Mağazaların bazı şubelerinde ürün olmaması?

Bazı Mağaza zincirlerinin bazı şubelerinde ürün diğer şubelerde olan ürünlerden olmuyor ve ben bunu anlamıyorum.. Tamam belki o ürün orada az satıyordur ama, en azından az da olsa bulundurması lazım.. Mağaza şube ayrımcılığı yüzünde bir ürün için bu yakayı baştan başa mı gezmem lazım.. e niye o zaman şu açılıyor herkes özerk istediğinden satsın.. Bu ürün mağazalarımızda deyip reklamlarda, bilboardlarda görseller sunup sonra "eee şey o ürün sadece şu mağazamızda" demelerine sonrasında da "ürünün stok miktarını göremiyoruuzzzz" demeleri tüketici için çok çok eksi bence.. sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalık ötesi bir durum elinde herzaman yedekte ürün bekletmen gerekir normalde .

0|0
    0|0
    • e tabi ki ben sana kolilerce al koy demiyorum.. haftalık listene ekle bir iki tane ama, hiç yok lafı olmuyor gerçekten.. de ki haftaya gelicek, de ki istetiriz yok deyip kesip atmak.. :(

• iriydi biraz ya :D ondan ses etmedim :D

Erkekler Ne Diyor 4

• o broşürlerde hangi mağazalarında olduğunu ufacık yazılarla belirtiyolar genelde misal migros için diyorum m mm mmm gibi bişeler yazıyo tabi saçma ama öyle yani

0|0
    0|0
  • netten arastiriyorum telefonla soruyorum.eger almak istersem gidiyorum.bir keresinde bir kulaklik almak icin kadikoy e kadar gittigimi bilirim.2 seneyi gecti ama kulaklik hala ilk gunki gibi bazi seyler icin degiyor.

0|0
    0|0
    • bazı şeyler için gerçekten değiyor ama, mesela tüketilen ürünler yani sürekli kullandığın tükenen ürünler her seferinde ızdırap..

• kredi kartı limitini en aza ayarla bak hiç bişicik olmuyor :D ben 3 senedir aynen devam :D

• 1500 limitli geldi 200 yaptim olmadi iptal ettim.kullanmamak tercihimdir.

• Mağazaların şubelerinin başındaki insanlar, mağazaya hangi ürünlerin geleceğini karar veriyorlar.Yani, bir yerde olan ürünün diğer yerde olmaması gayet doğal.

0|0
    0|0
    • hımm şube başındaki insanlarla ilgili yani.. ama sorduğumuzda bu stand bu şubeye açılmayacak dediler diyorlar.. mesela en basitinden gratis ya bir şubesi cennet, bir şubesi mahalle bakkalı gibi..

• şımarık bunlar şımarık :) kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyolla :D

• Hüsni Özyeğin'in ticari zekasına hastayım valla :D

• Bence de çok haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hıhı real e gitmiştim Lcw Crrefourdaki şubemize bakın dediler..

ee ben burdan almak istiyorum gelmişim alıcam sonra depoya bi bakalım vs vs yaşamıştım böyle bi sorun..

0|0
    0|0
    • yaa sadece kıyafet değil ki bir çok şey aynı..kurmasınlar o zaman şube falan lcw üretsin mağazalarda gitsin alsın.. ya da standart mağaza olsun...

Yükleniyor...