Galatasaray-Anderlecth maçı sizce kaç kaç biter?

Bu sene bu guruptan çıkar mıyız dersiniz? Aslanlara başarılar bu arada.

Güncellemeler:
GoooooL Beeeeee !

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Anderlecht in as kalecisi eksik sadece 50 dk forma giymiş 20 yaşındaki kaleciye emanet edecekler tribünlerin ateşi kesinlikle etkileyecektir acemi kaleciyi ve tüm takımı Galatasaray dan aynı Kopenhag maçındaki skoru bekliyorum 3-0 veya 3-1

0|0
    1|1
    • böyle futbol kesinlikle beklemiyordum rezalet tahmin ederkende fark beklerken beraberliği zor aldılar tribünlerde boşluklar var hiç ateşli değildi zevksiz futbol nerde fatih terim nerde prandelli berbat gs bu gruptan bu futbolla zor çıkar:)

Erkekler Ne Diyor 14

• Galatasaray' ın normalde rahat bir galibiyetle ayrılacağı maç.

Ancak kimi oyuncuların kişisel egoları da bu maç içerisinde belirleyici etken olacak.

Sürpriz sonuçlara açık bir maç olacak, sıkıcı bir maç olacağını düşünüyorum, Galatasaray 2 farkla alacaktır diye düşünüyorum.

cut.

1|0
    1|2
  • ben fenerliyim ama şampiyonlar liginde kim oynarsa desteklerim beşiktaşa yazık oldu galatasarayın grubu da çok zor ama inşallah başarırlar ;)

1|0
    1|2
  • Evi arabayı sattım iddaa ya bastım almamız lazım :)) GALATASARAY alır ya :)

1|0
    1|2
  • aslanlar ölsün kanaryalara selamlar :D

1|1
    0|0
  • 6alatasaray gol bile atamaz

0|2
    1|0
  • Şimdi şu aşağıda yazılanı günün cevabı sayan arkadaşım. Sorunu ve seçimini de güncellemen gerekmez mi? Öz eleştiri de gerekli değil mi?)))))))))))))

0|0
    0|0
  • Gruptan çıkar mıyız bilmiyorum ama bu akşam maçı alırız gibi geliyor bana. 2-0 olabilir. Musleraya güvenim tam :)

0|0
    1|1
  • 0-0 & 1-1& 2-2

0|1
    1|2
  • 3-0 yenilir gs.

0|0
    0|0
  • Soruya gec kaldim ama gs yenemiceni dusunuyodum rakibini berabere bitti

0|1
    0|0
  • bugün 21.45'te seyredeceğiniz maç tek bir ihtimali olanların hikayesidir. Çünkü tek ihtimalli hikayeler tarihin ta kendisidir. Türkiyedir GALATASARAY !!!

0|0
    1|1
  • Bence son dakika burak atar bitane 1-1 biter :)))

0|0
    0|0
  • ASLANLAR HER ZAMAN Kİ GİBİ YİNE CKAR, MACTA 1-0 OLSUN BZM OLSUN BENM TAHMİNİM 2 - O BTER

0|0
    1|1
  • Galatasaray kesinlikle kazanacaktır. en az 2 farklı galibiyet bekliyorum skor tahminim 2-0

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...