Yanlışlıkla öptüm onu yanlış anlar mı?:(

bugün yakın bi erkek arkadaşımın doğum günü deniz kenarında bi mekanda kutlamak için gittik herkes doğum gününü kutluyor tabi bana sıra geldi tam öperken yanağından kafasını ters tarafa çevirdi ve yanlışlıkla dudağından öptüm herkes şaşırdı tabi yanlış anlar mı sizce? o benim sadece arkadaşım ve arkadaşlığımız bozulmasın istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• bişey olmaz coluk cocuk dalga geçer en fazla 3 5 gün dillerine düşersin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yok artık sende.. adı üstünde işte yanlışlık.. kalkıp adamın alt dudak üst dudak yapışmamışsın sonuçta.. yanlış falan anlamaz. hatta belki hoşuna bile gitmiştir belli olmaz .d

0|0
    0|0
  • iki arkadaş cinsiyetleri farklı olsa bile birbirlerini dudaktan öpebilirler. ben bunda pek kötü bir şey göremiyorum. sonuçta basit bir öpücük. ama yine de arkadaşınla konuşmanda yarar var. yanlış anlamış olabilir.

0|0
    0|0
  • erkekler çabuk yola gelır senın ısın zor sana karsı bısey hıssetmeye baslamıstır mıllette gordugu ıcın erkek arkadasları ona gaz verır ıste sen kızı opmussun ıs bıttı teklıf et falan şaka yapmıyorum cok cıddıyım

0|0
    0|0
  • doğum günü hediyesi dersin..

0|1
    0|0
  • ula kızlar erkek oldu , erkekler kız oldu yaaa vay amk

0|1
    0|0
  • yanlış anlamaz ama hoşuna gitmiştir.

0|0
    0|0
  • hangi kore filminden alinti bu :D

1|0
    0|0
  • İçinde bişiler kıpır kıpır etti mi ?

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla öptüğünü anlattın mı?

0|0
    0|0
  • Metin ol. Hayat devam ediyor.

0|0
    0|0
  • cocuk yanlıs anlamadığı sürece arkadasların yanlıs anlasada birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Dil yoksa sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Yok canım ya niye yanlış anlasın, o anda bir karışıklık olmuş o kadar. Ama yaşı 18 civarıyla "bu kız beni öptüü, bu kız beni öptüüü" diye Quasimodo gibi gezebilir de ortalıkta :)

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çocuktan hoslanıomusun

0|0
    0|0
  • Banada bu numarayı yaptılar .Yanak uzatırken dudağımdan öptü .

Sonuç benden hoşlanan diğer çocuk kafasını kırdıydı ahaha

0|0
    0|0
  • soruyu sorman da abes yani,hem git öp dudağından...madem yanlışlıkla niye yanlış anlasın ama bence sen bilerek öpmüşün.

0|0
    0|0
  • he.

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla oldu de olsun bitsin. neyini yanlış anlicak insanlık hali olabilir yani

0|0
    0|0
  • biraz etkilenmiştir ya ama sen eskisi gibi davranmaya devam edersen sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • devam etseydiniz ya :)))))

0|0
    0|0
  • Olabilir böyle şeyler, benimde başıma gelmişti aynısı.

0|0
    0|0
  • muhtemelen en az bi kere sevişceksiniz bacım. eşşeğin aklına karpuz kabuğu soktun sen şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...