaniz spor yapmadan once yag kullaniyim mi? Bence kullanmaliyim nemlendirsin dimi? Neyse. Yaklasik 5 aydir felan spora yuruyus yapiyorum gunde 1 saat. Gidemedigim zamanlar evde yarim saat kondisyon aletine biniyorum. Az yiyorum ama herseyden yiyorum o yuzden mi zayiflayamiyorum acaba. Tatliya omru hayatim biyunca dur diyemedim sakin sizde yemeyin demeyin. Zaten cok azalttim artik. Dersane gidiyorum mezunum oyle agir diyet yapamam. Hedefim 45 kilo olmak. 2 aydir 52den dusemiyorum ya sinirlerim bozuldu :((

• Farkindayimda ben diyetisyene gittim hic bir ise yaramadi bildigin diyet listesi. Hic tatli yeme dedi. Egzersizde vermedi

• diyetisyen egzersiz vermez zaten yemek yemeden ve spor yapmadan verilen kilo sağlıksızdır 2 katı döner gelir sana

• En iyisi yüzme yüzme sporunu yaptıktan sonra istediğin şeyi istediğin kadar yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • sor ne istiyorsan istersen özelden sor

0|0
    0|0
    • Altta birisine uzunca acikladim onu okuyup yorum yaparsan sevinirim

• her dönem aynı kilouyu veremezsin bazı dönemler durma olur normaldir ve bu dönemlerde durunca yaptıgın spor şeklini degiştirmen gerekir çünkü yaptıgın ile verebilecegini vermişsindir, tatlıya dur demiyecem ama süstü tatlılar terci et o zaman, nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama büyük şehirde isen güzel bir salonda boks yap onun ısınma heraketleri bile sana inanılmaz fayda saglar. çünkü zordur

Kızlar Ne Diyor 1

• Buyur sor. zayıflamak mı ıstıyosun

0|0
    0|0
    • Canim yukarda birisine uzunca acikladim onu okuyup yorum yaparmisin bana tekrar yazcam da cok uzun

Yükleniyor...