Galatasarayi avrupada hala destekleyen var mı. ?

Fenerlisi besiktaslisi hala destekliyor mu ben gecen sene galatasaray yensin diye dua ederdim avrupa maclarinda heycanlanirdim fakat unal aysal melonun arkasindayiz dedigi gun benim icin galatasaray bitmistir uc temmuzdan bu yana iliskileri berbat etmistir volkan bir soz soyledi dogru degildi aziz yildirim volkani susturdu ama unal aysal melonun yaptığı buyuk bir terbiyesizlikten sonra melonun arkasindayiz demesi akil alcak is degil bu adam kim ki bukadar arkasinda oluyorsunuz bu yuzden bu aksam en ufak basari alsinlar istemiyorum su yonetim ggitsin bizde bu kaoslu ortamdan kurtulalim. Siz belki melonun askerleri olabilirsiniz ama biz her FENERBAHCELININ DEDIGI GIBI "MUSTAFA KEMALIN ASKERLERIYIZ."

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Senin desteğin çok önemli lütfen destekle..

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mahmut uslu ve aziz yıldırım'ın bir tek erdoğanın taşaklarını yalamadığı kaldı. Siz mi mustafa kemalin askerlerisiniz? :D

2|2
    0|0
    • Holiganizm var konu kapanmıştır.

• Taraftarlar arasında gerginlik oluyo farkindasindir bunun nedeni oyuncular ve yoneticiler böyle birnortamda millet birbirine giriyo daha gecen yıl fenerbahce formali bir cocuga gsliler laf atip bicaklayarak oldurdu burakti sanırım adı sence normal mi bu olanlar?

• ya arkadaşım rekabet ve gerilim her zaman taraflar arasında vardı ve olacaktır da. bunu yöneticilerin tavırlarının da ateşlediği doğru. o konuda sana katılıyorum. ama sen tutup 3 temmuzdan beri ilişkiler kötü, bunun da sorumlusu ünal aysal dersen yanlış yaparsın. ben şimdi senin evine bir şeyler çalmak için girsem, sen bana "hırsız" dersin dimi? ben sana "bana hırsız diyorsun, polise şikayet ediyorsun" desem ne kadar saçma olur bir de dimi? ama çıkıp basketbol finaline galatasarayın çıkmadığı bir maçtan sonra "bu memleketin artık bir başbakanı var. biz paralelci değiliz" diye salonun ortasında bağırırsan kusura bakma da mustafa kemal'in askerleriyiz saçma oluyor. he bir de "türkiyeye yakışan fenerbahçeli başbakan" pankartınız vardı. yönetimde kadir topbaşın oğlu var. bilal erdoğan var. ama fenerbahçe hala "son kale" fenerbahçeliler de mustafa kemal'in askerleri. lütfen argümanlarınızı bari bir standarta oturtun.

• Sen desteklemezsen biz napariz :(

0|0
    1|1
  • Formasında Türk bayrağı olan takımı desteklerim arkadasım ben.

0|3
    0|0
    • Unal aysal hakkinda ki dusuncen nedir?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bazi gsliler ne kadar fransizda olsa Türk olduğu için bugün destekliyorum

0|1
    0|1
  • Baya baya sacmalamisin gsliyim bgn gsyi persembe bjkliyiz sn tutmasanda olur bosver.

1|1
    0|1
    • Birader ben ciddiyim o juventus macinda ciglik attim ya gercekten sonsuz destekledim ama aysalin su yaptigini allahini seversen gercekten objektif biri olarak ne dersin?

• Cimbom takım olarak karaktersizler topluluğu bir kaç futbolcu haricinde

0|1
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ve Mustafa Kemal'in Askeriyim işte o kadar!

1|2
    0|1
    • Adamsın spor dostluk kardesliktir unal aysal hakkinda ne dusunuyorsun objektif olarak bir galatasarayli olarak?

• Aynen öyle

• Ama passolig çok kötü oldu

• bugünkü maçta galatasaraya basarlar diyorum

0|1
    0|0
  • ben türk takımlarını desteklerim ve bugünde galatasaraylı olarak takımımı destekliyorum

1|1
    0|1
    • Diyelim ki bizde destekliyoruz galatasarayli olarak eger ki gercek futbol taraftariysan unal aysalin yaptığı aciklamalar hakkon objektif ol ne düşünüyorsun?

• ben yöneticilerin açıklamalarından rahatsızım hem fb hem gs cephesinden. Zaten kavgalar yönetici tahrikleri ile çıkıyo. O yüzden bence melo ve volkanı bırakıp her iki kulüp yöneticileri kendine bakmalı. Zaten spor yorumcuları bile böyle diyo yöneticiler sıkıntılı

• Bende aynı seyden bahsediyorum ama işte böyle dusunen az herkeste bir holiganizm almış başını ilerlemiş

• dostum şahıslara takılma onlar gelir geçer Galatasaray'ı Türk bayrağını temsil ettiği için desteklemek lazım bu benim şahsi düşüncem aynı şekilde perşembe günü Beşiktaş ve Trabzonspor'u desteklememiz gerektiğini düşündüğüm gibi.

0|0
    0|0
    • Belki mC baslayinca desteklerim orasi ayri ama hicbir gslide su aysala ve neloya laf ettirmiyor simdi maci yenip koyduk mu flanda derler doğru değil hicbiri..

• kardesim bosver ünal aysalı meloyu volkanı destekleyelim takımımızı ülkemiz için

• kişiler gelir gider kurumlar hep kalır formada ay yıldız olan takımı her zaman tam desteklerim

0|0
    0|0
  • Bitek senmi mustafa Kemali seviyor sanki başka seven yok bende bjkliyim

0|1
    0|0
    • Haklısın besiktasta bu ulkenin en buyuk klubleeinden biridir ve her zaman ornek bir klub lig maclarinida izliyorum inşallah fenerbahçe bile sampiyon olmazda besiktas olur ihtiyaci var besiktasin sampiyonlar ligine seneye giderse toparlar durumunu.

• "Bu akşam kalbimiz Galatasaray'la! (Fenerbahçeliyim)" diyen Fenerbahçeli falan değildir. Ben Avrupa'da Beşiktaş'ın da Trabzonspor'un da başarılı olmasını isterim ama 6alatasaray umurumda değil. Tek gerçek Fenerbahçedir!

0|2
    1|0
  • Uefa tarafından tescilli şike hükümlüsü kulübün neyi savunulur ki.

2|1
    0|1
    • Anlaşıldı holiganlik var bu dusuncedeki biriyle spor konusulamaz sana on bin kere kardesliktir spor flan desemde kafan aysal kafasi cirkeflik yap kardes sen ben karışmıyorum.

• Sizde güzel sıfır çekiyordunuz şampiyonlar liginde :DDD

• Kardes gecmis olsun. d gote bala aldiniz bir puan adamlar orta dereceli bir klun olsa sizi farka bogardi kacirmazdi sansa gene aldiniz puan dortmud arsebal maclarini keyifle bekliyorum :D :D madrid gibi iki macta 10 gol atarlar :D

Yükleniyor...