Annelere yaranmak için ne yapmak gerekir? Ah annemm ahhh :(

Ah anneler ah. Evde otursan suç dışarı çıksan suç temizlik yap suç onu yap suç. Bu annelere ne yapılır da yaranılır?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 15 ay yoktum ortalarda izin bile kullanmadım. Ben yokken ağlarmış geceleri anacım..

Neyse çok şükür bitti eve geldik,Şimdi ayak altındayız ya ne geziyon? işe gitmiyonmu sen? Ömrümü yediniz,Bidaha evlensem en fazla 2 çocuk, vs vs :D:D Of ana offf ömrümü yedin ömür törpüm :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Onların sevgisi paha biçilmez. Her zaman senin kollayan koruyan kişilerdir. Her zaman yanında bulacagınkişidir o. Degerini bil.

0|0
    0|0
  • Ah bacım dertlenmişsin ((= sıdıka izle gülersin ;)

link

1|0
    0|0
  • annelere yaranılsaydı o zaman onlara anne değil, abla, kanki derdik. sen bildiğin gibi takıl, o da bildiği gibi takılsın.

veya onlardan ayrı bir yerde yaşamaya başlamak da işe yarayabilir. ayda yılda bir görünce, neredeyse altını bağlayıp, biberonla besleyeceklermiş gibi davranıyorlar ama 3 günde hemen durumu kanıksayıp, eski hallerine dönüyorlar.

0|0
    0|0
  • hiçbişi yapma olduğun gibi görün sen yetrkii annene karşı sevgi ve saygılı ol ;)

0|0
    0|0
  • iyi bir koca bul evlen

0|0
    0|0
  • benim annemin bana tek sözü vardır "oğlum sen benim gönül dostumsun. Ben senden razıyım. Allah da razı olsun." ha arada tartışıyoruz...

demek annen seni tam tanıyamamış... veya sen anneni...

0|0
    0|0
  • bir iş bul çalış bence, ne sen onların yüzünü görürsün böylelikle nede onlar senin üstüne bide para bile kazanırsın :))))

0|0
    0|0
  • bir tane annen oldugunu animsa ve sev onu yeter

1|0
    0|0
  • Annenin Değerini Bil Allah Korusun Bi Gün Vefat Ederse Ah Annem Ahh Nelerdesin Diyeceksin.

0|0
    0|0
    • annem farklı ama neden yaranılmadığını merak edıyorum .. anne değerini ölçmek apayrı konu onsuz ben yaşayamam oda bensız yaşayamaz..

• ... Bebekken o kadar çok ağladın ki, Annen senin için hiç böyle düşünmedi !

0|0
    0|0
  • Ben o lazer güdümlü anne terliğinin tadını özledim...

Annem terliğini bir fırlatırdı o terlik salondan geçip yatak odasından pervaza çarpıp belime nasıl çarptı bilmiyorum o kadar sene okudum hala çözemedim bu fizik olayını .Bazen şüphelenirdim özel harekattamı diye :)

0|0
    0|0
    • :):):):) yok o anneler özle bir sistemle ilerliyorr...

• Evet kesinlikle öyle :) dur bakıyım

bir cisim yaklaşıyor :D

• :):):) bana yaklaşamaz orası ayrı konu

Kızlar Ne Diyor 7

• annenle ayrı yaşa. aynı ev. insani deli ediyor.

tabii bu deli olma durumu, sonradan deli gibi özlemene de engel değil

0|0
    0|0
    • onuda denedım ama işte bensız yapamıolar benımle de yapamıolar işte :S

• aynı durumu yaşadım, üniversite farklı şehir, baya değişti bakış açısı annemin

• yok benınkılerın asla değişmiyorrr ...

• özel bir çabaya girmene gerek yok..

annesiz çocukları düşün

sonra zaten annen ne dese o olur haklı olur

0|0
    0|0
  • temızlık yapmayı suç sayan valıdenmı var?hurmet edıyorum vallahı ben yapmıyorum dıye suç sayılıyo.yaranamazsın ondan ugrasma:)

0|0
    0|0
  • annemın en küççük ve hiç bir işe yaramayan kızıyım ,ama ablalrım sorsa en cok

da benı sever kıskanıyorlar benı :)))))

0|0
    1|0
    • Küçükler öyledir zaten.. Hem şımarık olurlar, hem de bir işe yaramazlar.. Bi de en küçükler daha çok sevilir o dediğin doğru.. :)))

• bende evin en büyüğü :):) seviliyorum biliyorumda ne yapsam yaranamıyorum o beni delirtiyorr..

• Su yaşıma kadar kimseye yaranmak icin ugrasmadim canım isterse yaparım onu bildikleri icin

Beklentisi olmaz benden ama evin en büyu hep yapmak zorunda diye düşünül r

• anne olunca anlarsın :))

0|0
    0|0
  • yok içinden çok severlerde dıştan hep bi muzdaliplikleri vardır.ama oğluna öyle değil sankim..:))

0|0
    0|0
  • annene yaranmaya gerek yok ki o senin her zaman iyiliğini düşünüyordur.karşı çıktığı bişey varsa doğrudur dinle ve yapma bende senin gibiydim ama anne olunca annemin neden herşeye karıştığını daha iyi anladım sende anne olunca anlarsın:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...