Hayatımın sonuna kadar sadece bir erkekle ömrümü çürütmekten daha mantıksız birşey var mıdır?

Hayatımın sonuna kadar sadece bir erkekle ömrümü çürütmekten daha mantıksız birşey var mıdır?

Düşünün 24 saat aynı evde ...

Güncellemeler:
Siz gene beni yanlış anlıyorsunuz

Lütfen iyice düşünün ne demek istediğimi

siz daha bebekken o saf dimağınıza konulan ve bugune kadar önünüze çekilen sözde dogru ve iyi olma adına ama aslında insan ruhunun ve insanın gerçek yapısına set çeken onu diğer insanlarla birlikte sürü psikolojisine sokup onun gerçek benliğinden uzaklaştıran kurallar kisvesiyle büyütüldüğümüz için aslında bize doğru olanı kalıplarla kendi önümüze soktugumuzu düşünmüyormusunuz...

her dogru gerçekten dogrumudur ...
Benim kafamın içinden bunların geçmesinde karşı tarafın hiç mi suçu yok ?

Demekki bana öyle duygular hissettirememiş .

0|0
1323

En İyi Erkek Görüşü

• Tek bir erkekle ömrünü çürütmek,abir sürü adamla çürütmekten iyidir.En azından katlanılacak tek kişi var.Sonuçta bir maratonun içindeyiz,bitişe vardık mı herşey noktalanıyor.Bu sürede beraber yol aldığın herkes seni daha fazla yıpratıyor.Bir kişi olsun ki,koşu bittiğinde daha az yıpranmış olasın.Ha koşu eğlenceli,farklı tempo da koşan bir sürü adamla koşmak zevkli dersen o senin bileceğin iş.Ben miskin bir kişilik olarak ,biriyle bile zor devam ederim,yarı yolda bırakırım.

(Piyuu cevaplayan burada berbat alegoriler yapıyor)

3|0
    0|0
    • iyi başladın ama sonunu ,kötü bağladın :)))

• sen sımdı +1 al 0.5 olmadığı için :)))

• Yukarıda yazdığım gibi hayatımın özeti.Güzel başlar yarı yolda biter.Sonu kötü bağlanır

1,5tan 2 bile edemedik.Bu seferlik 1 puana razı olduk

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Souldancer onca sorunun onca yorumunun içinde en çok bu son güncellemeni yadırgadım."Karşı tarafın suçu yok mu" olayına girmeni beklemezdim.Her ne yaşıyorsak kendi mutluluğumuz için yaşıyoruz.Önce kafanda bitirirken sonra kendini rahatlatmak için başkasını suçlamak çok fena.

İlişkilerde kimsenin böyle yükümlülükleri olmaması lazım."Seni sevemiyorsam bu senin suçun.Demek ki yeterince yakışıklı değildin,yeterince komik değildin,yeterince zengin değildin demekle aynı şey."Seni bir ömür boyu mutlu yaşatabileceğini düşündürmek gibi bir yükümlülüğü mü var karşı tarafın.Değişmeli mi sana bunları düşündürmek için?Sevmemişsin işte,olmamış.Sen hissetmemişsin bu kadar basit.Bu suç değil ki onun altına gireceği bir yükümlülük olsun.

Senin cevaplarını rahat olmandan,kendi doğrularının dikine gitmenden ötürü seviyordum.Karşı tarafı suçlayan,yükümlülük altına sokmaya çalışan bir souldancer beklemezdim.

Ayrıca bana bu kadar ciddi bir yazı yazdırdığın içinde canım sıkıldı epey.Her neyse...

3|0
    0|0
  • Çürüyen bir ömür varsa, bunun mantıksızlıkla, erkekle veya kadınla alakası yok...

Gerizekalılıkla alakası var...

2|0
    0|0
  • hayatının sonuna kadar bir kaç erkekle ömrünü sürdürürsen seni bilemem ama bu düşünce dünyaya yayılırsa o zaman AİLE OLMAZ! mini mini bebecikler olmaz. olsa da ruhen yaralı olur. yumak yumak ellerini öpecek dedeleri nineleri olmaz. alıp göğsüne yapıştıracak anaları olmaz, ya da alıp koklayacak babaları olmaz. ya da sen bir erkekten diğerine atlarken hiç bebek olmaz. olsa da terbiyeli olmaz, ahlaklı olmaz, hayvan olur! aile terbiyesi incecik fidanlara verilen o ilk hayat suyu gibidir. onu alamayan fide ağaç olamaz meyve veremez... TOPLUM OLMAZ! neticede sen bir gün ecelle pençeleşirken yanına gelip elini tutan olamaz.

0|0
    0|0
  • Haklısın ne diye çürüteceksin ömrünü tek erkekle, al başka erkekleri de hayatına... :P

La havle vela...

1|0
    0|0
  • senin için mantıksız bizim için ömür boyu sevgi !

2|0
    0|0
  • kafa dengin birini bulursan, open relationship yaşarsan, o kişiyi hem seversen ama sıkılmaya başladığın zamanlar birlikte heyecanlar yaratırsan, birlikte paylaşılcak şeylerin sonu olmadığını fark edersen, o sana karışmazsa sen ona karışmazsan, ama sevdiğin için bir türlü de ayrılamıyorsan o dediğin şey olmaz. kafa meselesi bunlar. yaşın ilerleyince oturur bi şeyler takma:)

1|0
    0|0
  • aynı kafadan birini buldum işte.. ne yapacan evlenip zaten 3 orda vurim 5 vurim içim gezim eglenim hayat böyle güzel işte... evlenip bir kızın suratını 40 yıl göreceğime evlenmem günde 40 tane farklı surat görürüm daha iyi...

0|0
    0|0
  • katılıyorum bencede aynı erkekle hayatın tadını çıkaramassın. bazen plağın iğnesi değiştir sen erkelerde nasılsa plağı değiştiriyor.

0|0
    0|0
    • aslında bu tarz sorulara cevap verilmeli ki yozlaştıkları bir tokat gibi insin suratlarına... Beğendiğim 2. yorum yüreğinize sağlık, dost selamlarımla...

• Biraz bencilce yaklaşım.

Gözlerini kapatınca bir ömrünün geçtiğini düşünmekten daha güzel ne var olabilir. Bir ömürün daha olsa sevdiğinle geçirmek için uğraşmaz mısın ?

Yoksa Anime seyretmek daha mı güzel geliyor ?

0|1
    0|0
    • Ya şimdi anime seyrediyordum, garip oldum.

• Bizim akrabadan geçti bana da. Uzak doğulu kızları seyrtmk için izliyor o. :))

Ben de izliyorum arasıra Film bulabılrsem.. İYİ SEYİRLER. Hayata seyirci kalma ama.

• o zaman sen çürütme.

3|0
    0|0
  • o kadar güncelleme yapmışsın . ama bir kez olsun birşeye değinmemişsin. ya seviyorsa ?

0|0
    0|0
  • Vardır. Hayatının sonuna kadar sadece bir erkeğin ömrünü çürütmek.

1|0
    0|0
  • souldancer su soru ile ayni mantigi sana yakistiramadim ... link

0|0
    0|0
  • 24 saat aynı evde kalamayacaksınız. Uykuyu saymazsak günde en fazla 5 saat evde durabiliyorum.

Bu durumu yalnız yaşamaya mı tercih ederdin peki?

0|0
    0|0
  • doğru olanı tek eşlilik;1'den fazla erkeğin elinde çürümekten iyidir!...

0|0
    0|0
  • Bence yaşınız ilerledikçe olgunlaşıp daha iyi düşünmeye başlayacaksınız.

1|0
    0|0
  • günaha girmemek için bence evlenilebilir.

0|0
    0|0
  • ... Mantıklı olanı seç ve evlenme !

0|0
    1|0
  • çok mantıksız bir durum bu

0|0
    0|0
  • seviyorsan ömrün çürümez hayatın sonuna kadar mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• evli olduğun kişiyle sürekli evde oturamazsın zaten eşin çalışır hele sende çalışıyorsan zaten birbirinizi az görmekten şikayet edersiniz.böyle evli insanlar çok var etrafımda.birlikte olduğunuz zamanlarda sevdiğin insanla vakit geçirmek sohbet etmek dertleşmek sevdiğiniz şeyleri birlikte yapmak yalnız kalmaktan daha iyi ve güzel değilmidir.arkadaşların dostların elbette olur ama hayatın bu koşuşturmasında herkes her zaman yanında olamaz isteselerde.evlilik güzeldir

0|0
    0|0
  • bir erkekle aşkı yaşayıp, diğer erkeklerle veya kadınlarla beraber hayatın tadını çıkarmak mantıklı geliyor bana. sevgilinin olması hayatında başka erkek olmayacak anlamına gelmiyor ki. diğer erkeklerle de başka şeyler paylaşılır güzelce yaşanılır gidilir.

ailemizle de nerden baksan 20 yıl beraber oturduk. kötü bir şey değil ki aynı evi paylaşmak. hele ki sevdiğin biriyle.

0|0
    0|0
  • Evlenme o zaman.

Kendini biri için seve seve çürütmeyi göze alan insanlar evlenir..

0|0
    0|0
  • birçok erkekle paramparça şekilde çürümek mi en ideali sence? her bedende ve her ruhta bir kalıntı bırakamak mı?

0|1
    0|0
  • Eğer karşındaki insana kör kütük aşık olsaydın bu şekilde düşünmezdin.Madem çocuk seninle ciddi ama sen değilsin.O zaman bırak evlenmesi gerektiğini düşünüyosa yeni insanlarla tanışsın aradan çekil...Ne bu gömlek mi ki bir tanesiyle ömür geçmez deyip anca değiştireceksin.Azıcık mantıklı ol yahu.Bir de bayansın yani.Bizlerin daha hassas olması lazım bu konularda...

0|0
    0|0
  • sürüpsikolojisi ne alaka? hadi biz bize dayatilani benimsemis kabul etmissek, benim yasadigim ülkedeki insanlar neden biriyle beraber yaslanabiliyolar? onlara kimse namus seref diye dayatmiyo? evlilik dayatilmio? ozaman neden bir kisiyi secip hayatlarini onunla geciriyolar? cünkü sevgi var (:

sürü psikolojisyle alakasi yok bahsettigin olayin.

0|0
    0|0
  • Ömür çürütmek olarak bakarsan mantıksız olur tabi..

0|0
    0|0
  • mantıklısı ne peki

0|0
    0|0
  • sevmedigin biri ileysen daha mantiksizi yok. ama sevdigin biriyleysen bundan daha mantiklisi da yoktur.

1|0
    0|0
  • sen gerçekten sevmemişsin o yüzden mantıksız geliyor.sevince hayatını çürütme değil paylaşma oluyor.

1|0
    0|0
  • sen hiç aşık olmamışsın gardaş:D

D:

0|0
    0|0
  • siz sevgınız bıttıkce erkek arkadsınızı değişin o zaman ,ha buna sevıyorum denıyorsa

0|0
    0|0
  • İnsanın gercek yapısını kim en iyi bilir Allahtan baska ?

Ve Allah bu konuda şunu demiş.

Sizin en kötüleriniz ,hiç bir mazireti olmadığı halde evlenmeyenlerınızdır.

Evlilik insan doğasına gercek yapısına set ceken bır sey değildir.

Öyle bir şey olsa peygamberın demezdi.

Evlenin çoğalın diye ...

0|0
    0|0
    • bu sözün linkini atabilirmisin

ben bulamadım...

• Bunu nette bulamazsaniz hadis kitaplarini arastir .bir hocaya sorun

Evlenmeyen dinini tamamlamamıstır. bunada bakin

Yükleniyor...